niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto przegra vhs na dvd

Jak w temacie .Kaseta wymaga juz trochę dopracowania lata zrobiły swoje.Proszę o poważne oferty i cenę .Jakies dane do kontaktu .Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto przegra vhs na dvd

ej podaj moze kwote jaką proponujesz za taką usługe bo nie wiem czy opłaca się angazowac wogle.w sumie dobry odtwazacz vhs plus karta tv i masz za darmo.

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto przegra vhs na dvd

Na allegro znajdziesz niedrogie oferty. ja właśnie dziś skorzystałam z tej usługi i jestem bardzo zadowolona, znalazłam tam propozycję, gdzie facet bierze tylko 15 zł za godzinę nagrania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto przegra vhs na dvd

Ale podaj jakies namiary na tego z allegro .Boję się,że zginie kaseta a takie opinie juz czytałem i co wtedy .kopiowac jej nie ma sensu bo jakosc bedzie już całkiem kiepska.Proszę jesli nikt tego nie zrobi o namiary pewnego usługodawcę z allegro .Mogę zaoferowac za zrobienie jej dobrze .Wyeliminowanie smużenia itp. 100zł .Wolałbym na miejscu bo zawsze to pewniej .Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto przegra vhs na dvd

Al. Legionów 32 D , 15 zł za godzine.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto przegra vhs na dvd

Mieczkos nie wiem kiedy byłes na Al.legionów 32D ale teraz tam jest Trupek(jak był od lat)i SKOK .Dzieki za checi juz oddałem do lokalnego foto tam zrobią . Jednak Łomża to koniec świata a i tak ludzie jej nie znają .Pozdrowionka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto przegra vhs na dvd

Mam odtwarzacz z możliwością przegrania bezpośrednio na DVD zależy ile masz materiału do przegrania jak coś to napisz mi na E-maila sz4k4l-85@tlen.pl (podam tam telefon)

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org