piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Instalacja gazowa do samochodu

Gdzie najlepiej założyć w Łomży instalację gazową do samochodu?Najważniejsze by było solidnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

mac-rob senatorska
od 20lat na rynku

jasiek lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

na krasce - Gazozbyt czy jakoś tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

też polecam senatorska Mac-rob od sierpnia bedą montować najnowoczesniejsze instalacje LPG z bezpośrednim wtryskiem ciekłego gazu do cylindra do silników TSI. Mają uzyskac na to certyfikat. Polecam .

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

NIE POLECAM JANOWA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

RIMPIK, nie jesteś na bieżąco, dawno już to montują, a certifikat jest już od początku ubiegłego roku;p. Sprawdź sam na necie ile już tego zrobili, ciężarówek i innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

przepraszam cię bardzo bo się bardzo mylisz. I takowe instalacje do silników TSI posiada tylko jedna firma ktora jest jej dystrybutorem na terenie całego kraju oraz prowadzi szkolenia i wydaje certyfikaty. Instalacje LPG które dają bezpośredni wtrysk pod cisnieniem ciekłego gazu bezposrednio do cylindra sa obecnie najbliżej Łomży montowane w Siedlcach i Warszawie. Nasz firma Mac- rob uzyska taki certyfikat gdzies około sierpnia. Przypominam instalacja taka kosztuje od 8000 do 10000 złotych . Samochód taki jedzie całkowicie na gazie i rozruch silnika też nastepuje na gazie. Jest to instalacja V I A L L E .

a tu link do strony tej firmy http://www.vialle.com.pl/

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

do każdego rodzaju samochodu z bezpośrednim wtryskiem można to założyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

nie polecam kubusia w piatnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

Chłopaki na Senatorskiej montują instalacje gazowe do wszystkich silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa grupy VW, robią też Mazdy i inne, tak samo jak z montażem gazu do ciężarówek czy autobusów z silnikami Diesla.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

Rimpik, zadzwoń i zapytaj, zobaczysz kto ma rację. Kobiecyinstynkt wie z doświadczenia......... .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

żeby zakładać vialle trzeba jakiś certyfikat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

dzwoniłem i wiem. Wtrysk ciekłego gazu bezposrednio do cylindra jest opracowany tylko dla silników TSI. Pozostałym wystarczy instalacja gazowa sekwencyjna.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

Tak na polskę jest tylko jeden przedstawiciel tej firmy i on jest za równo dystrybutorem na kraj tych instalacji jak równiez prowadzi szkolenia i wydaje certyfikaty zakładom chcącym taką instalacje montować. Ludzie kliknijcie w link który podąłem tam wszystko czarno na białym jest napisane.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

Odsyłam Was tutaj http://www.ac.com.pl. Moim zdaniem najlepsze jest instalacja Stag, a zakładać polecam ja w autoryzowanych serwisach, na stronce jest ich cała lista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

Ja zakładałem w Białym na Baranowickiej i spisuje się bez problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa do samochodu

Odpowiedz mi Karolinko Nawrot DLACZEGO wykopujesz stare posty tak jak ten z marca 2013, nie masz nowych tematów ? DLACZEGO ? ku.wa DLACZEGO ?

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org