niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dlaczego caracal był taki drogi.

Powinny powstawać po to, aby to właśnie właściciele mieszkań mieli wgląd i wpływ na to, co dzieje się na osiedlu. A nie jak dotychczas, gdy jakaś zasiedziała "małpa", praktycznie jest nie do ruszenia. I żeby nie miały miejsca takie zdarzenia, jak u nas w Łomży. Nie tak dawno, pewien prezio, przyznał sobie 70 tyś. nagrody a następnie, obciął lokatorom połowę z tego, co zaoszczędzili na ogrzewaniu.
Proszę tylko, aby nikt nie starał się przekonać mnie że, również obecnie członkowie spółdzielni, mają znaczny wpływ na jej działalność.
Bodajże w zeszłym roku, anulowano wybory w jednej z białostockich spółdzielni, i jako powód podano, złe nagłośnienie sali. Wiadomo że, na następny wyznaczony termin, nie stawi się nawet połowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

co sadzicie o pracy w orange. bylo ostatnio ogloszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Swoją drogą w Ratuszu jest stanowisko "Doradca ds. Promocji i Marketingu oraz Polityki Wizerunkowej Miasta Łomża" i obejmuje je Jacek Babiel.

Po 3 miesiącach urzędowania doradców myślę, że najwyższy czas poznać ich dokonania.

Zresztą sam prezydent takowe poznanie zapowiadał po pierwszym kwartale tego roku (3 miesiące). I co?
http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/region/id/52399

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Jesli chodzi o licencjackie to fakt, ciężko jest się dostać, nie dość że liczą się punkty z matury to jeszcze test sprawnościowy i chętnych wielu :)
Ale jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo wewnętrzne, czy ta administracja to zrób sobie licencjata na innej uczelnii, a później w WSPOL magisterkę. Tylko że bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne jest strasznie oblegane, a później z pracą jest ciężko - naprawdę, gdyż teraz każda uczelnia ma ten kierunek :/
Chyba, że administracja, ale nie licz odrazu na posadkę w KPP, KMP lub KWP. czy KGP :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Znajomy kiedyś złożył skargę na miejscowych polimajstrów w Komendzie Wojewódzkiej. Zanim zdążył wrócić do Łomży odebrał już telefon od skarżonego podpadziochy z propozycją ugody. Póżniej oficer z Biura Spraw Wewnętrznych kilkakrotnie udzielał mu rady, żeby na przyszłość skargę na policmajstrów nie składać na policji tylko w prokuraturze, albo innym ABW.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

A w Sejmie podają kto jak głosował?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

A czy to w Łomży już Sejm mamy ?- hm nie wiedziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

zgadzam się ... zapomnij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Była też opinia o pracy w Orange, powertuj forum i znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Obecnośc policji przeszkadza najbardziej chwastom i ścierwom.
Założyciel tematu ewidentnie się do nich zalicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Jak coś to mam na sprzedanie akwarium 200L i całym osprzętem jak będziesz chcial odezwij sie na priv



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Szkoda słów;/

Podróżować, zwiedzić świat, tralalala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

W tej sprawie najmniej obchodziło mnie czy jakaś knajpa powstanie 30 czy 100 metrów od katedry. Interesowało mnie czy władze miasta są niezależne.
Nie są.

Bardzo się zawiodłem.

Przykro mi patrze jak to piękne miasto zamienia się w pustynie z lasem krzyży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Witam
Jak w temacie zna ktoś dobrego elektryka od samochodów któremu nie jest obce działanie immo oraz komputera, najlepiej żeby miał opla vectre b w jednym palcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

ja mam blosa jedynie analizator spalin i gazownik ustawi innej możliwości niema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego caracal był taki drogi.

Moim zdaniem PG8

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org