niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kogo popiera ✝Lomza ?

Cześć Aga.

Widzę ze dotarło do Ciebie, iż się o tobie pisze.

Przydała by się strona z rankingiem fizjoterapeutów. Może ludziom łatwiej byłoby zdecydować się do kogo iść, lub w ogóle przekonać się że warto sobie pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Dzieki bardzo,

Pani Agnieszko proszę sie postarać, bo o efektach omieszkam poinformować forumowiczów.

Ale również proszę o inne kontakty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

wypowiadają się tu osoby które nic nie łapią chodziło przecież o to żeby się zebrać a nie pie...lić co jest zdrowe a co nie, myślę że w tym "mieście" pędzej geje i lesbijki się zbiorą na paradę równości niż reszta na jakąkolwiek inną okazję...








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

linkas uważaj bo za free to jeszcze można w alkomacik podmuchać na bramie albo nawet na zakładzie niewarto kombinować ostatnio trzech panów się o tym boleśnie przekonało...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Bez obaw
do zobaczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Rzeczywiście:) listwy chromowane na allegro okazały się tym, o co mi chodziło:) dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Z tego co pamiętam z logo 18 na butelce jest "cherry 18" i to jest wiśniówka z karmelem. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Czy ktoś może wie jak to się robi ewentualnie wskaże jakiś zakład??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

benny daj se spokoj ok mogą sobie w kolnie kibicowac komu chcą ale jest to oficjalna strona kibicow z kolna którzy są za ŁKS gdybys mial tyle wyjazdow co ja to bys ogarnial temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Nom ja tyż mom stałego fryzjera i nic z tego nie wynika.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kogo popiera ✝Lomza ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org