niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Vista vs XP

Jak w temacie;)) co lepsze?? Odraz mowie że komputer ma w sam raz na Viste ale czy opłaca się ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Linuxa zapodaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Nie przesiadaj się. Nie warto. Vista to tylko cukierkowy wygląd, większe obciążenie sprzętu, setki niepotrzebnych kreatorów, wolniejsze działanie i większa zawodność. Są też problemy z działaniem pewnych programów i gier. Nigdy!

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Są też problemy z działaniem pewnych programów i gier. Nigdy!


a ja mam viste wgrana orginalnie i nie mialam jeszcze zadnego z tych problemow, nie zamierzam zmieniac, co do kreatorow to fakt. ale nie wiem gdzie ten cukierkowy wyglad,jakos u mnie nie zauwazylam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

A może jako laik w tej dziedzinie nie znasz alternatywnych możliwości i po prostu korzystasz z tego, co dostałaś?

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Linuxa ? Samobój od raz dużo korzystam z programów co idą tylko na windows ;) hmmm to więc lepiej nie przerzucać sie? bo mam oryginalny kod do Visty bo dostałem z komputerem ale koleżka zainstalował mi XP więc chyba se format walne i zostawiam jak było ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Vista zdecydowanie jest bardziej stabilniejsza od XP, mam ją ponad rok i w ogóle nie muli z kolei na drugim kompie mam XP to teraz tak chodzi, że szkoda gadać.

XP wygrywa z Vistą jedynie jako "świeże systemy" bo i tak w testach to prezentują. Popracuj rok czasu na XP i Vista a poczujesz różnicę na korzyść Vista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Ja mam XP z wyglądem Visty i podoba mi się.:)

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Jeżeli chodzi o Windows... to tylko XP Sp3 + Vista Ispirat 2 dla ładniejszych efektów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

ja mam i Viste na jednym kompie XP na drugim a to ze wiekszosc wybiera XP to razcej kwestia przyzwyczajenia... slyszalem tyle zlych opinni o Viscie ale nie podzielam ich ... pamietam jak wchodzil XP ... wszyscy zarzekali sie ze nigdyn nie zmienia 98 na XP ....

i kto teraz dziala na 98 ?

a zle opinie o Viscie to raczej z powodu tego ze u wiekszosci na ich sprzecie ten system nie moze dzialac ...

jezeli masz niezly sprzet to nie wiem czemu mialbys nie zainstalowac Visty i sam sie przekonac czy nie warto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Posiadam Viste prawie dwa lata i nigdy nie miałem żadnego problemu, wszystkie programy chodzą bez problemu a jeżeli nie to zawsze można włączyć zgodność z XP, wcześ niej miałem XP i nigdy system nie wytrzymał więcej niż rok bez formatu, Vista chodzi tak samo jak po zainstalowaniu żadnej różnicy w szybkości a nawet lepiej niż na początku po instalacji SP1, system oczywiście orginalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Windows Media Center Edition SP3 A co sądzicie o tym systemie?bardziej stabilny i mniej pamięci zżera ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

Moim zdaniem vista to kwestia czasu za 2-3lata sprzęt komputerowy stanieje i pewnie o xp bedziemy mowic jak o 98 (moze troche przesadzam hehe) narazie wiele programów nie jest przystosowanych do Visty jesli komus laptop słuzy jedynie do pisania prac lub oglądania filmów nie będzie to przeszkadzac ale jezeli ktos lubi pograc w gry (chodzi mi o starsze tytuły) to nie wiem czy na viscie one pójdą. Tak czy inaczej Vista ma wiele fajnych patentów :D np przytrzymanie klawisza windows (ten z tym obrazkiem windowsa albo alt nie pamiętam) i nacisniecie tab pozwoli nam w efektowny sposób przechodzic między otwartymi oknami i programami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vista vs XP

a wy znacie inne takie tricki? ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org