poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyim kandydatem Tusk

Hej :)pochwalę się Wam tylko ,że dziś zdałam test sprawnosciowy:) )))i czekam na ms ...juz nie wiem kogo słuchać ile ludzi tyle opini jak pozytywnie zdac ten test psychologiczny....ale chyba po prostu sprobuje mowic prawde i tylko prawde:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

W ubiegłym roku tu robiłam: Agencja robson Łomża, al. Legionów 64 a
podlaskie
Tel.: 86 2186763



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

Dzis bylismy w Nowogrodzie w Wiszacych Ogrodach ( bylej Panoramie) niestety menu nie jest zachwycajace, wchodzi sie do lokalu i nie wiadomo gdzie jest jakis bar czy lada gdzie mozna cos zamowic, wszystkie swiatla zgaszone i zeby sie kogos zapytac czy w ogole jest otwarte trzeba sie blakac po kuchni. W koncu usiedlismy na tarasie.Poprosilismy o karte dan a tu pani mowi ze sprobuje jakies znalezc bo dzis duzo ludzi bylo i nie wie gdzie sa, bo powinny byc na stole. Gdy juz je dostalismy kelnerka zaproponowala: "moze panstwu pomoge, cos doradze", my na to " poprosimy niech pani radzi", wiec ona -"a co panstwa interesuje" hehehe.ciekawa rada. wszyscy pisza o zupie szczawiowej w artykulach a wsrod zup rosol i zupa dnia. zeby bylo smieszniej miedzy stolami blaka sie bezdomny pies szukajacy resztek-my go probowalismy odgonic, a kelnerka odwrocila sie i udala ze go nie widzi. skonczylo sie na tym ze zostawilismy karty dan ( oczywiscie stare nie zmienione nadal z nazwa Panorama) na stole i wyszlismy. Wczesniej jednak zapytalismy obsluge czy to jest nadal Panorama czy juz Wiszace Ogrody na co uslyszelismy-"a ja sama nie wiem". Slaba ta rewolucja Magdy Gessler. Moze ktos ma lepsze wrazenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

Kto zgadnie jaki samochód miałem ???hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

Przecież to jest program rozrywkowy a nie doradztwo jak prowadzić lokal. Zresztą Pani Gessler nie zawsze się udawało z lokalami. W TV ma dobrze wyglądać i pewnie będzie wyglądąło. Kiedyś w PRLu pisali, że TV kłamie .... ciekawe jak jest dziś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

siemanko ziomki- ja w sprawie tych bobków z poza łomży co na koniec impry
zakłócali porządek -powiem wam skąd oni byli znacie chłopków z kupisk mysleli że na dysko polo są hehe !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

i mozna wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

oj chlopaki,chlopaki;)
kazdy taki mocny po drugiej stronie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

...a kto go weźmie....? które dzieci...?
sms-y już były wysyłane i kto zabrał kasę...sami wiecie, nie dzieci które powinny dostać- to było dla nich... i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

Czy na prawdę życie ludzkie jest piękne bez względu na to czy dzieje się dobrze czy źle???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyim kandydatem Tusk

zazdrośc to choroba




fazi66666666666666666 lecz sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org