poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

w kufelku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

ku*wa co za czasy, weź butel gorzały i wpadnij, ja Cię raz dwa wyleczę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

pewnie, ze tak kazdy powinien zajmowac sie swoim zwierzakiem. Kazdy powinien sprzatac po swoim psie, a jak nie chce sie sprzatac to niech piesek zalatwia swoje potrzeby w duzym pokoju na samym srodku pod zelandolem.
i to bedzie osobista sprawa kazdego wlasciciela czworonoga. Gdzie nie siegne wzrokiem to psie gówno. zdaza sie ze piesek nie zdazy to wiondzie albo wklatce sie wysra!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

Odpowiedz na pytanie w temacie. Mówię tylko za siebie. Nie, nie chcę ich w Łomży. Nie można traktować przybyszów jak święte krowy. Jeżeli ich przyjmujemy, to traktujmy ich na równi z obywatelami tego państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

U mojego dziecka obserwuje od jakis 5 miesiecy czerwone policzki i nosek czasem to jest łagodniejsze a czasem mocniejsze wygladaja jak odmrożone ale to nie wina mrozu itp byłam u lekarzy ale nikt nic nie powiedział konkretnego ze to moze alergia na jakiś pokarm czy składnik i na tym sie konczy.Czy ktoś miał czy ma podobne objawy u dziecka i wie co to moze byc konkretnego?Czy cos mozna na to zaradzic?Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

Do kina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

"zelandolem", "wiondzie", "wklatce" - sorry, co to za "jenzyk"???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

Damianolo - co do imprez w W-wie to tam jedno piwo typu 'lidl' kosztuje 10zl a nie cały fastiwal wiem co mówię bo znam ból płacenia za nie -_

normalnie za ten wjazd płaci się jak na faceta 5-10zł minimum a piwo w łomży stoi od 5-7zl jak dla mnie te 3dyszki się opłacają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

nie pytaj sie tu zadzwoń do lekarza poprostu sie zapytaj co zrobić w takiej sytuacji a on najwyzej powie ze na wizyte :D

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

ile sie doplacasz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

A poco te monitory LCD skoro się gapie przez 10 minut na napis NOWOGRODZKA, a jak już jest lista przystanków to się ona nie zmienia tylko jestem na południu a tu: Następny przystanek NOWOGRODZKA ZABAWKA?!
Ale ogólnie to krok w stronę Europy
POZYTYWNIE :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

To wlacaj do Amelyki jak nie do pomyszlenia sze tak srają tuta psy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

Pewnie ktoś się jej pozbył;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

Proponuję najpierw do DERMATOLOGA wykluczyć dolegliwości skórne, a potem szukanie alergii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

alisa ,a kto was tu obrzuca wyzwiskami????

mowisz o szacunku-wiec wedlug ciebie, to my mamy was szanowac i nie czepiac sie waszych psow i ich "srak"-ale wy nas ,czyli tych ktorych razi to ,ze co chwila trzeba psie odchody omijac-to juz nie musicie???


dziwne-mnie uczyli ze szacunek nalezy sie wszystkim!!!
.
ja juz zaczelam od siebie-po swoim psie sprzatalam,wlasnie przez szacunek do innych!!!

a ty????????????

wiec nie praw tu moralow o braku szacunku,bo jak na razie to ci ,ktorzy maja problem z tym ze chodniki i trawniki sa upstrzrone psimi odchodami-sa przez was traktowani jako(lagodnie mowiac) dziwolagi!!!

podobnie bylo z paleniem w miejscach publicznych-tez bylo wielkie obruszenie,ze sie palaczy czepiaja,ale po latach wiekszosc przyznala ze to jednak dobre rozwiazanie-po co ktos kto nie pali ,ma byc podtruwany przez wielbicieli dymka.

a co do bezdomnych psow-ile jest ich w Lomzy????
30,40,50??????????????
a ile jest psow posiadajacych wlascicieli,ktorzy powinni byc za nie odpowiedzialni????????
3000,4000,5000?????a moze jeszcze wiecej????

i ty porownujesz powiedzmy 50 "bezdomnych" srak,rozbitych po calej Lomzy-do 5000 srak psow posiadajacych wlascicieli???????????

w twoim rozumowaniu, brak jest jakiejkolwiek logiki!!!!

wiec......zacznij od siebie i pomysl zanim zaczniesz zarzucac komus brak szacunku,tylko dlatego ze zwraca tobie i innym wlascicielom psow (pozostawiajacym odchody po swoich pupilach) uwage!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę podziękować rządowi Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego

tak napisz konkretnie z nazwy
a jak cie oszukali jest sąd pracy od tego a nie forum
a z drugiej strony za opierda*** jeszcse nikomu dobrze chyba nie zapłacili ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org