poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???

Nie pisałam o żłobku tylko o przedszkolu na Radzieckiej. Nie moje dzieci nie mają tej samej choroby o której piszesz ( u nas to choroby wszystkich stawów i kości). Na Radzieckiej dzieci nie miały żadnych dodatkowych zajęć rechabiltacyjnych ale jak pisałam to było 10 lat temu i żadne przedszkole w łomży nie chciało moich dzieci. Było wtedy otwarte przedszkole na bawełnie dla dzieci chorych ale moje ze względu na prawidłowy rozwój intelekutualny tam się nie nadawały. Jak jest coś wspomagane teraz przez PFRON to szukaj, a potem sprawdź w samym PFRON co to za program i na jak długo jest podpisany ( żebyś nie była zaskoczona że np. program trwa 2 miesiące a potem z własnej kasy trzeba majątek dokładać albo obejmuje tylko 1h zajęć w tygodniu).

Barbara

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
agniecha20080 09-12-13 07:43 
 Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
h0j 09-12-13 08:54 
 Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
Barbara Wojnarowska 09-12-13 09:18 
 Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
agniecha20080 09-12-13 14:11 
 Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
agniecha20080 09-12-13 14:15 
 Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
h0j 09-12-13 14:40 
 Re: Przedszkole Mały Artysta a dziecko z niepełnosprawnością ruchową???   
Barbara Wojnarowska 09-12-13 20:03 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org