niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

jasminea to co piszesz nie da sie usprawiedliwić to poprostu jest wyżycie sie i zadanie bólu twoj ojciec nie powinnien od ciebie wyciągnietej reki poczuć takich rezczy sie nie wybacza ty wogóle utrzymujesz z nim kontakt współczuje nie wiem jak możesz sie czuć nie doświadczyłam tego ja nawet nie dostałam klapsa na tyłek a ty pewnie nie mówisz tutaj o klapsach niestety bardzo mi przykro ,ale Silniejsza o każdy kolejny bezsilny dzień,tego trzeba się trzymać pamietaj to było teraz sobie nie pozwolisz :)poprostu nie wracaj do tych wspomnien żyj kazdym nowym dniem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

bless

dziadka_kalesony były tak podekscytowane koncertem ,że nie pamiętają może o incydentach ........ ,albo były nie w moich rejonach i nic mi o nich nie wiadomo ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

Clerić ,,,kobieta musi być aktywna i kochliwa ,ma być zimna jako Ty byś chciał .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

fresz1 tak mi się skojarzyło nie każda wiejska kończyła się bójkami ale i luzie ze wsi potrafią się bawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

zgłoś sie ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

tak, polecamy, najnowsze kolekcje UK/Deutch/US and A 1989/1990

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

kapitan bomba ale rygor heheh i co uwierzyła skoro ma całą rękę:)proszę jak łatwo można kobiecie wytłumaczyć co nie wolno .heheh a tak poważnie to nie rób tego choćby strzeliła 3 razy juz lepiej jej oddaj jak nie wytrzymasz !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

Jacy wy panowie jesteście idealni... Tylko te baby się przyp....ją do was aniołków, drą na was mordy itp itd. Jak byście się zachowywali jak ludzie i traktowali kobiety z szacunkiem a nie jak gosposie i pomoc domową z dodatkowymi "zajęciami" gdy mi się chce to by na was żadna złego słowa nie powiedziała. A to jak zwykle chodzące ideały... z Was panowie!
Nieważne z jakiego powodu, i nie ważne jak bardzo sobie zasłużyła kobieta to kobieta, raz owszem każdemu może się z dążyć np podczas ostrej kłótni, ale za drugim razem jeśli facet uderzy kobietę po prostu przestaje być mężczyzną, a jest już tchórzem. Bo tylko tchórze i najwięksi słabeusze używają takich argumentów jak przemoc, bicie itp... Bo to jest jedyny argument jaki posiadają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

Dzięki fresz1:) Szczerze mówiąc dziś mija rok, odkąd z tym tyranem nie mieszkam. Wyprowadziłam się, nie jest lekko, ale zdecydowanie lepiej. Nie utrzymuję z rodzicami kontaktu, bo samo wspomnienie tych chwil przyprawia mnie o łzy i zdecydowanie tego nie zapomnę. Mam tylko nadzieję, że ja sama nie dopuszczę aby to moje potomstwo cierpialo i mialo mnie za wroga.

Kobietki nie dajcie się brutalom! My też jesteśmy silne.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

Jagby człowiek starał sie i tak im żle .Zawsze jakieś ale znajdo.Sobote i święta tam pracją .Zawsze im mało .To prawda ,że człowieka majo zanic.W tej drukarni.Traktujo jak śmiecia kategori najgorszej.....

Można nerwicy nabawić tej pracy.Ja się nabawiłem nerwicy .Wiem co mówie.Pacowaliśmy nawet Święta Wielkanocne .Wynagrodzenie jest tam śmieszne.A szef jak się jemu coś nie podoba to wydzierał się na cało hale .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona


http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=25497



www.nivea.pl

logujcie się i głosujcie, przecież to chwila roboty a można wygrać plac zabaw dla dzieciaczków :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

Hejka wiecie moze gdzie i kiedy mozna załapać sie na zbiór truskawek zeby troche zarobic:) Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

o ty chesz na truskawkach zarobic... (wspułczucie)...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

moim zadniem lepiej niz na roznoszeniu ulotek po jakis oblesnych łomżyńskich kamienicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

Zagłosowałam.Trzeba się zalogować i głos można oddawać codziennie.Zwycięży to miasto,które będzie miało ich najwięcej.(no to dość oczywiste).Pro1501 plac zabaw będzie dla dzieci z Łomży i to najważniejsze.Każdy będzie mógł tam przyjść.Nie inwestujesz pieniędzy jak w sms-y,więc to porównanie jest nieadekwatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

ul. Nowogrodzka w zakładzie u Śmiarowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Limuzyna Szydło przed wypadkiem jechała nawet 90 km/h. I nie była ubezpieczona

podobno...tylko czy ktoś przyjdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org