poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Fakt, tyle że tam są to lokale głownie biurowe i na drugim piętrze, szukam czegoś niżej, na sklep, ale dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Chyba przy tych czapkach to jest część lokalu na dole u Pana Wisniewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Na Dwornej koło Speed'a , chyba cena dostępna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Jest rowniez lokal w nowym budynku przy centrum katolickim, znajduje sie tam juz apteka a drugi lokal na wynajem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Kafar211 - takich ludzi jak ty, w policji nie może być. Nie łudź się, że zdasz MS, bo nie zdasz. Z tego co czytam w twoich postach, wychodzi że jesteś osobą o psychice 125 gramowego kawałka sera szwajcarskiego. Przestań zatem.

Miałem MS i zdałem. Niczego nie czytałem, nawet się nie wyspałem. Na pytania odpowiadałem szczerze, np. czy czytam czasopisma techniczne, zaznaczyłem, że nie. Kafar211 myli się więc, albo jest głupi... Sami wybierzcie. Mam 100 ileś punktów przed wywiadem, więc skończę ok 150 - 160 w sumie co powinno wystarczyć. Słyszałem od kumpla że ma być mega duży nabór bo euro... Ponoć "biorą nawet na wózkach"...

Na MS powtórzcie z matematyki budowę sześcianów z małych sześcianów. Tzn. wyobraźcie sobie sześcian zbudowany ze 125 małych sześcianach (5x5x5) i wycinajcie z tego dużego sześcianu różne liczby małych sześcianów. Próbujcie skutecznie i szybko policzyć ile wam zostało.

Na rozmowie z Panią psycholog powiedziałem, że to ja jestem potrzebny Policji a nie Policja mi.

Wracam jeszcze do sześcianu: kostka Rubika o boku długości 5 małych kostek. W sumie 125 małych kostek, z tym że zabieramy teraz z jednego boku: 4 kostki z górnego rzędu, 3 z 2 od góry, 2 z 3 od góry i 1 z 4 od góry, piąty rząd ten na dole pozostaje bez zmian (5 małych kostek) Ile zostało kostek ? 125 - 4 - 3 - 2 -1 = 115. Z tym że tam są bardziej skomplikowane konstrukcje. Polecam poćwiczyć.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

I jeszcze cytat z jednego z wielu forów portalu bankier.pl:

"Sturktura tego pięknego tworu Actio wygląda nastepująco i jest to MLM w czystej postaci

Przyjeżdża człowiek na darmowe szkolenie (gdzie dowiaduje się iż koszt hotelu to 420pln), gdzie piorą mu mózg wmawiając jaki to on jest głupi, że jeszcze nic ze swoim życiem nie zrobił. Puszcza się z mikrofonu kilka pseudo rad jak zarobić pieniądze, mówi się o najlepszych funduszach wyselekcjonowanych i pilnuje się swoich ludzi żeby nie zadawali głupich pytań, cały czas się ich nakręca. Nie odpuszcza sie im nawet w poniedziałek po spotkaniu żeby chęć wpłaty minimum 3000pln nie ostygła. Roztacza się wizję kariery, jak szybko można zarobić i awansować itd... A ilu rzeczy się nie mówi?
Tylko nikt nie tłumaczy że firma za 3000 wpłacone do Generali pobiera prowizję w wysokości ni mniej ni więcej 3000pln, że później te 3000 jest dzielone na punkty i każdy w strukturze dostaje swoją działkę. Dlaczego tak sie odbywa bo wg najlepszych wzorców NLP (o którym za pewne pierwszy raz słyszysz) zakupu dokonujemy najszybciej na emocjach tu i teraz , tak powstało pojęcie zakupu impulsowego co właśnie wykorzystuje Actio.
Nie tłumaczy się iż ten produkt ma jeszcze kilkanaście firm zewnętrznych na rynku, nie tłumaczy się że aby zakupić taki produkt trzeba przeczytać OWU. Nie mówi się o tym iż klient ma prawo odstąpić od umowy w 30dni. Nikt nie mówi, że podpisując wniosek wiążemy się na 5lat obowiązkowego płącenia, a opłaty likwidacyjne są przez 10lat. Nikt nie pyta czy potrzebujesz tego dzisiaj bo wszyscy zakłądają iż TAK OCZYWIŚCIE.
Dla mnie Doradcy z kilku letnim doświadczeniem to jawne oszustwo i łamanie praw konsumenta oraz czysta forma naciągania klientów.

Actio jako firma to standardowa piramida MLM w najgorszym wydaniu, jak prezes i właściciel będzie już miał portfel na poziomie kilku lub kilkunastu milionów złotych zwinie szyld i będzie żył tylko z prowizji od kapitału zamrożonego w produkcie. Bo od kapitału otrzymywał będzie wynagrodzenie od Generali 1% miesięcznie.
Pewnie połowy tych rzeczy nie wiedziałeś no ale nie od tego są ci zaczynający "pracę" w takiej firmie oni mają napędzać ludzi, żeby ci wyjeżdżający na wakacje i jeżdżący super furami mogli świecic przykładem."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

dogodzić bananowcom jest cięzko...
idziesz do pizzerii zjeśc czy pierdolić o tym czy widelce czyste?.. jak brudne to jedz "łapami"
a swoją drogą byłem ostatnio z rodziną wieczorową porą i nie zauwazyłem by Panie były niemiłe... a zmeczenie daje czasem we znaki.. pizza rzeczywiście chyba troche sie poprawiła.... a co do sosów to zawsze wybieram ten czosnkowy który jak niebo w gębie;)
pozdrawiam wszystkich forumowiczów.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

*****, uRZytkownik ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

torro, a gdzie zgłosiłeś? do księdza proboszcza? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

ZAL.PL MASAKRA.LUDZIE ALE WY MACIE TEMATY NA ROZKMINY.NORMLNE JEST ŻE KAŻDY JE GDZIE LUBI I GDZIE MU PASUJE I ANWET JAKBY WYPISYWALI NIEWIADOMO JAKIE GLUPOTY NA TEMAT DANEGO LOKALU TO I TAK NIE ZMIENI TO NICZEGO I LUDZIE I TAK BĘDĄ CHODZIĆ DO NIEGO.BEZ SENSU AJK WAM TAK NIE ODPOWIADAJĄ KNAJPY I JEDZNIE W NICH TO PO CO ŁAZICIE PO NICH I JADACIE NA MIESCIE?KUPCIE KSIĄŻKI KUCHARSKIE I SAMI STAŃCIE W GARACH....ALBO POST NA TEMAT OSÓB KTÓRE WAS OBSŁUGUJĄ!!NIE KAŻDY JEST TAKI PIĘKNY JAK WY!!JAK BYŚCIE LATALI TYLE NA NOGACH I STALI PO TYLE GODZIN NA NOGACH W BARZE TEZ BYŚCIE NIE BŁYSZCZELI WYGLĄDEM.WŁAZICIE I WYPISUJECIE GŁUPOTY,BO WAM SIE NUDZI WSZYTSKO W TYM TEMACIE!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

No witaj szczebiotka, cieszę się, że wróciłaś do nas prosto z oddziału psychiatrycznego, ale widzę, że wcale nie jest lepiej, jak widać służba zdrowia mocno kuleje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

gratch >> ja chce reggae w Łomży :) lubię tych wykonawców i jeszcze GrubSon :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nawiedzony mój kolega pokazał mi tvpis info. O matko. Jak dziennik za komuny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org