poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kogo popiera \"Razem dla Łomży\"

nie koniecznie, miałam chwilkę, zajrzałam na 4lomza i tak se odpowiedziałam na kilka tematów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

chce ktos kupic? ;) komplet + 2 pady + przerobiony + gry. pisac na gg 8967515


cena to 550zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

ja nie rozumiem po co tyle krzyku jeśli każdy jest taki bystry i pracowity niech zakłada własną działalnośc:) nawet dopłaty dają, najlepieij patrzeć komus na ręce a od sibie nic nie wymagać. Ja nie chcę się tu mądrzyć, ale o kryzysie to chyba co niektórzy słyszeli, może probemy sa przejściowe, Troche wiary ludzie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

ohoho , koleszka miał przerobionego z dyskiem , 2 pady + w hooooj gier za 400 i mowil ze jeszcze zejdzie 3 dychy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

nie dotyczy :D rozpierdalasz mnie :P a czemu nie dodałes recenzji polskich realii ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

idz wyspowiadaj sie czlowieku z tego co powiedziales, niedziela akurat dobry moment dresiarzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

hej, czy ktoś już był w nowo otwartym klubie unikat?
jak wrażenia? a jak po koncercie norbi'ego?
warto się tam wybrać, czy to nadal ten sam klimat co w dawnym metro? czyli towarzystwo głównie poniżej 18'ego roku życia;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

Malolatow nie ma z dowodami wpuszczaja ale co z tego jak przyjda takie rozpuszczone lale i czekaja az im barman drinki za darmo zrobi heh... na poczatku duzo osob a potem przed 1 wszyscy poszli do yamy ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

haaaaaaaaaaaaaa buców duzo straszyli mlodych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

jasiu to jasiu a szczerbinka to scerbinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

co za kur..a na osiedlach kradnie listwy z samochodów i nie tylko...rozbuj w biały dzień łapy hujom poupierdalac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

haha ziomki lomzynskie xD ja niewiem .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

szczerbinka wiesz co zal mi cie. Musisz miec co najwyzej 17 lat skoro nie robisz zupelnie nic poza denerwowaniem ludzi z forum. I odwal sie od Jasia bo to moj ziom -_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

Kup sobie sztuczną kobitkę , nigdy nie odmawia , zawsze gotowa , walisz gdzie chcesz i ile chcesz do oporu.MIŁEJ ZABAWY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

dhujl to ****, nawet pod kolor. Ja robię tylko pocztą i nie narzekam, a polecam DPD jest naprawdę super.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

Wędka typu "bat" i na spławik . Mi tym się najlepiej łowiło , i wyciągałem spore sztuki swego czasu . Pamiętaj ,żeby kupić długi i zarazem w miarę lekki . Bez kołowrotka i zbędnych pierdół , prosty zestaw . Kołowrotek się plącze itp i **** cię strzeli zanim coś złowisz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

SNOBIZM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo popiera \\\"Razem dla Łomży\\\"

witam, czy ktoś z Was może mi pomóc i napisać gdzie w Łomży lub okolicach mogę znaleźć budynki z czerwonej cegły lub ruiny? ewentualnie taki rozpadający się dom nawet drewniany ?

Piana często udaje wartość, a balon jednak pęka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org