niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Order Orła Białego

"nie poprawia niczego co w swojej esencji jest doskonałe"

Pojechalas... Co najmniej jakbys pisala o dzielach Michala Aniola. Jesli faktycznie tak jest, ze nawet we Wloszech zaleznie od regionu takie modyfikacje sie stosuje (niestety musze uwierzyc na slowo), to w tej chwili czepiajac sie, zachowujesz sie jak fundamentalistyczna terrorystka, gotowa niszczyc i mordowac za odstepstwa od Twojej kulinarnej religii. Wyluzuj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Szukaj kogoś kto zajmuje się fotografią a nie photoshopem. Jest taka jedna pani "fotograf" w Łomży, co w photoshopie potrafi odchudzić człowieka o dwa-trzy rozmiary:) Podejrzewam, że mogłaby obskoczyć taką imprezę bez wychodzenia z domu. W końcu jest photoshop:) Powiem szczerze, że niewielu jest w Łomży fotografów. Ci co są to mają zamówień do 2018 roku;)
Chyba, że chcesz mieć zdjęcia na tle malowanego pałacu lub z gołąbkami. Wtedy idź gdziekolwiek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Witam,podany termin mam jeszcze wolny,zapraszam na niezobowiązującą prezentację.Jestem z Łomży.namiary podam mailem.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Witam! W ubiegły czwartek pofatygowałam się do UP aby dowiedzieć się co ze stażami, powiedziano mi, że pieniądze na staż będą w połowie lutego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

No to tak samo w tamtym roku było w połowie lutego dawali staże żeby od marca poszli pracować ,dobrze że wszedł lub ma wejść przepis że będą dawać staże tym firmom co umożliwią po stażu prace stażyście w firmie bo byli cwaniaki co brali po kilka na raz a później kopa w dup3 i do widzenia zamiast zatrudniać normalnie ludzi :) ja również czekam na staż może coś z tego wyjdzie bo nie miałem jeszcze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

z tego co słyszałam, to na początku otworzenia Unikatu wpuszczli bez dowodu, a później zaczeli sprawdzać, a jak jest teraz, dalej małolaty tam chodzą?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Witam, chce iść na piłkę nożną w Łomży . np wstąpić do jakiegoś klubu . Orientujecie się gdzie można się zapisać ? Za odpowiedz dziękuje ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

sylwusia05 i dobrze, musimy się ostrzegać przed takimi sklepikami, bo to przez nich jeszcze veneda nie urosła

kobiecyinstynkt a w tym PIH to coś trzeba płacić ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Witam w koncu cos wiadomo z ta obwodnica. Super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

bo to zwykła bandyterka mi tez nie raz zabrali, zanim się z nimi dogadasz to więcej Ci wyjdzie na nerwach niż to warte, oni są mili jak dzwonią 10 razy dziennie i chcą Ci wcisnąć jakieś bajery i tylko dupal zawracają, ja przeszedłem na pleya i nie mam z nimi żadnych problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Order Orła Białego

Moim zdaniem jeśli kupuję się obuwie dużo taniej niż normalnie to też trzeba się zastanowić nad jakością takiego towaru i jak się coś stanie to nie marudzić. Bo jeśli chciało się coś z dobrym serwisem gwarancyjnym to było te obuwie kupić w sklepie firmowym za dwa razy większą cene.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org