niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Myjka ciśnieniowa

Jakiej firm i jaką wybrać do użytku własnego w garażu i przy domu . parametr ,cena i opinnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

to ma być do mycia samochodu ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Przede wszystkim !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To już zaoszczędziłaś bo samochodu na podwórku nie można myć od tego są myjnie z oczyszczalnią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Fantasta , a może i trawy podlewać nie można ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

kali4nia tyle nie zarobiłeś by cię było na to stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

kierowniku zarobiłem część , a reszte wyniosłem w śrubkach . klamkach , silikonach itp. Mam przykład z gory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

wyniosłeś bo ci pozwoliłem. Poznaj moje dobre serce. Od dziś się to zmieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Bo co zrobiłeś ..... co mam poznać ? od dzis to możesz , ale klepnąć Ankę w grubą d,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

a kupował ktoś np jakieś narzędzia z lidla? jak poźniej z ewentualnymi naprawami i czesciami? bo tak sobie myślę że jak się zepsuje to już będzie do wyrzucenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Mam myjkę z LIDLA firmy parkside już dobre kilka lat co prawda nie używam jej dużo góra 5 razy w miesiącu ale sprawuje się bardzo dobrze jak na swoją cenę a z częsciami problemu nie ma żadnego chociaż jeszcze nic nie naprawiałem ale wiem że są ogólnie dostępne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Popatrz w DAWO - mają bardzo bogaty wybór myjek ciśnieniowych. Zajmują się profesjonalnymi systemami utrzymania czystości od wielu lat i z pewnością będą wiedzieli, która myjka będzie odpowiednia dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Profesjonalne myjki ciśnieniowe można kupić w ofertach internetowych, gdzie można znaleźć naprawdę dobrej klasy myjki i to w rozsądnych cenach. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org