wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie SYCHOWICZ !!!!

Witam.
Jest ktoś taki w Łomży, kto podejmie się zrobienia profesjonalnego bad look'a maski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

przez internet zrobię przelew za 0,50 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

flexi to jeszcze dobre pół roku , cholera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

to jest masakra, bardziej opłaci mi się jechać do Białego lub założyć konto w innym banku i robić zwykłe przelewy na to konto?!

ja dużo nie oczekuję, jedynie zwykłego wpłatomatu. A poza tym mBank powinien mieć jakieś umowy podpisane z innymi bankami lub chociaż z jednym by móc dokonywać tam wpłat.

a tak na marginesie, czy na tym forum nie ma osób pracujących w innych bankach? porada z pierwszej ręki by mi się przydała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

gracie w te badziewie zamiast poczytać

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

jawiemonawie tu chodzi o zdawanie egzaminu a nie o naukę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

"Miłujcie się"
co myślicie o tym czasopiśmie?
jak odbieracie te teksty od czytelników o tym jak niewinnie masturbowali się, a potem pojęli, że to grzech, a wiadomo że grzech zawsze wywołuje negatywne konsekwencje?

niech nikt, kto nie czytał tego, nie wypisuje tutaj bzdur!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

no to gdzie mają zdawać?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

my tez sie kiedys uczylismy i trzeba bylo zdac dajcie spokoj troche wyrozumialosci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

ludzie musi Wam wypalić , starajcie się za wszelką siłę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

denwer :

GTo nie polityczny pomyliły ci się tematy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Moim zdanie coś trzeciego tam zawiniło, racja nie trzeba teraz już obwiniać bo to nic nie zmieni szkoda ludzi i szkoda ze w takie czasy nastały że trzeba sobie różnie radzić żeby przeżyć nikt z rozkoszy tam nie jechał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Proszę o polecenie konkretnej patelni do smażenia bez tłuszczu.

Z góry serdecznie dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

miejcowka na kopernika, tylko dodaj zeby sie mamusia pospieszyla bo wazna do konca tygodnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

..dziwne pytanie zawarte w temacie...zastanowiłaś się trochę nad nim..? tabletmi anty i to koniecznie bez badania albo w aptece bez recepty...? Umyj się i normalnie idź na badanie - w czym tkwi problem...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Mocherowy beret będzie akurat :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Czekam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

kup dobra teflonowa i mozesz smazyc ile wlezie super sie myje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Patelnie ceremiczno granitowe bergoff'a - rewelacja. Kup w sklepie firmowym na przeciwko statoil daja 2 lata gwarancji na powłokę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

a kto to czyta???oczywiscie oprocz ciebie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Jak Wam sie podobaja dziewczyny na motorach? Ja bym chciala zrobic na wiosne p . Z tego co zauwazylam to coraz wiecej dziewczyn jezdzi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

najlepsze do smazenia bez tluszczu sa patelnie z pcv.rewelacja ,polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6YWCaNBqtUP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Na ścigaczu wyglądają agresywnie ;) Na skuterku, z orzeszkiem na głowie niegroźnie, a na choperku za bardzo po męsku... znowu na jawce po... słabo ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Ty pedałku :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

a na krosie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

na koksie tez super



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

U mnie w szkole w czasie przerwy wszyscy palą pod szkołą tzn. 18 latkowie i wiedzą to wszyscy nauczyciele wraz z dyrektorem i nikt nic nie robi bo przecież są pełnoletni i na twoim miejscu odmówiła bym podania danych i co by mi zrobili? nic. Nawet jeśli wezwali by psy to bardzo dobrze dowiedziała bym się jakie jest prawo i czy straż słusznie postępuje . ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Najepszy prezent to będzie :

Geriavit i książka ,, Sex na emeryturze " :):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Muchomorka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

no na koksie to nie wiem ale na krosie fajnie napewno:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

szukam raczej sukienki, ladnej takiej w sam raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

zalezy w jakiej szkole pracuje, w panstwowej czy w prywatnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

szczebusia w tej będziesz czarująca :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

a co to za roznica w jakiej szkole robi wazne ze ...robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Moje rozliczenie już dotarło ŁSM 62m2 nadpałata 96 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Nie ma czegoś takiego jak "samogwałt" to pojęcie ciemnogrodu. Jeśli masturbacja jest grzechem to wierni powinni komunię przyjmować na zasadzie samoobsługi, bo księżowska ręka najczęściej "grzesznym" narzędziem jest...., chyba że w celu uniknięcia popełnienia ciężkiego grzechu, a takim jest występek p/ko Dekalogowi, posługują się oni ministrantami, albo innym partnerem....
Każdy zdrowy, normalny człowiek, albo uprawia seks z partnerem/ami, albo masturbuje się, ta zasada dotyczy też księży. Poczytajcie trochę książek napisanych przez byłych księży, albo seminarzystów np. Roman Kotliński "Byłem księdzem": Wyznania byłego księdza. Homoseksualizm i zapach męskiej spermy w łaźni, czyli moralność chrześcijańska w jej najlepszym wydaniu.
http://www.prezbiter.pl/content/view/100/37/
http://www.przeklej.pl/folder/roman-jonasz-bylem-ksiedzem-cz-1-i-2-32385159



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Pracownik, który nie otrzymuje na czas bądź wcale świadczeń pracowniczych może złożyć skargę w Państwowej Inspekcji Pracy. Możne również skierować pozew bezpośrednio do sądu pracy i domagać się wypłaty zaległych wynagrodzeń (np. wraz z odsetkami i odszkodowaniem). Postępowanie sądowe w tym przypadku wolne jest od opłat sądowych.

Częste i celowe uchybianie terminowi wypłaty pensji pracownik potraktować może jako ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy i na tej podstawie rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia. Co ważne, pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia umowy o pracę. Jeśli umowa o pracę zawarta była na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy – w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Piękny widok to pewna blondyna ,która jeździ lub jeździła po Łomży.
Motor taki metalik z posypką wszystkich kolorów.Nie wiem jak to się zwie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

ja ciaaaaaaaaagle szukaaaaaaaaaaaaaaaam dobregoooooooooooooooomodelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

naiwne?
Moja znajoma tak określiła kobiety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

100mph nie badz taki bystry ja nie mam z tym problemu mowisz chyba z wlasnego doswiadczenia o tym kasku dla mnie to tylko dodatek a dla ciebie zapewne podstawa wizerunku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

szczebiotka ty to rozumu poszukaj

a co do jazdy dziewczyn na motorach to jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

http://devillechabrolle.typepad.com/devillechabrolle/images/2008/04/22/parfum_dasie_1.jpg
wiem dlatego nie prowadze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

tak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

to gdzie pracujesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

CZEMU POLICJA NIC NIE ROBI ??????? LĘŻA SKUR*YSYNY TYLKO BY SIE OBIJALI A BADYCI OKRADAJA LUDZI WLASNIE PO TO PISZE W PONIEDZIALEK WIECZOREM UKRADZIONO MI WYCIERACZKE Z POD DZRZWI NIBY SMIESZNE ALE DO TEGO TEZ ZNIKNAŁ KOSZ NA SMIECI III TAKIE PODOBNE GADZETY ZGLOSILEM TO A ONI SOBIE LEZA SKUR*YSYNY NO JAK TO TAK DO ROBOTY SZUKAC MOJEJ WYCIERACZKI I POJEMNIKA NA SMIECI!!!!!! STRATY WYNIOSLY MNIE PRAWIE 500PLN DOKLADNIE 460ZL JEPANA MILICJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!


utulanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

hehehe, z tego, co się orientuję to praktycznie już nie ma szans, wszystkie miejsca w komisjach zajęte...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

hahaha :) będę tęsknił za tym forum :(

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Znam fajne miejsce kolo piatnicy, gdzie wjezdza sie samochodem na gorke widac cala lomza oswietlona, a z lamp zrobione jest takie duze serce :) jak ktos zainteresowny to tam piscie :) mozna dupke na bajer zabrac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

przyszła mi dopłata ponad 300 zł., w tym roku opierdolę z kaloryfera ten ich miernik i (niska szkodliwość czynu społecznego) lub dobiorę się do dupy temu który działa na moją szkodę zamawiając (jak to napisała Agynes) ciepło w moim bloku. Bieda Was czeka Panowie i Panie z zarządu, poświęcę długie zimowe wieczory by pisać, pisać i pisać na Was skargi do wszelkich możliwych instytucji by wykazać Waszą niegospodarność !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

mam nadpłaty ponad 300 zł., jestem uparty jak osioł, dojdę skąd się wzięła taka nadpłata, NIE ODPUSZCZĘ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

PRZEPRASZAM, NIEDOPŁATA !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

69 nic mu nie grozi, jeśli zgłosisz to do inspekcji pracy grozi mu jedynie to, że będzie musiał Ci zapłacić. pamiętaj też o tym, że procedowanie jest bardzo długie, a Twój pracodawca będzie Ci musiał zapłacić jedynie zaległości do dnia zgłoszenia sprawy do Sądu Pracy. W okresie w którym będziesz czekał na rozprawę dalej może Ci nie płacić - oto Polska właśnie. Nie możesz mu po prostu umilić życia w inny sposób, może ma kochankę, może puszcza lewe faktury, może przechodzi na światłach na czerwonym świetle ;). Do niczego nie namawiam, sam powinieneś się domyśleć o co chodzi. ********* nie patrzy, że może masz rodzinę, musisz płacić rachunki itd., to dlaczego Ty masz mieć wobec niego jakieś sentymenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

http://probasket.pl/news/bijatyka-w-meczu-chiny-brazylia-video-35539

Przypomniał mi się 1996 rok i słowa w radiu "wiele osób widziało jak prezes Jagiellonii kopnął chłopca". :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

tylko dla doroslych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

ile teściowa powinna mieć zębów ?
Dwa : jednym aby można było piwo otworzyć dla zięcia, a drugi aby ją ciągle bolał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

ciezko tam wjechac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

JBĆ BZA!!!!

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

do anna2010 - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź,chociaż jedna mądra osoba na tym forum:)Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Czy ktoś zrezygnował z podzielników? i jakie koszty teraz ponosi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

sobota-Nowogród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

przed facetem nogi rozkladac to sie nie wstydzi, a do lekarza to ciezko? Umyj dupsko, wstyd do kieszeni schowaj, a wyjmij z niej doroslosc. Chcesz sie pukac, a nie masz pojecia w tej kwesti o niczym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

chyba sie nie da...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

ale jak to zrobic by pozbyc sie podzielnikow? czy mozna zrobic to indywidualnie tylko w moim mieszkaniu? Zapewnie w kazdej spoldzielni jest inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

wiem, ze niektorzy nie zgodizli sie na podzielniki kiedy je montowano i placa tzw. ryczaltem i maja cieplo i sa szczesliwy, ale nie wiem jak to wyglada gdy juz ten podzielnik jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

środa Jedwabne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

PONIEDZIAŁEK 8 RANO !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

brzeczyk :))) \z nieba nie spadly:))))))))))) a lby przejrzec nie zawadzi!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

czwartek - Myszyniec, Wtorek - Kolno,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Jak działa te konto jak ono jest oprocentowane ? i jak potem jest wypłacana emerytura ?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

ja za sukienkę i marynareczkę zapłaciłam 100 zł u krawcowej na Konstytucji 2A polecam bardzo dokładna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

latwo tam wjechac nie jest tak ciezko :) ale dobra faza no nie ? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Nie lepiej kupic? Teraz jest duzy wybor..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Oprocentowanie podobne do lokaty bankowej .

Dostęp do środków jest nieograniczony .

Z chwilą osiągnięcia wieku emerytalnego zwolnione jest z podatku Belki .

Srodki po osiągnięciu wieku emerytalnego wypłacane są w całości lub jak zadysponujesz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

dodam wtorek piatek -Pisz
czwartek- Ciechanowiec( polecam daleko ale warto)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

dokladnie tak to TONIEJA :D
"Wszami dziecko może wszedzie się zarazić więc nie mów od razu, że matka ma brudne dziecko, bo może to dziecko też złapało na placu zabaw. Oskarżasz i żadasz czego? Niech rodzice sami przeglądają dzieciom włosy, a nie panie robią to publicznie - pamiętasz jak to było w szkolepodstawowej za naszych czasów? Jaki to był wstyd dla dzieci i kara. Za co? Za to że dorośli zaniedbali? W aptekach są środki - nawet profilaktycznie zastosuj u swojego dziecka a nie wyzywasz matke od brudnego dziecka. Załosne."




to fakt faktem na tym placu zabaw bylo brudne dziecko ktorego matka niepotrafi umyc :D wiec Brzeczyszczykiewicz nie zaslaniaj sie tym ze to nie jest wina matki bo to ona wyslala zawszone dziecko do przeczkola i tym samym narazila inne dzieci na zarażenie siewszawica.



Tyle na ten temat z mojej strony ;]




White Power, White Praid!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

na makowa do dr skretka ,on wypisuje bez problemu,nawet jak nic nie mowisz o tym to sam sie pyta czy chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

no zgadzam się, ale nie wiesz przecież czy to brudne dziecko chodzi do Twojego przedszkola:)
Więc po co tak pisać?
U mnie w przedszkolu też dyr. podniosła te kwestię na zebraniu. Mówiła, że narazie problemu nie ma, ale zalecała przeglądanie dzieciom głowy. I to myślę jest wystarczające dla świadomych problemu rodziców. Nie potrzeba moim zdaniem szykanowania dziecka publicznie w przedszkolu. Małe dzieci takie rzeczy będą przeżywać po stokroć mocniej niż Twoje wzburzenie w pierwszym poście.
Zatem, do dzieła, zresztą myślę, że to powinna być rutynowa czynność przy czesaniu głowy dziecka, strzyżeniu, czy też kapieli;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Powiem tak. Zarząd mojej wspólnoty co roku zamawia ciepła tyle samo niezależnie od tego czy zima zapowiada się ciepła czy zimna. Zamawiać ciepło trzeba, bo inaczej się nie da. Skutecznym sposobem jesi pozakładanie oddzielnych węzłów cieplnych dla każdego mieszkania, ale to drogi interes, a przeciętnego polaka na to nie stać. Dlatego trzeba płacić ryczałtem i ciepło zamawiać. Na blok powinny być zrobione audyty, które wyliczają ile mniej więcej ciepła na jeden sezon blok potrzebuje. Grunt żebyśmy płacili faktycznie za to co zamówili, bo czasem zdarza się tak, że zamówią ciepła na powiedzmy 30 tys zł na blok, a od ludzi pobiorą zaliczki - 50 tys zł. Potem 10 tys oddadzą im jako rzekomy zwrot. Lokator się cieszy, że zaoszczędził a tak nie jest bo ludzie nadpłacili 20 tyś. A 10 tys. zostaje w kieszeni spółdzielni. A u mnie w bloku jest tak, że ludzie płacą zaliczki po 2 tys. i jeszcze niektórym doliczyli 2 tys. dopłaty (bo oni płacą za tych co dostali duży zwrot). Ja inkasenta nie wpuszczam, ale u mnie tak pokombinowali, że i ryczałtowców oszukują i walą mi co roku dopłaty nawet ponad 1000 zł więc oddałam sprawę do sądu. Czekam też może oni mnie do sądu podadzą to może wtedy wyjdę na prostą. Ale mój zarząd się boi, że pójdą z torbami i nie wysłali mi do tej pory ani jednago wezwania do zapłaty a walczę z nimi już długo. Trzymajcie się ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

fajna sprawa, popieram:)

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Hmm, trzeba zroganizować spotkanie z Agynes:))
Mimo, że mieszka we wspolnocie, ale ma szlaki przetarte w sądzie ( w sensie - jej sprawa tam już jest rozpatrywana, a najgorzej się zmobilizować i sensownie pozew złożyć, udokumentować, powołac się na coś, itp) Widac że kobieta ma pojęcie w temacie w którym już zgłębiła wiedzę.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

i sex?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Jest duży wybór... wiem, ale jeżeli osoba jest np. niska to trudno jest jej dopasowac taką suknię bo zazwyczaj wszystko szyją na wysokie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

Witam

Na stronie nie ma w.w danych ponieważ są one w trakcie opracowywania. Po skończeniu zostaną zamieszczone.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

witam gdzie polecacie wybrać się do sauny i może się ktoś orientuje ile kosztuje wejście albo karnet z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie SYCHOWICZ !!!!

nie twoja sprawa czy jestem młoda czy nie ważne iż pamiętam ze za moich czasów mówiło się głośnio o tym temacie ale jakoś nikt tego nie miał. C czujność zależy tylko od rodziców a także i bierność..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org