sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prokuratura w walce...to już śmieszność.

Szkoda że przed nastaniem ministra Ziobro nikt, niczym się nie przejmował i nie walczył.Pełno pana Cholewickiego w mediach, więc chyba posadka zagrożona.Swoją drogą ciekawe czemu pan Cholewicki nie walczy akurat z nadużywaniem tytoniu wśród młodzieży... No, takie małe przeoczenie.

Andrzej 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

TO POWINNO ZNALEŚĆ SIE RACZEJ W POLITYCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

tez to zauwazylem, ale jak juz tu jest to niech tak bedzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

a ja jestem za " STOP PIJANYM DZIECIOM " w łoży zawsze było widać małolatów napitych , jacy mieszkańcy takie miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

Jakiś czas tu pomieszkuję i jeszcze ani razu nie widziałem napitego dziecka, za to z papieroskiem w zębach to codziennie.Chciałbym zwrócić uwagę forumowiczów na zdjęcie pana prokuratora:policzki nienaturalnie zaczerwienione,mięśnie napięte,oczy dziwnie przymróżone...no,no chyba i tym razem słuszne jest stwierdzenie,że naprawianie świata należy zacząć od siebie.

Andrzej 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

Zamiast walczyc, moze nalezy zaczac pozwalac(np na kupno piwa od 16 roku zycia). Mlodziez w tym wieku(a nawet wczesniej) ma ochote dla przyjemnosci(nie tylko dla fazy)wypic sobie piwko. A i tak znajdzie sposob(jestesmy slowianami, lubimy wypic), poprosi starsza osobe, podrobi legitymacje szklolna. Prawo powinno sie dostosowywac do obywateli, a nie wiecznie zabraniac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

W tym kraju jest tak: to obywatel jest dla Państwa, a nie Państwo i Prawo dla obywatela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

A tak dla porownania pozwole dodac, ze w wiekszosci stanow USA, wlacznie ze stanem w ktorym mieszkam (NJ), zakaz sprzedazy produktow alkoholowych (tak, z piwem wlacznie) obowiazuje do 21-go roku zycia.
Nie narzekajcie wiec juz zaraz.
Pozdrawiam, wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura w walce...to już śmieszność.

Autor: zippo (---.dyn.optonline.net)
Data: 22-07-06 12:51
...podrobi legitymacje szkolna...
a za taki numer czeka cie kara grzywny lub wyrok w zawieszeniu za podrobnienie dokumentu panstwowego


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org