poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

a na stronie głównej 4lomza informacje, że bezrobocie przekroczyło 15 procent

ok płacimy zasiłki ale szanowni niepracujący przez cztery godziny łopaty i do roboty

ale zaraz się obrońcy socjalu oburzą, że to nieludzkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

Co niedziela w "Budowlance" od godz 15 do 18 odbwaja sie rozgrywki ligi miejskiej w koszykówkę. Adres strony: http://www.mlklomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

śLeDcZy napisał(a):

> O Wądołowskiego ?
>

byles ,ze widziales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

...to po to zakładasz ciąg dalszy owego wątku aby tam rzucać mięchem? Chciałaś zrobić sobie miejsce dla wykazania się łaciną podwórkową? A jeśli ludzie stawiają pytania odnośnie tematu, to wielce straszysz banami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

Nie wierz we wszystko. Przekonasz się sam, jak zaczniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

Z tego co słyszałam od znajomych (bo sama chciała bym się wkręcić) to wszystkie wejściówki już wyprzedane ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

_Madeleine_ a nie wiesz czy jeśli ktoś pracuje na pół etatu to też są te godziny karciane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

odswiezam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

Tyle postow na jej temat ,musi to byc ktos wielki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

czy na tej stronie nie ma ani jednego moderatora ? dajcie w koncu tej pani (" Milena_ ") bana. ile watkow mozna zalozyc na ten sam temat? do tego oczerniac czlowieka bez jakichkolwiek dowodow ?
tylu uzytkownikow , tyle odwiedzin strony, a nikt nie dba o porzadek na forum. wstyd i hanba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

Poczta123 nie mam samochodu na parkingu bo nie mogłem na niego wjechać, znudziło mnie już odwalanie za kogoś roboty (czytaj odwalanie śniegu na parkingu).

login1972 mi akurat nie potrzebna jest wiedza czyją własnością są parkingi i drogi na osiedlu Jantar. Ktoś administruje tym osiedlem, ktoś za to bierze pieniądze, więc powinien skutecznie egzekwować odśnieżanie. Jeśli jest nieskuteczny to niech poszuka sobie innego zajęcia.

rikitiki szkoda komentarza na Twój post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

szczebiotka Ada Ada to nie wypada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

A gdzie ona przyjmyuje ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komitet Obrony Demokracji a zamach w Polsce

już abstrahując od tego kto i co ma odśnieżać

patrzę jak ludzie nieraz zakopują się na własne życzenie, nieraz w zupełnie niespodziewanych miejscach
brak zdecydowania, nadmierne operowanie gazem i ich puszki bezradnie mielą kołami śnieg

podstawowa zasada - mniej gazu - zastanawiam się po co niektóre mądrusie piłują na maksa silnik, koła skowyczą po lodzie. trzeba pamiętać, że obracające się w miejscu koła od razu wytwarzają cieniutką warstwę lodu i wtedy możecie sobie gazować do woli.

druga zasada - wjeżdżasz w głębszy śnieg nie skręcaj kół!!! opór i bezwładność auta stają się tak duże że na pewno skończy się buksowaniem

jak już utkniecie - naprzemiennie przód, tył przód, tył.... - jak tylko koła zaczynają buksować odpuścić trochę gaz

nieraz wystarczy wyjść z auta i odgarnąć nogą śnieg z pod kół i można się oswobodzić

jedynym przypadkiem kiedy nie uda się wam wydostać to wtedy gdy zawiśniecie całym podwoziem na śniegu, wtedy to faktycznie tylko pchanie dobrych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org