sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

Ale tak właściwie to nie istnieje druga żona, żonę ma się tylko jedną, chyba, że masz z nią rozwód kościelny. Każda inna będzie kobietą, z którą żyjesz na tzw.: ,, kartę rowerową" i uprzyjemniasz sobie z nią czas, bo nie podołałeś temu, czemu się zobowiązałeś: ,, na dobre i złe , w doli i nie doli, w zdrowiu i chorobie".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

oj marudzisz...bez problemu byśmy się pomieścili :) no ale każda wymówka jest dobra hehe
poza tym tak jak piszesz tyle kobietek i na ścisk Ty w środku ot marzenie nie jednego faceta heheheh ;))

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

Ja codziennie kupuję w sklepie na dworcu i nic takiego mi się nie przytrafiło jak dotąd. goosia84 otworz piekarnie do Ciebie wszyscy bedą przychodzić po bułeczki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

Może się mylę,ale wpisy czarnejsukiczarnej merytorycznie i stylistycznie są bardzo podobne do,niewidzianej od dawna na tym forum,szczebiotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

To chyba jakieś stare przysłowie, też mi się kiedyś obiło o uszy, może podejmijmy się próby interpretacji :). Ja bym uznał, że w pierwszej frazie chodzi tu o jakieś ogólne uczucie do kobiety, które z czasem nie jest już tak silne, a w drugiej może o jakieś kuszenie i szukanie czegoś więcej, co już się posiada, a po zauroczeniu następuje rozczarowanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

A skąd wiesz,że jeździ pandą na numerach CT?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

http://www.eamore.com.pl/139515


KTO TO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

Wczoraj policja ją zawinęła jak robiła swoje poronione fotki! Za swoje wybryki będzie miała gówniara kilka parawek!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posłuchajcie to jest do was pislamiści cała prawda o was.

http://www.sexromans.pl/odpowiedz.php?id=65853



KTO TO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org