wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego eutanazizm jest groźny?

a ten dzień to nie jest jkoś w październiku????
zreszta ja mam zawsze swój dzień we wtorek isrodę jak gra liga mistrów:-P

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

To wszystko jest jakieś chore...

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Kobiety o Nas nie pamiętają :-(
Jak to tak może być???

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

ojej, o 6 rano, boze co za tragedia. biedaczki sie nie wyspali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?


o 3ej to dopiero??? hmm.. Widze ze ostro sie tam bawicie:)
Jest w Polsce sporo swietnych knajp czynnych cala dobe ale
jak dla mnie 7a rano tomax bo i tak dluzej nigdy nie wytrzymywalem:(
Ale powiem Wam ze zamukanie imprezki przed 5a to nie koniecznie dobry pomysl. No ale Lomza to co innego.
Aaaaa wlasnie teraz to cos tam graja w tym miescie czy pwszyscy poszcza?
Ciekaw jestem jakie jest w Lomzy podejscie do tego bo sadzac po tych stereotypach to ludzie pewnie siedza w domach. Co nie znaczy ze ci co sie bawia nie wierza w Boga bo ta kweste wiele razy juz wyjasniano publicznie przez glowy Kosciola Katolickiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Witam.
Miałem o wiele większe problemy z Ideą (Orange). Rachunki za telefon przychodziły nawet 3 miesiące po terminie (w międzyczasie wydzwanianio do mnie z pretensjami o nieopłacony rachunek). Co miałem opłacić, skoro nie wiedziałem nawet ile mam zapłacić? Nie mówiąc już o ciągłym komunikacie "SIEĆ ZAJĘTA" podczas próby nawiązania połączenia...

Obecnie mam komórkę w Plusie i jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów, bardzo miła i rzetelna obsługa.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

makmarc no i włąsnie w tym tkei ten cały problem :/

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Gratulujemy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

W wątku o śmierci Hanki Bielickiej Madej wspomniał o nazwaniu jej imieniem jednego z nowych rond w Łomży. Mi osobiście pomysł ten bardzo się podoba, ? Może my jako forumowicze 4lomza.pl wyjdziemy z ta inicjatywą i spiszemy jakiś wniosek do urzędu miasta w tej sprawie? Czy orientujecie się jak wygląda procedura administracyjna przy nadawaniu nazw ulic, placów, rond itp. ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Pamiętacie ten plac? Ile na nim zieleni?



Pozdrowienia.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

jestem za, a nawet PRZECIW

Wolałbym nazwać rondo imieniem Jana Pawła II niż H.B.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Po 1 Łomża to małe miasto, a małe miasta tak mają, że wcześnie spać chodzą. Tutejszych uczelni nie można nazwać uczelniami z prawdziwego zdażenia bo wiekszość stuka zaocznie i nie ma zbyt wielu przyjezdnych dziennych studentów, a nocne życie towarzyskie z reguły ta grupa społeczna napędza.
Znajdź mi drugie miasteczko około 60-cio tysieczne położone z dala od wielkich skupisk ludzi, centr przemysłowych, handlowych, turystycznych i edukacyjnych, w którym jest inaczej. Kino obskurne itd bo poprostu kasy nie ma na remont, może częściowo z małej frekfencji spowodowanej wspomnianą cena biletów? Podejżewam, że znasz trochę życie i wiesz, że podlasie to jeden z najbiedniejszych regionów w kraju, taka sobie mała Polska B (albo i Z nawet), a nie ma zarobków, nie ma wydatków i trzeba spać. Gdyby nie saksy biedą by aż w oczy raziło. Z tego regionu Unia zrobi sobie skansen, więc chodzenie spać o 22 jest społecznie wskazane ;)
Po 2 albo masz chłopie zajebiste zdrowie albo sie oszczędzasz nadmiernie (no chyba że imprezować zaczynasz właśnie o 3) skoro do 7 wytrzymujesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Pomysł uważam za dobry. Myślę, że mogłoby być to rondo, które ma powstać u zbiegu Wojska Polskiego, Poznańskiej i Browarnej. Warto by się także pokusić o pomnik np. na ławeczce w pasażu na Długiej przy bibliotece. Hanka Bielicka oczywiście w kapeluszu, roześmiana, mówiąca swoje wspaniałe monologi i śpiewająca gdy ktoś się przysiądzie...

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Masz łeb u h*j to kombinuj. I tez moze kiedys bedziemy na tej liscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Andrius też miał fajny pomysł z pomnikiem Hanki siedzącej na ławeczce. Ciekawe jak duży jest koszt zrobienia takiego niewielkiego pomnika.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Wszystkie kawały o czaku są super ubaw po same pachy sam Chuck Norris pewnie nie zna ich wszystkich na pamieć :)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

W Agrocast w byłym POM-ie , chyba ok 30 zeta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego eutanazizm jest groźny?

Hahaha i kto tu kogo nie zrozumiał hahaha ??:D Oczywiście, że zrozumiałem to, co napisałeś, ale jak dla mnie, to nie było śmieszne. Ani trochę :/ Szczerze tylko niewielka część kawałów o Chucku jest dobra. Reszta to obraz nędzy i rozpaczy, jaką prezentują ludzie.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org