piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyjaśnienie różnicy pomiedzy : zamachem , zbrodnią a incydentem.

Ola Boga ale wydarzenie na miarę łomżyńskiego forum plotkarskiego;).
Oczywiście też potwierdzam że lokal fajny ale czy jest tu się aż tak czym podniecać? Chyba że dla niektórych tym że piwo po 5zł!!!;)))) ale myślę ze jak wszędzie do czasu. A i wyczuwam po 3 założonych na ten temat postach analogię do innych łomżyńskich słynnych lokali kiedy się otwierały czyli Amnesi i Amnesi Max. Ile było piania z zachwytu a jak to się skończyło to wszyscy wiemy jeden z splajtował a drugi zmienił właścicieli i też chyba już plajtuje bo kiedy tam nie pójdę to albo nikogo nie ma albo zamknięte. Ale raczej plajta bo obecny właściciel amnesi ma podobno udziały w piwiarni to tak ze słuchu na mieście. Także pożyjemy zobaczymy a i z porównaniami do Tcheslav Pubu bo wyglądem lokal zdecydowanie lepszy a co do atmosfery w Cześku to mu daleko;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie różnicy pomiedzy : zamachem , zbrodnią a incydentem.

wirkozie Twoja bystrość rzuca mnie na kolana. Udzielasz się w wątku, w którym ani razu nie wypowiedziałeś się na jego temat, a prowadzisz statystykę użytych wyrazów. Rozumiem, że to twoje hobby. Pasjonujące.

Zamiast doszukiwać się kolejnego spisku, sprawdzać kto i ile umieścił komentarzy oraz jakich używa słów, może podejmiesz temat tego forum?

P.S. Wyrazy uznania przekazuje się za coś, a nie dla czegoś (odsyłam do Słownika języka polskiego).
Poćwicz też składnie.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org