niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Ja pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolona!!!!!Szef jest spoko i ekipa również!!! Więc nie wypowiadajcie się jak tam nie pracujecie!!! Każdy ma umowy. I zarobić też można.Koniec kropka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

http://www.moja-ostroleka.pl/ostroleka-dzielnica-lomzy,1284408907,3.html

Łomżyniacy przeczytajcie jak patrzy się na wasze miasto z perspektywy Ostrołęki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Obrażasz w tym momencie nie tylko mnie, ale i kler Alicjo.

Odpisywanie na Twoje posty to, surrealistycznie porównując jak rozmowa z moją córeczką, kiedy jest obrażona hehe.

Dlaczego tak jest Alicjo?

I jeszcze jedno pytanie...czy zaraz wyjdzie z Ciebie najgorsze chamstwo, czy nie? (retoryczne)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

JAWIEMONAWIE

TAKIE SAMO CHAMSTWO WYŁAZI ZE MNIE JAK I Z CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Aaaa nie, przepraszam, możesz mieć moje zdjęcie z debaty o legalizacji marihuany z 2009r.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

JAWIEMONAWWWIE

TAK MAM TWOJE ZDJECIE!

A CZY PRAWDZIWE? KTO TO BEDZIE DOCHODZIŁ?

TY TEZ JAK ZAMIEŚCIŁEŚ NIBY MOJE ZDJĘCIE NIE ZASTANAWIAŁEŚ SIE CZY TO JA.

A MIAŁEŚ ZGODĘ TEJ OSOBY NA ZAMIESZCZANIE JEJ FOTOGRAFII?

MOŻE MAMY TU PROBLEM Z PIRACTWEM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Ostrzegam przed hodowlą psów w Budach Żelaznych . Pieski są tam trzymane w boksach, na dworzu, w syfie i ubóstwie. Szczeniaczki są zawszone i często chore, co właściciele zatajają. Chronmy się przed takimi pseudohodowcami, którzy eksploatują suczki do granic możliwości i krzyżują ją z własnym potomstwem, czy kij wie, czym jeszcze. Tak się nie robi. psy są tam hodowane tylko dla zysku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

cudze chwalicie, swego nie znacie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Nie jedyny http://lomzapunk.prv.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

TAK TO PRAWDA.

CHCĄ

WYTRUĆ CO BARDZIEJ TĘPE JEDNOSTKI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Czego mojego? Powtórz wyraźnie.

Pompon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Jestem z Łomży, nie noszę komży.

Pompon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Natchnieniem dla powyższego wątku jest budynek na ulicy Polowej, w którym dziś mieści się dom opieki społecznej, oraz piękny monogram generacji, grawitacji, geometrii, geniuszu i gnozy który pojawił się przy postach jawiemowie.
Budynek zbudowany bodajże w I poł. XIX wieku z przeznaczeniem na przytułek, później stał się "Domem nauki i sztuk pięknych". Zastanawia mnie konstrukcja portyku - zbyt klasycystyczna jak na czas w którym powstaje, zwielokrotnione łuki, w które jakby na siłę wpisano proste kolumny jońskie. Dodatkowo umieszczony na górnej fasadzie symbol oka opatrzności. O ile się nie mylę ów trójkąt był używany w kościele jedynie do wczesnych czasów kontrreformacji. Jeszcze przed rozskwitem oświecenia kościół rezygnuje ostatecznie z powyższej symboliki, głównie z uwagi na jej popularność wśród ruchów wolnomularskich.
O ile się nie mylę, to symbol "oka boga" z wkomponowaną źrenicą staje się symbolem Demiurga- wielkiego budowniczego. I taki symbol spogląda na Łomżę z domu opieki. Stąd moje pytanie... Błąd architekta, czy może nasze miasto było dużo bardziej wielkomiejskie niż przypuszczaliśmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

ciekawa sprawa chlopak zostaje potracony na przejsciu dla pieszych i kierowca zostaje uniewinnionych bo jechal 30km/h czyli jak najade na tyl samochodu poprzedzajacego tez wcale nie jest powiedziane ze to moja wina jezeli okaze sie ze jechalem 30km/h??? z mila chcecia wysluchalbym opini jakiegos prawnika w tej kwesti bo do tej pory z dostepnych zrodel zawsze dowiadywalem sie ze nie wiem co jezeli na przejsciu potrace pieszego to chocbym jechal 1km/h zawsze bedzie moja wina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Po to wypowiada się biegły - specjalista, bo nam śmiertelnikom trudno pewne rzeczy zrozumiec;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Też ładne egzemplarze, ale tamten ma lufę Waltera, jest bardzo baaaardzo celny z 200m, jak broń snajperska. Napaliłem się na niego i jak nie znajdę tańszego to czort- kupuję!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

No to jest jakiś początek

1. Pan Krzysztof Piszczatowski- 2 głosy
2. Pani Agnieszka - 2 głosy
3. Pani z Poloneza - 1 głos

Czekamy na innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

hmmm dobre

a ja sprzedam skoda octavia II Z 2005r, srebrny metalik, 12 poduszek powietrz+ 2 kurtyny, podgrzewane fotele ... bogata wersja. Więcej informacji pod nr tel 504 80 63 87
zapraszam,

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

http://signalwhitenow.pl/konkurs/randka/Lilianess

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

Więc Agutka myślę, że ogólnie konkurencja jest bardzo zdrowa, podnosi poziom usług i wymusza dbanie o klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosuj na J.A. Nowakowskiego

No właśnie wszyscy chorują ... ale ciekawe jako w tym roku nam grype wymyślą ptasia świńska itd już była teraz będzie pewnie grypa zbożowa albo co innego ;p żeby to kasy się nachapać .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org