piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Było to tak ekstra ogłoszone że jestem pod wrażeniem. Nigdzie nic o tym nie widziałem a chętnie bym się przeszedł. Porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Niestety, nie było za wielu kibiców na trasie wyścigu. Być może pogoda, być może małe zainteresowanie tym sportem, ale jak mówi Prokopyszyn - musi być trochę więcej kibiców, ale na tę sprawę narzekamy wszędzie.

A oni ogłaszali wogóle ten wyścig gdzieś? :/


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

zaglądaj do nas na forum www.rowerzysci.lomza.pl to bedziesz o takich akcjach slyszal :) pol roku juz ten temat byl u nas walkowany :F



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

też nic nie słyszałem

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

W sumie ja widziałem jakiś baner na 4lomza, ale deszcz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Organizatorzy byli z Białegostoku (i chwała im za to). Materiały informacyjne już dawno zostały wysłane do ratusza, ale tam raczej maile nie są zbyt poważnie traktowane, nic więc nie pojawiło się na stronie Miasta. O wyścigu informowała VECTRA, Radio Eska, chyba Nadzieja, a także 4lomza. W zabezpieczeniu imprezy bardzo (społecznie) pomogli policjanci z drogówki, w tym naczelnik i z-ca naczelnika. Do obsługi "bufetów", znakowania i zabezpieczenia trasy zgłosiło się kilkudziesięciu wspaniałych młodych ludzi. którzy poświecili swój czas prywatny na zrobienie czegoś fajnego i pożytecznego. Największe zasługi do organizacji wniósł Tomek Perkowski, który przecież jest z Białegostoku, a z wielka pasją organizuje łomżyńskich sympatyków kolarstwa. Dzielnie wspierał go Adrian Wądołowski z licznym gronem koleżanek i kolegów. Ci ludzie postąpili jak prawdziwi Łomżyniacy i należy im się ogromne podziękowanie. Oficjalna Łomża, jak zwykle, olała sprawę, Wyraźnie dał się odczuć brak w Łomży klubu rowerowego, ale to już muszą załatwić sami mieszkańcy naszego grodu. Nie obyło się także bez przykrego incydentu. Jakiś kretynek ze Starej Łomży w kilku miejscach pozmieniał oznakowania trasy, przez co wyeliminował z rywalizacji niektórych zawodników. Przybyli z całego kraju uczestnicy zawodów bardzo pozytywnie ocenili jednak walory sportowe i krajobrazowe naszych terenów. Pojawiła się inicjatywa zorganizowania w Łomży w grudniu zawodów przełajowych w ramach Pucharu Polski. Sędziowie i działacze PZKol. zachęcali nas do samodzielnej organizacji rożnych zawodów kolarskich oraz imprez rekreacyjnych, obiecując pomoc. Najważniejsze, że coś się jednak zaczęło.Jest sprawa do zrobienia, o ile komuś zacznie się chcieć - i nie chodzi tu o pojedynczych zapaleńców.Sami zgadnijcie kogo to dotyczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

śliedziki chcą Naszą Łomżę przejąć?
Łomża to jest POTĘGA.
Śliedziki do śliedzikowa!

____________

w życiu są lepsze i gorsze dni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

niestety, radia nie słucham na banery na stronach nie zwracam uwagi.
częściej na plakaty na mieście, a takowych nie widziałem...

a szkoda, bo chętnie bym "pokibicował"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

siemka :]] ile km miała trasa ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży





________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Witam.
Plakatów choć nie było sporo to były widoczne na ulicach naszego miasta. W dzisiejszych czasach jednak (według mnie) ludzie bardziej zwracają uwagę na reklamy internetowe niż na tradycyjne plakaty, a baner na 4lomza widniał juz od poniedziałku. Tak jak wspomniał kolega wyżej były informacje w radiu eska, radiu nadzieja i TV LOMZA. Niestety z budżetem jaki był przeznaczony na zorganizowanie tej imprezy nie było nas stać na puszczenie reklamy w TVNie czy TVP :-)

Ktoś coś ostatnio pisał o dofinansowaniu dla ŁKSu...
Gdyby przeznaczyć jakieś pieniądze na powstanie klubu rowerowego w Łomży kto wie jakie imprezy moglibyśmy organizować i ilu ludzi namówić do uprawiania tego jakże zdrowego i przyjemnego sportu. Dobrym przykładem w tym miejscu może być klub UKS Wygoda Białystok, który wczoraj, tak jak i zawsze, pokazał klasę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

www.maratonykresowe.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

jak widzieliście reklamy to było napisać temat na 4lomza. W tedy na 100% bym poszedł . . .

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Był chyba nawet temat na 4lomza o tych wyścigach MTB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Nie grymaśmy. Co mają każdemu w tym mieście zaproszenie imienne doręczać? Ja widzałem baner a nie byłem bo pogoda. Jak ktoś wyłacza banery, nie słucha radia itd to sam skazuje się na znikomy dopływ informacji i niech ma do siebie żal o to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Kiedy następna impreza rowerowa? Kto wie coś na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwszy wyścig MTB w Łomży

Maraton takiego rzędu w Łomży to dopiero za rok.
Nie mniej jednak zapraszam 22 sierpnia do Suwałk, a we wrześniu do Białegostoku.

Zapraszam również na cotygodniową wspólną jazdę, która odbywa się w soboty o 10:30 ze Starego Rynku.

www.maratonykresowe.pl - tu wszystkie informacje na temat naszego cyklu maratonów

www.rowerzysci.lomza.pl - a to nasze forum :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org