niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

VETO VETO VETO racja jest zawsze po stronie poszkodowanych!

http://www.youtube.com/watch?v=KM0b5MkD1_w&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

"Czekamy teraz na odpowiedź ze strony miasta. Browar wrócił, to niech i miasto wróci do sponsorowania ŁKS-u, a w niedalekim czasie będziemy mieli na stadionie to, co mieliśmy kiedyś, czyli dobrą piłkę na dobrym poziomie przy pełnych trybunach!" AMEN!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Jak masz pieniądze na wszystko znajdą się paragrafy i przychylni sędziowie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Ok wszystko ladnie napisane w k.p.c. ale skladajac wniosek do prokuratury uslyszysz o malej szkodliwosci spolecznej czynu.Jedynym rozwiazaniem jest wyjscie szpenia...:)
Moze nie az tak drastyczne w skutkach ale rozmowa z facetem...powtarzam facetem moze odstraszyc szkodnika... ;)

Jezeli to nie pomoze wtedy trzeba wykorzystac znamiona art 157&2kk.
Hahaha.....
pozdrawiam i powodzenia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

to wejdz na forum lecha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

dawaj swoją fotę, muszę się przyjrzeć czy to Ty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Właśnie wróciłem z Grecji. Było super i wszystkich zapraszam na takie wyjazdy.Wyjazd autokarowy zorganizowali studenci Politechniki warszawskiej.
Koszty 600 zł. przejazd , noclegi w super warunkach. Atrakcji tyle że trudno opisać.Korzystajcie z takich ofert naprawdę warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

domestos nie jest do spozywania, a dopalacze tak. Nie rozumiesz tej kwestii? Przeciez nie sprzedaja tego dla psow czy kotow tylko wlasnie dla ludzi. Tak ci sie podoba twoj ulubiony sklepik? Moze jeszcze postawmy dziwki na kazdym rondzie i naroktyki na straganach, przeciez kazdy ma prawo wyboru zlo czy dobro...co za myslenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

ja tez go nie widzialem, moze to taki niewidzialny kotek?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

ty pierwszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

a ia szucam kamieniami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Z miłą chęcią bym to załatwił, no ale niestety to kobieta. Więc chyba nie wypada. Nie chce iść do sądu tylko chce pokazać tej przesympatycznej pani co za to grozi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

u mnie slowo droszrze piniendzy :-*

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Pisuary znów chca zmienić trasę Via Balticy. Przez Śledziewo, jakby mało im było tego co jest teraz budowane - i tak będą mieli do Białego dwupasmówkę, wczesniej niż powstanie droga przez Łomżę. Co na to Kołakowski, wszedł im w drogę i zabiegał o przebieg trasy przez Łomżę i jeszcze go Wódz nie wywalił. Kiedy wyda swoje oświadczenie czy się z tym zgadza czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

poleca h0ju

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

najpierw czekam na pierwotnego właściciela, dopiero potem będę szukał mu innego domu, zdjęcia na mail'a, bo nie bardzo wiem czy mogę tutaj wrzucić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

alan 109 + ta antena to 350 zl a na necie za 250 ,,,,, powiem ci ze antena jest jedna z lepszych i ma duzy zasieg a radio ma fszytskie funkcje kltorych potrzebujesz i ja nie narzekam ,tylko rada biesz made in tajvan a nie made in china :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Wiesz, wybory chyba się zbliżają;)) Chcą pozyskac elektorat Bstoku, a nie jakiejś tam zasciankowej Łomży...

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Cząstka Podlasia” (z Łomżą) na dużym ekranie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org