piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do Komendanta Policji w Łomży : \"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski



do Komendanta Policji w Łomży :

\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\" publicznie rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski [!]

opisane miejsce wypadku przez 4lomza na Al.Piłsudskiego/Chopina jest nie gorzej oświetlone jak Dyżurka Komendy Policji ... Panie Komendancie powstrzymam się aby komentować wypowiedzi \"Eweliny Szlesińskiej z KMP w Łomży\"


\"Śmierć po zmroku\" - 4lomza: http://4lomza.pl/index.php?wiad=43601

Panie Komendancie już pisałem na Forum o tragedii jaką wiozą pojazdy oznaczone tablicami BL. - długo nie trzeba było czekać bo co chwila kolejna tragedia a jedyna okoliczność to to że kierujący \"nie zauważył\" ,

a tragedią do N są pojazd z WORD w Łomży które np po zatrzymaniu Kursanta na \"zakazie wjazdu\" egzaminator sam kontynuuje jazdę \"pod zakaz\" bo np 30 m dalej jest wjazd na osiedle lub pod sklep ... Panie Komendancie tego też nie mam ochoty aby komentować takich i innych działań egzaminatorów

Pani \"Eweliny Szlesińskiej z KMP w Łomży\" przechodzącej po pasach przed Komendą Policji kierowcy przez nią wymieniani zapewne też nie zauważą ... lub na psach pod inną latarnią i też nie zauważą

ulice Łomży można zakwalifikować do grona \"dróg śmierci\"


Wszystkim przesyłam wyrazy współczucia , a zwłaszcza poszkodowanym pieszym , rowerzystom i ich bliskim

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

no co się czepiasz kobity. Czy to jej wina? Ona jest tylko rzecznikiem i stara się jak może tak jak każdy rzecznik. Za bezpieczeństwo na ulicach miasta i powiatu odpowiada pan naczelnik ruchu drogowego i do niego te uwagi należy adresować. Fakt jest faktem ,ze bezpieczeństwo to w tym roku jest tragiczne. Z resztą nie tylko w tym roku wygląda to złe bo ostanimi latami bardzo dużo zdało się zauważyć i doświadczyć złych zachowań uczestników ruchu na ulicach miasta. Policji drogowej nie można powiedzieć , że jej nie było a jeżeli już to była tam gzie jej nie powinno być natomiast w śladowych ilościach tam gdzie powinno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

ja najwięcej policji drogowej widziałem przy zabezpieczaniu wszelkich procesji marszów , pielgrzymek. Tam panował jak to się mówi bizantyjski przepych . Zdarzało się widzieć 20 pielgrzymów a prowadziły ich dwa radiowozy i motocyklista. Tak więc może kierownictwo ruchu drogowego mniej będzie chadzało z duchem świętym schodząc z obłoków na ulicę bo tam ich bardziej potrzebują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

A co ma Policja drogowa do tego ze kierowcy nie patrzą jak jadą? Jeżdżą na pamięć? Nie znają przepisów ruchu drogowego?
Duża część kierowców na BL i BLM oraz BKL mówiąc krótko i jasno POWINNA NIE MIEĆ UPRAWNIEŃ a jeździć autobusem.

Uważam że czepianie się rzecznika jest nie na miejscu.
A co do akcji odblaski jestem ciekaw od kogo policjanty wyzebrali w tym roku odblaski bo w tamtym i ile mnie pamięć nie myli to rozdawali odblaski z jednej z hurtowni.
ODBLASKI z reklama znanego PAPIERU TOALETOWEGO
I z tego co wiem były to wyzebrane rzeczy od londyńskich przedsiębiorców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

O HO Pietrzak do kabaretu nie pasuje ... idą zmiany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

sami swoi

Te pisemko wydrukuj i na Komendę zanieś za potwiedzeniem odbioru, a nie tutaj składasz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Kto to jest Pietrzak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Przeczytałem artykuł o odblaskach i muszę się przyznać ze sami swoi ma po części rację. W małej części. A co do reszty ja swoją opinię podtrzymuje 😊
Hehe wzmianka o ksiezach jest tej best.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Po pierwsze mam wrażenie że temat założył(a) jakiś analfabeta, ciężko zorientować się o co tu chodzi. Mieszkam przy Chopina i wiem dokładnie , że kiedy pogoda jest deszczowa i zapada zmierzch to widoczność w tym miejscu jest kiepska, ale takich miejsc w mieście jest dużo. Bardzo słabo oświetlone przejścia lub w ogóle nie oświetlone, zwłaszcza jesienią.W pełni zgadzam się z teorią noszenia odblasków przez pieszych i jako kierowca i jako pieszy. Czepianie się rzecznika komendy, który apeluje o noszenie odblasków uważam za jakiś debilizm.
Założycielowi tego posta radzę puknąć się w pustą głowę następnym razem zanim zacznie pisać taki bełkot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Pietrzak - nuncjusz policji przy parafii św Krzyża jak się nie myle. Bo jak trwoga to do Boga hahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Rzecznik komendy miejskiej ma racje .Widocznosc nawet na oswietlonej drodze w deszcowe i pochmurne dni jest kiepska !Piesi napewno nie powinni wchodzic na przejscie dopuki kierowca sie nie zatrzyma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Dobrze dobrze niech pisze, forumowcze tez chca widzieć i być w temacie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

To nie wina Pani Rzecznik, że dochodzi do wypadków czy kolizji. Zapobiegać temu powinna \"drogówka\", ale jak skoro na mieście patrolu drogówki ujrzeć nie można! Stoją bez sensu w Kuziach i Rydzewie, a na kolizję wysyłają prewencję. Żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Oczywiście, że pod latarniami jest ciemno. Czy ktoś pamięta kiedy ostatnio były myte klosze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Takie brudne oprawy oświetleniowe to także marnotrawstwo energii elektrycznej, bo żarówka świeci cały czas z tą samą mocą, ale światło ulega rozproszeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Autor: mietek12345 (---.lomza.mm.pl) Data: 13-10-16 13:53

To nie wina Pani Rzecznik, że dochodzi do wypadków czy kolizji. Zapobiegać temu powinna \\\"drogówka\\\", ale jak skoro na mieście patrolu drogówki ujrzeć nie można! Stoją bez sensu w Kuziach i Rydzewie, a na kolizję wysyłają prewencję. Żenada


@mietek12345 A to nie jest tak, że wypadkom zapobiegać powinniśmy wszyscy? I piesi i kierowcy, a nie zwalać tylko na \"drogówkę\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

pod latarniami jest zawsze najciemniej od wieki wieków..., korzystają z tego panie uprawiające najstarszy zawód świata...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski



paplik

w końcu się doigrasz i dostaniesz poetycka nagrodę Nobla, choćby tylko za te \"auta i dolary\"

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Komendanta Policji w Łomży : \\\"Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży\\\" rozpowszechnia kłamstwa że pod lampami na ulicach w Łomży jest ciemno, skoro każe nosić odblaski

Moim zdaniem wina leży po stronie kierowców, bez znaczenia czy jeżdżą samochodami na tablicach rejestracyjnych takich czy innych, jeżeli jedziemy szybko to przy słabej widoczności, nie trudno o nieszczęście. Nie raz miałem sytuację, że zwalniałem przed przejściem, żeby przepuścić pieszego a jakiś baran na pasie obok przejeżdżał- za coś takiego od razu zabierać prawo jazdy!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org