niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

Mnie leczył dr Maksymowicz i poza refluksem, jako jedyny potrafił zdiagnozować u mnie zapalenie płuc (inni lekarze nie potrafili tego stwierdzić nawet ze zdjęciem rentgenowskim). Lekarza wspominam dobrze, teraz jestem cała i zdrowa i mogę wszystko zwyczajnie jeść, chociaż mam wstręt do niektórych rzeczy, które, gdy byłam mała, mogłam jeść jako jedyne. Co do refluksu to niby pH-metria i badania alergiczne (w łomżyńskim szpitalu, widocznie za mała łapówka) nic nie wykazały, natomiast wyraźnie po kontakcie z wymienionymi przez doktora produktami narastały objawy alergii. Szczerze polecam, był bardzo miły i, z tego co wiem, uczciwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

po doglebnej analizie przykazan skubiego dochodze do wniosku ze jestem swiety,a zawsze myslalem ze jestem ateista.nie rzezbie figurek, nikomu nie zazdroszcze,opierd.lam sie w wekeend...pojde do nieba!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

A co cię interesuje Łódzki Łks ?Xd








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

narysuj brodatego czeczena na tle ratusza i bedziesz super pro europejska i wygrasz co tam masz wygrac i wszyscy beda szczesliwi.dodaj tylko dopisek ze "lomzyniak i czeczen to jedna rodzina".to jest teraz najprostrzy sposob zeby zablysnac.nawet redaktory ze stolycy podlapua ten temat.jezeli potrzebne ci jest koniecznie zdjecie w tej tematyce to wyskocz wieczorem na skwerek, modela znajdziesz pod filarami albo na dlugiej.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

Ty debilko sie nie udzielaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

Co to jest "offsiki"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

synku jestem w budynku na innym lewelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

Czasami czytam ogłoszenia o pracę typu składanie dlugopisów, adresowanie kopert itp. To wszystko to jest tylko naciąganie naiwnych, czy rzeczywiście istnieje taka praca. Ja od kilku lat pracuję na etacie, ale kilka lat temu gdy poszukiwałam pracy odpowiadałam na ogłoszenia typu adresowanie.... W odpowiedzi otzymalam jakieś badziewie. Np: worek na śmieci zamiast kardridża (mialam go napełniać). Co o tym wszystkim sądzicie? Czy ktoś z was pracował w domu i czy coś zarabiał?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

Kiedyś zdarzało się trafić na porządne ogłoszenie i można było zarabiać ,a teraz to wszystko to wielka ściema. Każą wysłać znaczek za 20 zł ,potem przysyłają broszurę z dopiskiem - zrób sobie ksero i rób to samo co ja.
Chałupnictwo to bajki !!!

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze, górnicy, frankowcy - wszystkim daj, a mi kto da?

Tylko na Prusa 8 znajdziesz takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org