niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bez nałogów- przysięga

Chce złożyć przysięge u kapucynków, był może ktoś taki co powie mi co i jak? do kogo trzeba iść i jak się to odbywa? Osoby, które były i przysięgały na np. z rzuceniem papierosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

udzierz i muwisz o co hodzi kapócynowi i siem dowierz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

przysiega sie skonczy i nadal bedziesz chlac... lepiej przed samym soba zlozyc przysiege...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

u mnie możesz przysiąc ale to pół litra Cię będzie kosztować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

ogolnie to chodzi o palenie papierosów, alkoholu nie pije, pale dość długo ale samemu mi nie pojdzie, wszędzie wokoł mnie palacze to trudno sie oderwac od tego, co radzicie w takiej sytuacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

bez silnej woli nawet przysieganie nie pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

co ci da ta przysięga? to samo jakby przyszedl do jednego forumowicza z nas i zlozyl to samo co kapucynowi....;] nalepiej przysiegnij tutaj wszyscy beda to widziec

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

odradzam ci przysiege ze wzgledu na to ze papierosy to powazny nalog i lepiej sobi eodpusc ja palilem ponad 10 lat teraz nie pale od prawie 5 miesiecy i jest elegancko pomogla mi stronka www.rzuceniepalenia.pl , najwazniejsze to w glowie wszystko sobi erpoukladac i odpowiednio sie zmotywowac polecam tez ksaizke "eASY WAY TO QUIT SMOKING"("jAK ŁATWO RZUCIC PALENIE") podobno jest dobra chociaz osobiscie nei czytalem , powodzenia

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

podpisz z kims umowe cywilno-prawna u notariusza ze jak zdobedzie dowodz np. Twoje zdjecie z papierosem, przejmuje Twoj majatek :) gwarantuje ze juz nie zapalisz ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez nałogów- przysięga

100mph bedzie sie chował po kątach jak dzieciak ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org