sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
handel Łyse

witam. chciałem sie dowiedziec czy jesli bym sie rozłozył w niedziele palmową w Łysych i sprzedawał. to czy musze cos płacic za miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

dla mnie haracz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

dla mnie tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

Tak jest oplata. Nie powiem ile bo bawilem sie w to pare lat temu i nie pamietam. Jednak nie jest strasznie. Wazne zebys jaechal wczesnie bo miejsca sa porezerwowane a te, ktore zostaja, to kto pierwsze ten lepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

W niedziele to ty lepiej idz do kościoła a się nie rozkładaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

A możesz powiedzieć gdzie te opłaty wnieść i jak to załatwić???? z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

Oplaty bedzie zbieral wyznaczony czlowiek, ktory po prostu obchodzi rynek i wystawia kwitek na miejscu.
Tym nie musisz sie martwic. Po prostu jedz, znajdz miejsce, rozloz kramik, a reszta sie sama potoczy.
Jesli nie uda Ci sie znalezc miejsca wokol glownego placu, co graniczy z cudem, to sie nie przejmuj. Wzdluz chodnika w jedna i druga strone tez jest niezle. Stojac po stronie kosciola twarza do placu to chodnik w lewa strone.
Jesli masz mozliwosc, nie wiem co bedziesz sprzedawac, to sprobuj zrobic tak.
Ja bylem z mama i sprzedawalismy serwetki, palemki i inne stoiki. Mama miala stoisko na placu, w sumie to maly stoliczek. Natomiast ja bralem po kilka palemek, czy stroikow do wiaderka badz pudelka i chodzilem z tym w reku wzdluz chodnika w jedna i druga strone. Moze kiszka ale co mi tam nikt mnie nie zna :D a zawsze z dwoch zrodel sprzeda sie wiecej.
Okazalo sie ze sprzedalem wiecej niz mama :D i nie zaplacilem oplaty bo po prostu chodzilem i bileter sie do mnie nie czepial :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: handel Łyse

ok dzięki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org