wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.

Witam.
Poszukuję namiarów na wylęgarnię drobiu znajdującą się w okolicy Ełku. Niestety nie znam dokładnego adresu.

Sprawa wygląda tak:
Pocztą pantoflową moja mama dostała numer telefonu do osoby sprzedającej stamtąd kurczaki. Kurczaki po 23zł, podrośnięte. Zamówiła 50 sztuk, kierowca przywiózł je do Łomży (nie na adres mamy, trzeba je było samemu odebrać). Kierowca je oddał, wziął pieniądze i pojechał dostarczać dalej. Rachunku żadnego moja mama nie dostała.
Kurczaki stłoczone, ale podrośnięte. Niestety po dostarczeniu ich do domu okazało się, że wiele z nich jest chorych (prawdopodobnie grzybica), kilka padło w krótkim czasie. Wiele jeszcze padnie.

Jedyny kontakt do tej osoby to numer komórki, której już nie odbiera (wcześniej robił to podobno chętnie).
Jeśli ktoś był w takiej samej sytuacji lub wie gdzie szukać tej wylęgarni.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
aniag78 23-04-15 10:24 
 Re: Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
siwysiwy 23-04-15 10:34 
 Re: Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
aniag78 23-04-15 10:41 
 Re: Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
siwysiwy 23-04-15 10:59 
 Re: Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
c2h5oh 23-04-15 11:18 
 Re: Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
siwysiwy 23-04-15 11:36 
 Re: Wylęgarnia drobiu, okolice Ełku.   
Marko? 23-04-15 18:32 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org