poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Islamskie pranie mózgu

Taa... chyba, że księża zabronią...

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

prezenty przezentami, ale jak nie bedzie wystroju wnetrza , okres swiateczny bedzie smutny i bez oddzwieku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Głosuj na kogo chcesz ,każdy ma swojego kandydata ja miałem swojego no cóż ,i tak na 100% wygra któryś z nich ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

nie wiem jakie dodatki na stol polozyc: srebrne, zlote czy czerwone, co prawda czerwony kolor jest ulubionym i ladnie odbija sie na bialym obrusie, ale czy nie jest on zbyt wylgarny i oblatany?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Również polecam SPEED ASG !! www.speedasg.aq.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Ja się interesuje ASG i również polecam grupę Speed ASG
Swoich wychowanków trzeba promować ;)

https://www.facebook.com/PrawicaLomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

tu macie informacje o swoim kandydacie Kolakowskim
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101119/REG20/362908611
to sa fakty , historii nie zmienisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Witajcie

Znajoma napisała pismo do SM Perspektywa w sprawie naliczenie wysokości opłaty za CO w przypadku rezygnacji popierdzielników (jak słusznie kolega zauważył). To nie są podzielniki. Dziwna sprawa, ja włączyłem na dwa dni i dwie noce (na sobiotę i niedzielę, ponieważ jest zimno i nie da się siedzieć, cuchnie wilgocią, to popierdzielniki wskazały po 15 punktów zużycia - to jest SZOK!!! A co będzie, jak trzeba będzie korzystać z tego g...a, gdy spadnie tempoeratura?

Ciekawostka

Wczoraj usłyszałem, jakie to w SM Perspektywa pracownicy otrzymują nagrody jubileuszowe za przepracowane lata pracy, sami są w szoku po zobaczeniu kwoty, jaką otrzymali. Czas z tym skończyć. Jest tylu biednych lokatorów, nie mają na zaspokojenie podstawowych potrzeb, na zapłatę DOPŁAT do CO, a tu z :"naszych" pieniędzy wypłacają premie, nagrody, wysokie wynagrodzenia. O co tu właściwie chodzi? Przecież to jest społdzielnia, którą utrzymują mieszkańcy zasobów. Gdzie ta sprawiedliwość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Zapomiałem o najważniejszym. Peroszę to ptzetestować, ja to zrobiłem.

Podzielnik odkręcony czy to na 2 czy 4 (aby był odkręcony i "SZUMIAŁO" w nim), to i tak będzie zużycie TAKIE SAME przy ustawieniu na 2 czy 4. To jest coś niesamowitego. Proszę o sprawdzenie każdy na własnych urządzeniach, a przekonacie się, że mam rację. Nie ma co się dziwić, że osoby piszą, że mają odkręcony popierdzielnik na 2 i tak mają DOPŁATY. Aby był przepływ przez kalafior, a zużycie będzie takie, jak przy ustawieniu na 4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

5 razy zdawała i 5 razy zaliczył tzn zaliczyła

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

ja sadze ze poniewaz aczkolwiek itd. pierwsze slysze o tej firmie w zwiazku z tym faktem niemam zdania na jej temat,a nawet gdybym je mial to "spoleczne udzielanie" tego typu opini na publicznym forum nie lezy w moim charakterze.nie dziekuj, nie ma za co.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

porownuja zwierzeta do ludzi, nonsens

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

wypraszam sobie
jestem od dluzszego czasu maltretowana, wypraszam sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

realnym zagrożeniem to jest blokada tej inwestycji , i strzał w stopę sobie handlarzom biznesmenom, że zamiast Galerii mamy biedronki w których miejsce ta jak to nazywasz pustynia starówki mogła by znaleźć sobie oazę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

ja mam kotka szczebiotka
pieska szymonka
i borsuka jasiuka

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

niech nie będzie niczego



Kononowicz

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Przecież małe sklepiki nie upadną,tym bardziej że w okolicy galerii jest ich bardzo mało bo sam nie widziałem w promieniu 0,5 km jakiegoś spożywczaka.
Przecież nikt nie zapierdziela do hipermarketu codziennie bo codziennie kupuje się w małych sklepikach a w dużych najczęściej w weekandy. Spójrzcie na parking kauflandu,stokrotki kiedy tam jest największy ruch...

Mówicie labirynt,milenium ale nie każdemu chcę się zapieprzać przez całe miasto żeby obejrzeć jakiś film czy pograć w kręgle. Może wy macie blisko ale ja jako człowiek z Południa przyznam że tylko raz poszedłem do kina na własną rękę a na kręgielni w Łomży nie byłem ale gdyby była galeria do której mógłbym się wybrać spacerkiem w 10-15 minut to chodziłbym kilka razy w miesiącu jakby coś dobrego leciało. W Cinema City nie można powiedzieć że nie będzie film pasował bo przecież to samo jest grane w całej Polsce i oni wiedzą co puszczać ludziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

chciałbym w to wierzyć szczebiotko jednak to są czcze marzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

a niech sie leja, co mi tam

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Denerwuje mnie fakt że Kołakowski ze względu na swój mały sklepik uzależni od niego budowę galerii...ŻENADA!

teraz II tura więc trzeba go jakoś o to zapytać,ciekawe co powie nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

ma pytanie do osób już po ślubie.... jaki zespół polecacie??i ile teraz kosztuje taka przyjemność??

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Mariusz też ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

nie dowiary, to w tym kraju notowany byl kanibalizm,

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

emila18 jestes jeszcze dziecko. Za mloda na slub. no chyba że wpadłaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

jestem przeciwko budowie
ludzie tak ciezko zarobione pieniadze bedziecie wydawac? opanujcie sie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Widziałem ogłoszenie fundacji FAZAP. Szukają współp[racowników. Fundacja Aktywizująca Zawodowo Agresywnych Pasożytów.
Potrzebują zdjęć brodatych dzieciorobów i oferują wysyłkę zdjęć które już posiadają.
Kontakt fazap@wp.pl
Ktoś z nimi współpracuje?
Ich hasło: Dalej jazda do roboty jebane nieroby!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Islamskie pranie mózgu

Jak każdy z tej dziwnej organizacji zwanej pisem jesteś osobą, która wie lepiej kto kim jest, co robi. W twoim mniemaniu jestem peowcem, hm, zaskakujące. Wróżbita się znalazł. Ale pudło ;)
Ale nie dziwi mnie to wcale, tak już macie.

kiedy się nie widzi teraz w tv kogoś z pisu, to
"PLAAAATFOOOORMAAAAAAAAAAA"
"to przez nich, to oni, tamci"
hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org