poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?

Coraz bardziej zastanawiam się co dzieje się w tej naszej Łomży, jeżeli chodzi o sport? Wszyscy podniecaja się piłką nożną i miejscową drużyną ŁKS-u, a co z pozostałymi dyscyplinami? A chodzi mi konkretnie o koszykówkę. Prawdopodobnie co roku z budżetu miasta Łomży, na drużynę ŁKS-u przeznaczana jest kwota około 100 tyś zł, a ŁKS gra w IV lidze i rezultaty są mierne. Ostatni sezon choć udany i awans pewnie do III ligi, ale co dalej. Znowu po sezonie w wyższej lidze powrót na stare śmieci? Może w Łomży większa szansa osiągnięcia sukcesów w grach zespołowych rysuje się przed chłopcami grającymi w koszykówkę. Może co niektórym nie wiadomo, ale Łomża może się poszczycić licznymi sukcesami w tej dyscyplinie na arenie ogólnopolskiej. Mamy naprawdę zdolnych chłopców, a nikt się nimi nie zainteresuje. Władze miasta midzą tylko drużynę ŁKS-u. Choć koszykarze grają też pod sztandarem miasta Łomży. W tym roku "Łomża" grała w III lidze koszykówki, zajmując ostatecznie 3 miejsce. Może to nie jest rewelacyjny rezultat, ale chłopcy chca grać, trenują cztery razy w tygodniu i wykładają z własnej kieszeni miesięcznie po 30zł żeby wystartowac w lidze i nie biora za grę pensji, jak widzimy wręcz dokładają. Coś tu jest nie tak. Dla porównania żeby wystartować w III ldze koszykówki drużyna potrzebuje około od 5-10tyś złotych, nie 100tyś.. Może miasto znalazło by w swym budżecie te min 5tyś złotych i wspomogła koszykarzy z Łomży, którzy reprezentują nasze miasto. A ta dyscyplina sportu staje się coraz bardziej popularna. Nie wiem czy ten artykul zostanie zamieszczony w naszej Gazecie Bezcennej i czy o wszystkim wspomniałem, ale mam nadzieję że w końcu ktoś zainteresuje się naszymi III ligowymi koszykarzami. Może jakis sponsor, jak miasto nie jest w stanie?

kibic

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
kibic 06-04-04 07:56 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
Tiger 06-04-04 09:01 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
dziki 06-04-04 15:45 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
divaio 06-04-04 16:11 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
kibic 07-04-04 10:30 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
divaio 06-04-04 16:19 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
krzysiek 06-04-04 16:25 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
grisza 06-04-04 19:56 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
divaio 07-04-04 14:54 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
dziki 07-04-04 19:38 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
marekM 07-04-04 21:12 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
grisza 10-04-04 16:39 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
Kefas 10-04-04 18:13 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
grisza 10-04-04 16:36 
 Re: Dlaczego tylko piłka nożna, a nie np. koszykówka?   
grisza 10-04-04 16:55 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org