czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie Korwin, kim pan jest.......

http://www.youtube.com/watch?v=rYzSXdPhJYU&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Podbijam. Też jestem ciekawy odpowiedzi

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Gdzie można się wybrać i w jaki dzień są imprezy hallowenowe. Możecie coś polecić? Gdzie wy idziecie, jak się przebieracie. Chwalić mi się tu! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......



Piona i na piardzie ziomy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

..Ukon... napisał(a):

> Witam dołączam się do wątku potrzebuję numery telefonów i
> dni w jakich przyjmują prywatnie ortopedzi w Łomży który
> nie jest to coś poważnego ale zależy mi na czasie z góry
> dziekuję

K M W T W !

PIONA I Z PIARDEM !

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Pożycz od Szczebioty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

http://www.youtube.com/watch?v=fMppGFlfKBQ

;] az sie morda cieszyyyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Kiedyś słyszałem jak żaba mówiła do żaby "coś mnie jeb..ie w stawie" Może masz ten sam problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

idź do dentysty może ma jakąś wolną szczękę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Temat jest chyba jasny.Inspektorka się pyta o uczciwego pracodawcę w Łomży.Czy tak ciężko się trzymać tematu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Jasne że okna są tandetne.Ludzie je kupuja bo sie nie znają na oknach .Każde okno wizualnie wygląda tak samo,ale uwieżcie mi jak jest niska cena to i okno jest do d.....a w senarolu tak jest.Z profilu 70 mm robią 6 komorówke.U innych producentów 70mm to 5 komorowe okna ,a 6 komorowe mają powyżej 80mm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Miłość nie istnieje.Jest coś takiego jak chwila uniesienia miłosnego.To może trwać dłużej lub krócej.Krócej trwa wtedy kiedy rzekoma miłość się spełnia(ślub) trwamy w tym kilka mięsiecy,może co niektórzy i kilka lat(ale rzadko).Później przychodzi coś takiego jak zdrada,różnice zdań,obojętność.Ludzie są ze sobą z przyzwyczajenia,bo im tak dobrze itp.
Dłużej jest wtedy gdy to uniesienie się nie spełnia.Przez długi czas idealizujemy tę osobę,nie widzimy wad,przymykamy oko na pewne niedociągniecia,ale to tylko dlatego,że tej osoby dobrze nie znamy.
Jak ktoś twierdzi że jest w tzw:"amoku miłosnym" kilka lat to oszukuje innych i samego siebie.
Przykra prawda człowiek jest zwierzęciem(tak zwierzęciem) poligamicznym.Monogamia to mit.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

z kim według was powinien zagrać ŁKS na otwarcie stadionu bo moim zdaniem zespół młodej Legii to nie jest dobry rywal mozna by zagrac np z Gks Bełchatów lub Widzewem Łódz i tez duzo ludzi by bylo lub Koroną Kielce mysle ze nawet i wisła by zgodzila sie na przyjazd Rafał Boguski by nam pomogl to zalatwic no i nikt tez nie wziął pod uwage meczu z cracovią co tez by zle nie bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

HAHAHAHA

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Będzie tak, że księża zagrają z politykami:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

http://tinyurl.com/23l6ebc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

KMWTW !
POZDRO Z PIARDEM !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

szukałeś....

mi zajęło 2 min.

"Jutro rusza sprzedaż biletów na koncert Dżemu (wideo)

Od jutra będzie można nabyć bilety na listopadowy koncert Dżemu.
Legendarna grupa wystąpi w piątek 5 listopada w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce o godz. 18.30. W programie przewidziano występ trzech zespołów. Przed gwiazdą wieczoru, zespołem Dżem, wystąpi łódzka grupa Full Steam oraz łomżyńsko-ostrołęcka formacja MadBee.
Na płycie hali nie będzie ustawionych krzesełek. Miejsca siedzące zaplanowano wyłącznie na trybunach.
Bilety w cenie 50zł do nabycia w kasie kina Jantar oraz hali im. A. Gołasia w Ostrołęce.
Sprzedaż biletów rusza w środę 6 października.
Zamówienia zbiorowe pod numerem tel. 502-100-403."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

http://www.moja-ostroleka.pl/koncert-dzemu-w-ostrolece,1286869107,2.html
Tu są wszystkie informacje odnośnie koncertu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

a ty zarzucasz ludziom że kłamio ! amoże faktycznie ta typiara z piekarni jest słaba ???? pozdro i na piardzie

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

a odkiedy zamknęli go ? jak jeżdżę do kolna to widać ze coś sie dzieje tam całyczas.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Dzięki Autor;anka125, zgadzam sie z tobą,ale myślę że znajdzie sie ktoś mądry i doradzi dobrego reumatologa.Dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

fiuta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

Nie ma to jak wstać z rana wypić kawkę i przypalić fajka


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Korwin, kim pan jest.......

OUI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org