wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Via Baltica

Koszmar , wielka męka i tragedia. Człowiek największą bestią w cywilizacji- a przecież ma taki wielki rozum. Zwierze nie zadaje tyle cierpienia swojej ofierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

absolutnie odradzam, ta kobieta szyła suknie zarówno mi jak i moim znajomym ale nigdy nie trzymała się projektu, nie raczyła nawet zapytać o zdanie przed wprowadzenie jakochkolwiek zmian, w związku z czym wszystkie dostałyśmy suknie zupełnie inne od zamierzonego projektu. Jak chcesz uszyć tak jak Ty chcesz to omijaj ten zakład

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Tam to chyba najgorsze krzyżówki. Raz i we mnie by gościu puknął białym w deszcz. Jechał od Miastkowa a ja do Zbyszka. Nawet się nie zatrzymał, po prostu jechał, tylko tylko zdążyłem wyminąć. Tak samo z autobusem PKS.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

ale w play'u miala internet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Zastanawiam się czy można tam zapisać dzieciaka bo jak będą likwidować to może nie warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

jezeli zalezy ci na sukni z ogromna iloscia halek, marszczcen, kwiatkow, ozdob i czego tam jeszzce chcesz, to oczyiwscie mozesz do niej pojechac.i jeszcze zaplacic jak za suknie z salonu slubnego. i bedziesz wygladac jak beza (bez urazy)
a jesli masz jakis pomysl i potrzebujesz po prostu dobrej krawcowej,ktora na pewno ci doradzi, uszyje superprofesjonalnie i w cenie sukni a nie suknie slubnej (roznica okolo 1000 zl) to polecam krwacowe na ulicy Mazowieckiej nad perfumeria francuska. nie pamietam nazwy, ale I pietro, znajdziesz na pewno.
a material bez problemu kupisz sama,jest super sklep w bialmstoku, w pasazu za Mcdonaldem niedaleko dworca. zreszta ta babeczka, ktora ten sklep prowadzi tez szyje i ma swoje projekty, jak do niej pojechalam po tkaniny, to ju ztutaj bylam umowiona, bo chyba bym sie skusila. bardzo oryginalne. mysle, ze ten sklep znajdziesz w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Ciekawe czy znajdzie się pare osób, które będą w stanie obejrzeć chociaż pół filmu. Homo sapiens- jestem wielki i jaki głupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

wiadome ze allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

bestialstwo!!,ci ludzie którzy to robią powinni być za ja..ja powieszeni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Za projektem ustawy było 10 radnych: Maciej Borysewicz, Maciej Głaz, Alicja Gołaszewska, Ireneusz Cieślik, Andrzej Grzymała, Zbigniew Lipski, Konrad Haponik, Andrzej Modzelewski, Andrzej Wojtkowski i Zbigniew Prosiński.
Przeciwko pomysłowi, aby zmniejszyć odległość restauracji czy winiarni od obiektów chronionych do 30 m byli: Jan Bajno, Mariusz Chrzanowski, Hanka Gałązka, Witold Chludziński, Alicja Konopka, Bernadeta Krynicka, Bogumiła Olbryś, Janusz Mieczkowski, Janusz Nowakowski, Wanda Mężyńska, Edyta Śledziewska, Henryk Piekarski i Elżbieta Rabczyńska.

żródło www.narew.info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica

Dlaczego nikt nie chodzi na dworzec lać chamów?

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org