niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serdyński

oj jakbym chciala posmiac s w glos , z tych waszych dyskusji, rozwalacie mnie , rozzwalacie :))))))))))))glupie jak buty cipki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

to sie ciesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

"zaraz mnie poniesie" -"perfekcja"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

a nie wiesz gdzie bieznia?;) przyjdz i biegaj ze mna;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

bart442 - przynajmniej co 2 dzień :). Interesują mnie godziny poranne ok 6-7 bądź wieczorem ok 20.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

export:D:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

nie znasz mnie;) mieszkasz na parterze?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

zimne , a zreszta nie moge rozmawiac , jestem strasznie zajeta czekam na kogos



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

to pewnie nie znam, chociaz z widoku.. pewnie tak;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

a zle ci tu czechu ? hehe no to co kolege z tym browarem:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

ja biegam z nożem i fujara na wierzchu po lasach, możesz napisać kiedy się zapuszczasz w las, to się przyłączę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

koło marzenia kolezka ladnie robi wlosy. grzes sie nazywas. kolo marzenia na gorze jakos to jest zobaczysz jest napisaen jak byk;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

Czesio
z fujarko nie masz co robic wsadz miedzy futryne a drzwi i pierdyknij dzwiami bEdzisz mog dumnie nosic przydomek

PIERWSZY KASTRAT TRZEĆIEJ RZECZYPOSPOLITEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

Miałam możliwość posłuchać wypowiedzi obu kandydatów na wójta dodatkowo z racji zawodu śledzę poczynania "miłościwie nam panującego" bardziej przekonywujący jest p. Frączek na niekorzyść obecnego wójta przemawia to że specjalnie się nie wykazał. Nie sztuką jest sprzedać własność gminy w miejscowości X i coś zrobić w Y sztuką by było ten majątek pomnożyć i nie narażać się na śmieszność. Ciekawe jaki ma plan na pozyskiwanie środków jak wszystko sprzeda ...Pan Nowakowski to dobry nauczyciel nie dajmy mu się marnować w gminie szkoda takiego talentu ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

E tam....
Harców białostocko - łomżyńskich ciąg dalszy....

Wybrali wariant wschodni po to, żeby budowa tej obwodnicy przeciągała się w nieskończoność (czytaj: nigdy nie powstała) z powodu:
- protestów (wyburzenia)
- ekologii (wariant mniej korzystny a jest to obszar NATURA2000 - bliżej do siedlisk orłów, batalionów itp)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

Też tak uważam.
Pan poseł Kołakowski rozpoczął swoją akcję jak już było pozamiatane. Wcześniej od niego tą sprawą zajmował się pan poseł Jarota. Ale i tak Via przez Łomżę to wyłączna zasługa ekologów i unijnej firmy Scott Wilson (czyli niezależnej od polskich polityków). Posłowie przyczynili się jedynie do tego, że sprawa nie przyschła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

Jezeli wygra IWF to impreza jest tylko dla nich czy dla calej uczelni PWSIiP?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

to jak biega ktos dzis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

od czego zaczniemy? jaki temat dzis bedziemy poruszac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdyński

Nie no, dali trochę więcej niż 30 tysięcy, ale to wciąż bez żadnego porównania. Jak dla mnie to masakra przeznaczyć 3 miliony złotych na pensje pracowników nie mających pojęcia o sporcie, a wręcz przeszkadzających rozwojowi tej dziedziny życia. Kiedyś zostałem po meczu ŁKS-u, bo piłki nożnej fanem jestem ;) na stadionie. Kępy murawy powyrywane jak to po meczu na całym świecie, tyle że z tą różnicą do całego świata, pracownik MOSiR-u problem z soboty zostawił prawdopodobnie do poniedziałku, bo zwinął tylko chorągiewki z kornerów i słupki zza bramki do siatki i pojechał w piz.du do domu. Oglądając piłkę w telewizji, widziałem niejednokrotnie, jak był wywiad z jakimś piłkarzem, a z tyłu jakiś pracownik kępki udeptywał, żeby murawa nie niszczała. Pisząc że pracownik naszego MOSiR-u zostawił problem do poniedziałku, miałem nadzieję że zostawił to do poniedziałku, a nie w ogóle.
Nie wiem jak jest na basenie, bo jak już na niego idę, to jest to w Zambrowie i nie z przyzwyczajenia, tylko z oszczędności, bo ceny u nas mnie rozśmieszyły, przynajmniej na początku. Nie wiem jak jest teraz? Jak ktoś chodzi na nasz basen, to poproszę o jakąś recenzję (ceny i organizacja). Chciałbym wiedzieć za co idzie te 3 miliony na pensje.
To samo pytanie do ludzi grających w piłę czy kosza na Orlikach, jak to wygląda tam - czy nie ma problemów z czymkolwiek?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org