czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kukiz na prezydenta

ale urwał:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

twoje bedzie ale tylko fizycznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

Ja zrobiłam sobie na śródstopiu. 10 lat zbierałam się do tego. Mimo, iż słyszałam o bólu- jakoś go nie odczułam. Wzór wymyśliłam sama. Jest bardzo kobiecy. Gdy zakłada się spódnicę i szpilki wygląda, jak wzorek ozdobny na rajstopie....

Jeden mi wystarczy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

chcesz ja usunac zabiegowo? moze antybiotyk w opatrunkach Ci pomoże znajoma tak miala i jeden antybiotyk kosztuje 120zl ale pomogl a zakladaja go tylko prywatnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

z tego co mi wiadomo to podobno trzeba szybko dzialac zeby sie dostac do dobrego bo miejsca sa juz duzo wczesniej zajmowane:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

-siemasz koleszko zza granicy przyjechales to bys postawil dziwke.

-po co??? sam ci pale opie..ole.

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

ayla- nie po co miala by tylko rujnowala, miala taki styl zycia jak ktos podal jej reke i staral sie ja wyciagnac z bagna to ona w odwdziece obrzucala go tym blotem tak bylo i ze mna.

ForumowyTroll- moja byla miala pasje taka jak napisalem ciutke wyzej tylko ze za puzno to wyszlo, a jak sie z kims jest bardzo blisko to pewnych zeczy sie nie zauwaza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

Już nigdy nie wróci ta Rampa jaka była za pierwszych właścicieli jak tylko otworzyli górę, było rewelacyjnie. Potem za drugich też było nie najgorzej ale zaczęli kombinować z wystrojem no i niestety przekombinowali. A potem to już było dno. Na ale może komuś uda się odbić. Powodzenia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

kupilam dzis torebeczke cukiereczkow i nie zauwazylam,ze juz byla otwarta i jednego cukierka mi brak
co mam zrobic, kto mi uwierzy ,ze torebusia byla otwarta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

jezeli jest blisko lub na Twojej posesji to rozumiesz kiedys nie pytali gdzie moga go postawic... mozesz pisac petycje o jego przeniesienie do rejonu energet. lub wystapic o odszkodpwanie... jedno i drugie bedzie trwało dosc długo... ale warto... odstep nie ma znaczenia co do starych transformatorow... stawiajac nowe wszelkie bezpieczenstwo jest zachowane... zgłos sie do rejonu przy stacji bp i zapytaj powinienes dostac wszelkie informacje podkreslam powinienes... pewnie zbyt duzo nie pomogłem ale moze....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

Gówno jest gównem , mocz jest moczem , szczebiotka jest szczebiotką a jeszcze do niedawna jedno z najlepszych portali w Polsce 4lomza jest dnem. Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kukiz na prezydenta

jeden cukierek to rzecz ważna , bardzo ważna i tym musi się zająć prokurator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org