piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

W kamienicy na Sienkiewicza tam gdzie restauracja Amnesia jest dużo lokali do wynajęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Na ul Krótkiej,tam gdzie jest sklep z czapkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Witam,


Czy ktoś wie, bądź zna kogoś w Łomży kto jest obeznany na temat zakładania działalności w UK ?
Wiem, że na necie takich osób jest sporo jednak wolę porozmawiać na żywo.

Interesują mnie wszystkie aspekty prawne związane z założeniem tam działalności, wymogi i formalności jakich należy dopełnić, a także potrzebuję doradzenia w wyborze najodpowiedniejszej dla mnie formy działalności.
Oczywiście usługa odpłatna.


Byłbym wdzięczny za kontakt do takiej osoby.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Kiedyś była IDEA i to było to. Pozniej ORANGE. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale kiedyś brało się pakiet 100sms za 1 zł. Także za 10zł można było mieć 1000sms i wykorzystać całe doładowanie. Pozniej zobaczyli, że ten chwyt był za tani i zrobili pakiet 600sms. Doładowanie 2x5=10zł, brało się pakiecik za 6zł a 4 zł praktycznie zawsze przepadały. Zawsze można było kupić 25 mieć 4 pakiety i 1zł na wielkie rozmowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

nowe bloki na Łagody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

www.mtpiatek.daportfolio.com
Ceny mam dużo niższe jak te co podają tutaj - skąd Wy wzieliście 2000 zł ?
; oo

Mogę podać Ci rekomendacje na maila. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Z małym poślizgiem, ale pierwsze litry świeżego mleka od jutra będą już dostępne. Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Akurat szef produkcji nie jest taki zły choć fakt pierwszy po przejęciu przez Francuzów był idealnym szefem produkcji który pracuje obecnie w innej firmie. Dyrektor to już inna bajka z handlowca na dyrektora to trochę dziwne jak była pani Domańska miała swoje zdanie i dlatego poleciała. Wieczne tłumaczenia że Toruń decyduje o wszystkim i tak się skończyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

skonczylo sie rozmawiaj przez telefon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciej Wąsik pamiętacie? Kradł paliwo

Ja bym się zastanowił co do pomocy koleżanki Lesia89, bo z tego co pamietam nieudolnie reklamowała sklep z mydłami. Jeśli ma tak Ci doradzać co do biznesu to daruj sobie poważnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org