piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam Mikołaja na święta BN

Witam . Poszukuje Mikołaja na święta BN żeby dzieciom dał prezenty . Może znacie kogoś w Łomży kto się tym zajmuje ?

Never give up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

Ja również nie pogniewam się jak da i moim dzieciom prezenty bo lista jest coraz dłuższa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

Najwyrazniej nie ma nikogo takiego kto chce zarobic jako Mikołaj.

Never give up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

Przed świętami ludzie się często ogłaszają że przyjdą do dzieci w stroju Mikołaja. Studenci tak dorabiają nie małe pieniądze. Dorośli na święta wolą jeść potrawy wigilijne z rodziną, stąd małe zainteresowanie ogłoszeniem. Możemy zrobić wymianę. Ja przyjdę do Was w przebraniu Mikołaja, a Ty do moich dzieci w przebraniu Mikołaja. Wymiana barterowa i dzieci nie powiedzą \"to tata, a nie Mikołaj\" :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

Ile kosztuje takie wynajęcie Mikołaja na Wigilię? Rok temu dzieci domyślały się że dziadek się przebrał. W tym roku albo Mikołaj spoza rodziny, albo koniec z udawaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

Z tego co słyszałam rok temu taka wizyta kosztowała 100 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

A jaki ten mikołaj potrzebny mały czy duży bo jest dwóch w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

100 jest do przyjęcia. W końcu ktoś poświęca swoje święta, aby inni mieli radość :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Mikołaja na święta BN

I co macie już tych mikołajów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org