wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Wiara pięścią krzewiona

Mężczyzna relacjonuje, że "ksiądz już od progu" zaczął obrażać go i jego rodzinę. - Groził nam ekskomuniką i mówił, że skreśli nas z listy parafian. A na odchodne, w progu uderzył mnie pięścią w twarz. Dwa zęby mi wybił! - opowiada. Duszpasterz miał oburzać się, że mężczyzna żyje z konkubiną bez ślubu.

- A potem siadł na córkę. Zaczął krzyczeć na nią, że ma nieślubne dziecko. Asia powiedziała, że Kuba jest ochrzczony i że do kościoła chodzi, ale ksiądz powiedział, że to bezbożne dziecko – dodaje.

Według relacji mężczyzny, ksiądz na odchodnym powiedział, że za rok chyba nie będzie miał po co tu przychodzić, a potem jego pięść "wylądowała" na jego twarzy.http://biznes.onet.pl/pobicie-podczas-koledy-ksiadz-wybil-mi-2-zeby,18515,5019410,1,onet-wiadomosci-detal

A więc ksiądz postąpił dosłownie po katolicku, bo kościół Rzymski miliony wyznawców zdobył ogniem i mieczem, brutalną przemocą, a majątki zwyczajnie zagrabiał...i tak niektórym zostało do dziś.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Wiara pięścią krzewiona   
paplik 07-02-12 11:55 
 Re: Wiara pięścią krzewiona   
Darek1638 07-02-12 12:00 
 Re: Wiara pięścią krzewiona   
cezar1 07-02-12 12:36 
 Re: Wiara pięścią krzewiona   
Kool-Aid 07-02-12 14:53 
 Re: Wiara pięścią krzewiona   
paplik 21-02-12 18:15 
 Re: Wiara pięścią krzewiona   
tranzul 21-02-12 19:15 
 Re: Wiara pięścią krzewiona   
Mr_Andrzej 21-02-12 19:38 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org