piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Veneda ci da że aż ci bąble nosem wyjdą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Marcinpol nie ma co wnikać w szczegóły, nazwa jak nazwa, laicy tak mają, zobaczymy co prezydent zrobi dla klubu to jest najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

w którymś z wywiadów z Mieczysławem usłyszałem, że on się cieszy, że Lato zgodził się na rozegranie meczu w Łomży, a jak wiadomo Lato związany jest z SLD bo był senatorem, a Pan Mietek był posłem z SLD.

No i kolejna rzecz, że Pan Mietek od dawien dawna związany jest ze środowiskiem sportowym, więc ma chyba większe możliwości załatwiania takich rzeczy niż prezesi ŁKS-u

Beton z Betonem zawsze się dogada, w tym przypadku na naszą korzyść.

P.S.
Nie poperam nikogo etc. wyrażam jedynie subiektywną opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Pan prezydent zrobił miły gest w waszym kierunku, a wy zamiast odwdzięczyć się podobnym gestem, kwitujecie go w najbardziej sobie bliski - prostacki sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

blondloczek1 - nie wiadomo kto jest po drugiej stronie nicka więc nie wyzywaj wszystkich kibiców od prostaków. Do tej pory wypowiedziało się w tym temacie 6 nicków razem z Twoim, więc nie stawiaj pod jedną kreską pięciu czy sześciu set kibiców którzy regularnie chodzą na mecze.
Co do wypowiedzi prezydenta. W jednym ze zdań napisał :

"kibice mogą znakomicie PROMOWAĆ SWOJE MIASTO w kraju, NIE GORZEJ niż PIŁKARZE."

- Tym samym jest to przyznanie że ŁKS to promocja dla miasta i z tego tytułu należą się dla Niego pieniądze na ten cel, więc czekamy panie prezydencie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

a ile wat moze miec ten L1?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Jeszcze jedno - do założyciela tematu - Nie wiem czy jesteś kibicem, czy tylko Go udajesz, ale Naszych kibiców nie zadowolą takie wypowiedzi po latach olewania ŁKS-u przez władze miasta. Wie o tym także i prezydent. Tym "orędziem" chciał po prostu tylko podziękować. Prezydent doskonale o tym wie, że tym ich nie kupi! Jedyną szansą na zdobycie zaufania kibiców i społeczeństwa piłkarskiego w Łomży, jest FINANSOWE wspieranie Klubu.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

a gdzie jest osiedle BMC ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Witam, orientuje się ktoś czy odbędą się jutro uroczystości z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II na ołtarzu przy kosciele Milosierdzia Bozego? jakaś msza ? bede wdzieczna za informacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

z tym kosciolem to super wyszlo ;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

naucz się czytać, wyraźnie zapytałam o ołtarz przy Milosierdziu Bozym..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Gdzie i za ile umyją i wyczyszcząw środku?
Ile sie płaci za same czyszceznie wnętrza? Gdzie?

Polecajcie! Zewnętzrnie mozna umyć w bezdotykowej ale z czyszczeniem w środku zawsze problem, czasu mało. Czekam na rady.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Mój wpis kierowany był do przedmówców.
Nie miałem zamiaru odnosić się do ogółu.
Sam chodzę na stadion od 1980 roku - pozdrawiam ludzi, którzy kochają i rozumieją istotę rywalizacji sportowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super PiS dotrzymuje obietnicy!

Miejscowy zboczeniec podglądacz, latał z gołą pałą i dobijał ocalałych w katastrofie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org