wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Ja już skończyłem się bawić :):)

A wy???????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

ARECZEK gadasz o japonskich autach tylko po co ma chlopak wydawac co chwile kase na czesci japnskie auta szybko sie psuja ;) bubel i tyle ;) nie gadaj dla chlopaka zadnych glupot ;) bo widac sam czy jezdzisz haha pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Pan Mariusz Dz. 600-029 545 Konarzyce. Zadzwon i pogadaj :) polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

no na nowogrodzkiej ,na przeciwko starej policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Można tanio pomalować, nie przeczę. 5 litrów farby i wałek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

a gdzie tą folią oklejają? gdzie najblizej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

moja znajoma poznala w kanajpie w lomzy (nie powiem w ktorej ) faceta. 26 lat, przystojny. udawal kawalera, a byl zonaty. dzieciaty i szukal darmowego seksu bez zoboowiazan. okazalo sie ze jego zona to babka z "ustawionej" rodzinki - jak sie dowiedziala o jego licznych romansach stracil i zone (wygonila go z mieszkania) i prace (pracowal dzieki ustawionemu tesciowqi) , a teraz chodzi smutny, pracuje jako przedstawiciel, cienko zarabia i klnie jakie to kobiety niedobre.
zalatwila go wlasnie moja znajoma, ktora poswiecila czas na sledzenie goscia, napisanie licznych listow do zony i nawet sie z nia spotkala.
ale teraz ta zona znowu chyba go przygarnie bo sie on niezle stara i znowu deklaruje goraca milosc do zony. a ona urody ponizej sredniej , jeszcze nie doszlo do rozwodu i chyba nie ma wyboru - przyjmie go znowu.
zreszta wiele osob - dziewczyn mialo podobne przypadki -
nie mowie ze osoba gubiaca obraczke udawala kawalera - ale czasem niektorzy tak robia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Z tymi dopłatami to też różnie, Niedawno słyszałem z mediów że, nasi będą musieli zaniechać uprawy tytoniu. Podobno czegoś tam, nie dopełnili, no i dopłat nie dostaną. Podczas gdy inni dopełnili i im się opłaci. Niewiem tylko, od czego są wójtowie, czy choćby proboszcz ze swoją amboną, aby ludziom przypomnieć.
No chyba że, to tak właśnie miało być.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Tanio i dobrze, przecież te słowa nie idą w parze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

a jesli chcielibyscie zainwestowac.? co byscie polecali? taki "maly handel".. co to by bylo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Moim zdaniem żeby to dobrze zrobić to dobrze zrobi c to trzeba wycinać to dziurawo blaszkę i wspawywać nową calutką albo zamów na allegro 10l szpachli i piankę montażową niskoprężno i pojechał z koksem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

Specu nie przewiduj.jesli chodzi o technologie to jest sprawna bo sam ostatnio sprawdzalem.reszta zalezy od wladz.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Romana Giertycha do Antosia Maciorowicza - gorąco polecam zwolennikom pis

W sumie właśnie nad Passatem też bym się zastanowił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org