czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kukiz przejrzał na oczy,

Od męskich chorób to "ornitolog" (czyli ten od ptaszków:-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

wezcie ludzie dajcie juz spokój ....
Białystok niech zajmie sie soba, a Łomża niech żyje swoim życiem...
wyzywanie na forum nic nie da...
dajcie im frajde niech sie wypowiadaja na naszym forum mają ochote prosze bardzo ... tylko niech sie nie nazywaja Białostoczaninami skoro siedzą na naszym forum... Ludzie od nas jadą tam studiować bo chcą być wykształceni z reszta nie tylko w Białymstoku studiuja ...wiec w czym problem?? z Białegostoku ludzie u nas tez sie uczą...znam ludzi którzy stwierdzili ze w białymstoku nie idzie mieszkac i sie wyprowadzają....podobnie jest i w Łomży...
nie ma ludzi gorszych i lepszych a Ci którzy tak sadzą sami niech pomysla jacy są...
100mph co do tablic to cos Ci powiem pojechałam do Białegostoku do Cioci i co ustałam przed blokiem to co?? trafili sie kolesie którzy wyzwali Łomżę od najgorszych ..poprostu i w Łomży i w Białymstoku sa ludzie i ludziska ...
Białystok i Łomża to tylko miasta a ludzie w nich mieszkający są jacy są ... z resztą w całej Polsce sa takie własnie tematy Kraków o Warszawie zle mówi i tak kazdy na kazdego jedni drugim czegos zazdroszcza i dlatego tak sie dzieje...

dlatego dajcie spokój to forum jest dla mieszkańców Łomży czy też okolic ... i poruszajmy tu nasze sprawy i tyle a Białystok niech sie nie wypowiada..

i nie ma co Nas obrażac . bo to nic nikomu nie da .. My to MY i to Nasza sprawa jacy jesteśmy ... zacznijmy od tego niech każdy z nas pilnuje siebie i swoje zachowanie.

Ja jestem dumna że jestem Łomżynianką .
i nic tego nie zmieni.
Fakt czasami w Łomży jest cięzko z ludzmi sie dogadac
ale nie wszyscy sa tacy.
wŁomży jeszcze nikt mi nie odmówił pomocy gdy jej potrzebowałam.
Więc przestancie źle mówic o całej Łomzy możecie mówic o poszczególnych osobach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

atak w dwóch słowach powiedz "paplik" jaki ty masz stosunek do religij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

Można się zapisać telefonicznie czy koniecznie w sklepie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

Ja również polecam foto partner na małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

praca na samej prowizji. Jeżeli chodzi o rynek nieruchomości w ostatnich miesiącach jest coraz gorzej. Banki coraz mniej przyznają kredyty hipoteczne itp. na zakup mieszkania. A ludzi coraz mniej stać na taki "luksus" jak własne 4 kąty. Więc praca na samej prowizji w takiej branży może wiązać się tym, że zanim coś sprzedasz i osiągniesz z tego jakikolwiek zysk możesz poczekać kilka miesięcy szczególnie na rynku Łomżyńskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

Przed blokiem na Przykoszarowej, przy Niemcewicza, biega bardzo sympatyczny, czarny młody pies, ze srebrną obroża zaciskową. Wiem, że właścicielem jest ktoś z Przykoszarowej, bo widziałam często właściciela, tylko nie wiem dokładnie gdzie mieszka, ale może tu zajrzy... pies uciekł pewnie, bo to szczeniak jeszcze, chce się bawić z każdym psem, tylko że z tego co widziałam, nie każdy pies chce się bawić z nim... Radziłabym zabrać go do domu, bo psy go mogą pogryźć albo ktoś go może najzwyczajniej ukraść.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

Zastanów się czy nie lepiej wywołać zdjęcia u kogoś przez Allegro - ceny w Łomży są przeciętnie 2x wyższe niż te oferowane na Allegro, a to dość spora różnica, zwłaszcza jeśli masz do wywołania większą ilość zdjęć. Ja od paru lat wywołuję tylko przez internet, bo tak po prostu taniej, a jakość wcale nie gorsza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

Panie Balthazar2205, nikogo nie tropię bo jestem Łomżyniakiem i na pewno więcej działam na Łomżyńskim podwórku niż Ty :)

Kompromitujesz się swoimi wypowiedziami, nie śledzisz wątku a wyrywkowo szukasz zaczepki :P Twe miejsce pod łomżyńskim McDonaldem a nie na wyspach wulkanicznych xD

Trochę dystansu i samokrytyki wszystkim życzę :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

o czym my mówimy ?
wicelider Premiership - najlepszej ligi świata z 14 drużyną ekstraklasy ?
czy są jakieś wątpliwości co do wyników ?
jeden Tevez jest więcej wart od wszystkich Poznaniaków xD

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

lubie dobrze smażone :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

w Łomży sama masoneria żyła, żyje i żyć będzie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

benek zajeb**** jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz przejrzał na oczy,

P. Mariusz Szewczyk w Eskulapie. Bardzo dobry lekarz. polecam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org