czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lomza to bankrut.

Szczebiotka,ty "czerwona małpo".Jak można oddać głos na kogoś z ramienia głównego alkoholika polski (olka mam na myśli).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

Gdzie Wy widzicie w Czerniawskim komunistę i pijaka? Kto z Was lub Waszych rodziców nie był w partii, kto z Was lub Waszych rodziców nie pije alkoholu? PRON czyj to był twór? Komuny. Kto w nim działał? pan Kołakowski?

Naster

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

"Olbrzymia większość członków PRON należała do tej organizacji nawet o tym nie wiedząc, gdyż były do niej przyjmowane nie tyle osoby fizyczne, co całe organizacje, zazwyczaj bez informowania o tym fakcie szeregowych członków tych organizacji. Wiele osób należało do PRON "wielokrotnie", na skutek należenia do kilku organizacji-członków PRON"

"Po samorozwiązaniu PZPR część działaczy podjęła decyzję o założeniu dwóch nowych partii socjaldemokratycznych. Główną spośród nich była założona w styczniu 1990 Socjaldemokracja Rzeczypospolitej Polskiej. 9 lipca 1991 podczas spotkania organizacji młodzieżowych z Aleksandrem Kwaśniewskim i Włodzimierzem Cimoszewiczem podjęto decyzję o utworzeniu koalicji wyborczej[4]. 16 lipca do porozumienia wyborczego przystąpiły PPS, SdRP, OPZZ, Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej Demokratyczna Unia Kobiet, Komitet Obrony Bezrobotnych i organizacje lokalne. Pod koniec lipca został zarejestrowany blok wyborczy."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

wasze matki gola klatki ... w barbadosie chuligani ŁKSu pokazali wszystkim ktro jest debesciak od tego czasu zaczelam ich szanowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

hah.. przez takie jak ty psujesz reputaje takim jak My..
jak sie nie ma pieniedzy, ambicji, szacunku do wlasnej osoby i honoru to sie wlasnie w ten sposób postepuje. zycze szczescia madziu. ja wolalabym siedziec z kims wartosciowym przed tv i ogladac reklamy niz bawic sie w yam z kupą q**stwa przy diho. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

o jakim wspomnialas es?
hihihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

za godzine 12zl i sprzatam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

podaj cenę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

ja mogę ci oddać z 15 bloczków betonowych bo mi zostało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

Omania weźmiem se brony, zaprzęgniem do kunia i pójdziem w pole, razem rączka w rączkę, ramię w ramię, usta w usta i tak se bedziem bronować a potem.......................a potem to sama zobaczysz, bedzie orczykowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza to bankrut.

ja kupiłem ytonga w ostrołece z dowozem po 6,5 dobra cena za dobry towar w łomży sprzedaja na piłsudzkiego mozna sie dogadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org