środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSowskie Polactwo

TY mgr tech mech, MATERIAŁÓW pisze się przez i , a nie j znależć. przez z, a nie s,a jak masz problem ,to napisz do Przjaciółki, to taka gazeta dla mało rozgarniętych,- powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

a w którym miejcu to jest w tym cydzynie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Mówie wam to był zamach a za nim stał sama maria kaczyńska! Zauważcie jak terraz ma parcie na szkło! CIągle występuje w telewizji! Zobaczcie sumując liczb z cyklu miesiączkowego kobiety + numer boczny samolotu dzieląc to przez liczbę lat papierza i wszystko to mnożąc przez kwadrat mianownika potem pierwiaskując przez liczbę sztucznych zębów lecha kaczyńskiego i iloraz intelignecji wszystkich pracowników pis wychodzi data zamachu w smoleńsku!!! To musiało się tak skończyć!Wszystko przez zęby lecha

Zamach czy nie zamach ?
Co wy o tym myślicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

no i po co to napisales... lzej ci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Mi lżej , bo miałem wątpliwości do dzisiaj:):):)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

pomnoz przez 0 i wyjdzie co masz zamiast mózgu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Riposta ja przynajmniej nie łykam czyjeś spermy nie znam jej smaku . A TY DOSKONALE ZNASZ JEJ SMAK JAK TO OKREŚLIŁAŚ KWASKOWATY SMAK. ha ha ja nike TY DO NIKE SIĘ PORÓWNUJESZ SZMATO RUSZASZ GŁOWO PRZY OBCIĄGANIU FIUTA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Ok, dziękuję bardzo.
Pana Mariana po prostu nie wypadało mi pytać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

co sądzicie głośnikach genius SW5.1 1000?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Moto onet pisze ze diabel tkwi w szczegolach a sam raz pisze Kulik a za chwile Kulig.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Ale za co mamy jej kase przelewac ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

dobrze ci gadać ! a co do metronomu to nie jet mi potrzebny ! gram bardzo dobrze ! chodzi mi dokładnie o solo co i jak !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

http://www.dlapolski.pl/10/12/zbrodnia-nad-zbrodniami-aborcja-przez-porod-czesciowy/
Każde dziecko ma matkę i ojca. Przynajmniej teoretycznie.
Nie znoszę ~dziestoletnich chłoptasiów, którzy nie umieją być mężczyznami i zostawiają kobiety same z tymi problemami. Ale często winne są kobiety, jeśli wpierw nie budują stabilnych związków lub zadają się z wiecznymi chłoptasiami.
A co do "porodu częściowego": coś bardziej bestialskiego niż wysłanie własnego dziecka do Oświęcimia.

Zuza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSowskie Polactwo

Głosujmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org