poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Pechowy złodziej..."

"O wielkim szczęściu może mówić właściciel skody felicii z Łomży. Co prawda dziś rano, gdy kilkanaście minut po godzinie 6. rano wyszedł z domu, jego samochodu nie było na parkingu... Zapewne niezmiernie ucieszył się jednak, gdy niewiele później dotarła do niego wiadomość, że policjanci odzyskali jego samochód. Jak informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, złodzieja, który jechał skradzioną skodą, zatrzymano po pościgu ulicami miasta i łąkami grobli Jednaczewskiej. To właśnie tam fabia ugrzęzła, a złodziej - mimo młodego wieku - na nogach był zdecydowanie wolniejszy od policjantów..."

Właściciel felicji może mówić o szczęściu, że ugrzęzła fabia chociaż jemu ukradziono samochód? I co tak naprawdę odzyskali policjanci? :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

(...)"Mimo sygnałów kierowca samochodu nie chciał się zatrzymać i zaczął uciekać. Pościg trwał ulicami miasta i skończył się dopiero na podmokłych dróżkach Grobli Jednaczewskiej. Tu skoda ugrzęzła, a złodziej pozostawiwszy samochód ucieczkę kontynuował pieszo... Okazało się jednak za na policjantów to on jest jednak za wolny... 21-latek – mieszkaniec Łomży – szybko został ! dogoniony i zatrzymany. Teraz czeka na zarzuty."

Kurcze, wyraz DOGONIONY nijak tu nie pasuje:)
Nawet nie wiem czy to po "polskiemu"?:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

Oj jaka szkoda że złodziej Skody Felicji w 2001r miał więcej szczęścia. Też właściciel rano stwierdził, że nie ma jego samochodu na parkingu. Niestety policjanci nie "odzyskali jego samochodu" do dnia dzisiejszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

jesteś tym złodziejem czy właścicielem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

Kefas nie zrozumiałeś. Łomżyńska policja wykazała się sprytem i szybkością - odzyskała dwa skradzione samochody za jednym wyciągnięciem ręki. Samochód stawiał opór, zaczął ucieczkę pieszo, jednak nawet takie przeszkody milicija pokonała. To tak to! :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

Samochód był zapewne egzemplarzem wiekowym (miał wolne nogi- przyp. red.), co znacznie pomogło u ujęciu zuchwalca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

miał pecha chłopina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

Helena, odpowiem Ci na zadane pytanie. Nie byłam tym złodziejem. Można powiedzieć że byłam właścicielem tego samochodu (samochód syna). Został skradziony z parkingu przy ul. Prusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

To przykre ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

Brawa dla łomżyńskiej policji ;) zawsze wiedziałem że można na nich liczyc hehe :) Jestem z nich durny ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Pechowy złodziej..."

Olaf, przeczytaj sam siebie dokładnie ...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org