niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo dla Sejmu.

do menia0041


piszesz sama do siebie


wloz sobie teraz reke hahahahahaah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

wymyśl coś oryginalnego bo nudna i żałosna jesteś;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

znaczy się nieoficjalne jest ? :-))
To gdzie maruda zamierza tańczyć? ;-)))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

termostat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

nie odpowiadaj nam publicznie swoich przeżyć z dzieciństwa na temat spaceru po lesie z dziadkiem....

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

Witam czy któraś z Forumowiczek zna jakąś godną polecenia fryzjerkę w Łomży, która dobrze czesze/upina włosy? Szczerze mówiąc ostatni raz kiedy się tym martwiłam to była Studniówka więc nie za bardzo się orientuję do kogo warto się zgłosić a czas mnie nagli. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo dla Sejmu.

lewak - nierozumna istota, niemająca pojęcia o gospodarce i ekonomii, głosująca na PO lub SLD. Miłośnik dewiantów, Cyganów i Czeczenów. Z natury nienawidzący własnych rodaków. Najbardziej lewak się cieszy jak ukradnie coś Polakowi.

Nie ma przymusu pracy - przeczytaj artykuł. Nikt do pracy nikogo nie zmusza.

Nie wiem czy przyszło ci do głowy, ale biali pracy nie stracą. Niby jaką pracę mają stracić? Tę, której nikt nie wykonuje? Należy dawać im pracę, której w tej chwili nie ma komu wykonywać.

W sumie też zbytnio nie popieram tego pomysłu - najlepiej to po prostu zabrać leniom zasiłki i po sprawie. Jednak lepiej już, żeby coś zrobili pożytecznego za tę kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org