sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
pytanie do zarządców Perspektywy

Szanowna Rado Nadzorcza i staro-nowy zarządzie:kiedy lokatorzy tej sp-ni przestaną być traktowani jak dojne krowy?Przykłady:odczyt co za jeden podzielnik ponad 10 zł+opłata abonamentowa ponad & zł czylin ok.18 zł.Sp-nia Jedoość 6,15zł bez opłaty abonentowej,to samo w ŁSM,czyli lokatorzy Perspektywy za jeden podzielnik płacą o 12 zł więcej niż w pozostałyc sp-niach.Odczyt wody 2,95 u pozostałych 0,50do 1,50zł.dotyczy to również sprzątania klatek schodowych ,w Perspektywie najdrożej.Szanowna Pani Przew. RN-udowodniliście,że niemożliwe staje się możliwym,dlatego też proszę Panią o zajęcie się cenami za media i inne prace wykonywane na rzecz sp-ni.Wierzę,że potraktuje Pani to mojw pisanie poważniw za co z góry jestem wdzięczna.Pozdrawiam A.W.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 pytanie do zarządców Perspektywy   
nowal12 18-11-16 11:48 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
nowal12 18-11-16 11:49 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
Marcin 18-11-16 12:40 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
mondziak 18-11-16 13:57 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
Marcin1889 18-11-16 18:54 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
paplik 18-11-16 22:08 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
mikro 19-11-16 09:16 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
kszynio4 19-11-16 12:42 
 Re: pytanie do zarządców Perspektywy   
nowal12 19-11-16 15:28 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org