niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

ciekawe czemu ciągle tam do pracy poszukują? hhehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

co za Robert? i co mu w reke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Potrzebujesz pilarza.
Koniecznie zapytaj o uprawnienia, żeby ci jakiś Czesiek z piłą z Biedronki nie przyszedł.
W regionie działa kilka Zakładów Uslug Leśnych w leśnictwie dadzą Ci numer bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Do Cziki:

Sama decyduje gdzie jem. Mam również prawo wyrazać własne zdanie na temat dowolny. Nie rozumiem dlaczego próbujesz mnie przekonać, ze makaron ze śmietaną to carbonara, kiedy w prawdziwym znaczeniu tego słowa ów makaron tym nie jest.
Idąc tym tropem dojdziemy do tego ze cielak to krowa i można go wydoić.
Nie doi się cielaków i nie poprawia niczego co w swojej esencji jest doskonałe oraz posiada setki lat tradycji.
A odnośnie bigosu to wiadomo, ze powstał on w polskiej tradycji z biedy i pozwalał gospodyniom wrzucać tam wszystkie resztki jedzenia jakie zostały i mieszać z kapustą bo to warzywo tanie i ogólnodostępne na polskiej wsi. W każdej kulturze niemal jest taki przysmak, który jest odpowiednikiem tego polskiego śmietnika: np. we włoszech jest to pizza, na Ukrainie barszcz ukraiński itd.
Można więc wrzucić do bigosu wątróbkę i zostanie on bigosem chociaż raczej nikt tego nie robi. A nie robi dlatego ze do bigosu nie daje się wątróbki, wątrobkę robi się duszoną z cebulką i podaje z kaszą oraz warzywami.

Ja nikogo nie mieszam z błotem ja pisze do carbonare, a że niektórym forumowiczom gul chodzi bo wstyd im, że nie mają nic ciekawego do powiedzenia i że nie wiedzą co jedzą to nie moja juz wina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

909 to minuty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

wejdziesz do pierwszego komisu np: z tel i jak tam nie ma to ekspedient powinien ci powiedzieć
ja widziałem w sympatii na ulicy krótkiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

a jak było w szkole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

....PLUS DO TEGO DEGUSTACJA JEDEN DZIEN W TYGODNZIU NP,DZIEN CHINSKI ,INDYJSKI CZY TEZ CHILE TAKA PROPOZYCJA DO ROZWINIECIA HERBACIARNI ,ZYCZE POWODZENIA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

tak się zastanawiam dlaczego wszyscy podatnicy nawet ci niewierzący i nie chodzący do kościoła muszą płacić na kościół? Bo państwo dotuje go z naszych podatków!
Poza tym mamy przecież państwo świeckie co gwarantują ustawy, a więc powinien być rozdział państwa od kościoła. A tak nie jest.
Co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Jurek, W ogóle nie zbudują. ZABIOROM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Wiecie czy już jest czynny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

mialem jeszcze jeden przypadek: majac wykupiony pakiet 600smsow, czasami pobieralo mi za sms1zl do orange. Sprawdz na stronie orange swoje polaczenia, moze zle taryfikuja Cie. Ja poszedlem do salonu i musialem napisac reklamacje - oddali pieniadze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

czynny jest już 10 zł 50 gr wejście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Odwiedziłam Waszą stronę i znalazłam w niej następujące błędy. Po pierwsze o ile mi wiadomo to kasa jest czynna od godz 7 a nie jak napisaliście od 8, a po drugie- bilet miesięczny na wszystkie linie ulgowy kosztuje 40, 50 zł a nie 40 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Wszystkie wydatki na kościół wprost z budżetu państwa oscylują wokół 1% całego dochodu państwa z podatku dochodowego od osób fizycznych. Tak więc każdy podatnik zmuszany jest do łożenia na kościół 1% swojego podatku. W krajach cywilizowanych takie finansowanie jest dobrowolne, np. w Niemczech każdy deklaruje, któremu wyznaniu chce przeznaczyć swoją część podatku. Niedawno Niemieccy biskupi mocno się wnerwili, bo większość pracujących tam Polaków nagle przestała być katolikami poprzez wyrażenie negatywnej woli łożenia na kościół.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Łomża - Zambrów to polski standard, ale to co się wyprawia na Łomża - Ostrów Mazowiecka to jest ku*** meksyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

klóbie mpk ile wy wiosen liczycie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na pewno nie ty gorszy szczuju. Ciebie i twoją ferajnę nie stać na taką odwagę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org