wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laptop do 2.700 zł

Witam.
Prosiłbym o liczne propozycje laptopów i od razu na namiary do sklepów (ładnie proszę :D ) w cenie do 2.700zł .
W grę wchodzą laptopy jedynie posiadające matrycę 17" , no i chciałbym sobie także pograć w gry rzecz jasna ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

http://www.ceneo.pl/2125167 - dobry sprzęt za niezłą cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

Faktycznie nieźle wygląda tylko mam dwa pytania:
1) Intel® Graphics Media Accelerator X4500 - to nie jest jakaś kiepska karta graficzna nawet jak na laptopa w tym przedziale cenowym?

2) To Asusy czy Acery się tak sypią? Bo słyszałem, że albo te albo te są tak awaryjne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

polecam Toshiby ;)
ja kupowałem w tym sklepie i było dużo taniej niż w Łomży.

http://www.onyks.org/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

i asusy, i acery, za granicami ten szmelc jest za pol ceny sprzedawany, prawie na ruwni z Medion. toshiba ciekawa, ale i tak zawiasy niszczo sie, sony drogie, ale fajne wyswietlacze, HP super jakosc i fajne dodatki

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

Hmm..no właśnie i chyba ku HP bym się skłaniał...
A powiedzcie mi lapka z jaką kartą grafiki wybrać w tym przedziale cenowym żeby gry jakoś śmigały?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

jezeli masz juz kupic to asus albo toshiba. Acer strasznie awaryjny, hp poszedł na iliśość a nie na jakość, na dodatek w modelach HP: DV5 czy też DV7 nie ma mozliwosci wgrania XP a na Viście zdziadziale to chodzi. Co do toshiby to w takim przedziale dostaniesz ATI 3450, no a w asusie GeForca 9300, są to w miare porównywalne karty graficzne, chociaż wolałbym ASUSA z GeForcem.

Ale powiem tak ile laptopów tyle opini, wiec nie sugeruj sie tym że sąsiad zachwala toshibe a znajomy HP, a ktoś z tego forum jeszcze coś innego. Nie sugeruj sie też takimi rzeczami jak pilot w HP który działa z reguły w Media Playerze lub też tym, że HP jest czytnik lini papilarnych lub też świecący znaczek HP jak zamkniesz lapka. Zastanów sie co chcesz od laptopa i idż do sklepu i wypytaj sie sprzedawcy czego wymagasz od lapka a on powinien ci pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop do 2.700 zł

keno pierdoly gadasz. kto ci glopot naopowiadal ze w HP nie da sie zainstalowac xp? u mnie byla vista, mam XP. wiec niby jak? cud? mam DV7
XP jest lepszy na dobrym spszencie, na lepszym juz XP sobie nie radzi zawsze tak dobrze. vista jaka jest, taka jest, bywa lepsza i gorsza.

pilot dziala nie tylko w media playerze, mam go na linuksie, i tez dziala pod czymkolwiek, fajne sa sensory, zamiast przyciskow funkcyjnych. do tego zawaliste glosniki Altec Lansing. sasiedzi na bank cie uslyszo jak puscisz na max.


ale i tak, mozesz trafic na lepszy model Toshiby od innego HP, mozesz trafic lepszy HP od Toshiby za te samo kase. idz pomacaj, sprawdz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org