poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

cenne wiadomosci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

a to prawdopodobny kupiec sloiczka,

[imghttp://img819.imageshack.us/img819/8830/epicerieachatstenuepe00.th.jpg

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

nie wyszlo




prosze zauwazyc z jakim skupieniem wczytuje sie w zawartosc sloika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

PS. Aby otrzymać pierwsze 50 zł za założenie konta, trzeba dać pracownikowi banku poprawnie wypełnione zaproszenie przy zakładaniu konta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

nie interesuje mnie to,moj bank jest dobry



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

a są jakieś zniżki dla uczniów? Czy każdy płaci 100 zł ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Ranking nowe rozdanie, po przerwie wakacyjnej.

1. Stacja Paliw na ul. Wiejskiej ("Ci panowie są przesympatyczni"; "chyba już nie trzeba komentować plusy same o wszystkim świadczą, chyba jakaś nagroda obsłudze by się przydała") - 18 głosów
2. Biblioteka na ul. Długiej (" Panie są bardzo bardzo miłe"; "tam chce się wracać"; "Panie z Biblioteki także miłe i rzeczowe. Aż nie chce mi się wierzyć że tyle osób na forum czyta :)" ) - 13 głosów
3. "Sawana" na ul. Browarnej ("też głosuję na panią z Savany...jest bardzo miła i uprzejma"; "pani właścicielka"; jest bardzo milo i powino byc wiecej takich sprzedawczyń") - 12 głosów
4. Stacja paliw BP ("stacja bp najmilsza obsługa"; "Także stacja BP, wszyscy, ale oni mają grzeczność służbową, taki standard. Ale sympatycznie z uśmiechem na ustach") - 9 głosów
5. Kaufland (kasy, stanowisko z alkoholami oraz stoisko z serami i mięsem); ("jak nie mialam zlotowki do koszyka, pani ze stoiska obok drzwi, od razu rozmienila mi na drobne") - 7 głosów
6. Cztery Pory Roku ("napiwek obowiązkowo") - 6 głosów
6. Salon Ery ("panowie zawsze mili i pomocni") - 6 głosów
7. Żabka na ul. Księcia Janusza I (".. nie spotkalam nigdy tak miłej ekspedientki jak ona"; "Młoda Pani z Żabki. b. sympatyczna do niej leci mój głos") - 5 głosów
7. Intercosmetic - 5 głosów
8. Cukiernia na rogu ul. Dwornej i ul. Giełczyńskiej ("często się tam bywało w czasach liceum"; "...pani Danusia extra"; "Cukiernia i pani Danusia oczywiście") - 4 głosy
8. Urząd Skarbowy na ul. Polowej - 4 głosy
8. Stomatolog - pani Agata Podolak ("dzieci ją uwielbiają") - 4 głosy
8. Sklep obuwniczy "Szmit SC" na ul. Długiej ("pan Krzysiek"; "przesympatyczny pan") - 4 głosy
8. Alior Bank - 4 głosy
8. Unitechnik ("Ten grubasek z Unitechnika, może się nie obrazi to Pan Maciek. Wiecznie zapracowany, sama byłam świadkiem jak w parę minut odebrał kilka telefonów i z uśmiechem obsłużył kilku klientów. Pełna energia i profesjonalizm. Polecam"; "pan testował pendrive na podłodze") - 4 głosy
9. Polo Market - 3 głosy
9."Epitafium" Wiktor Tyszko na ul. Kopernika - 3 głosy
9. Lord - 3 głosy
9. Stacja paliw Shell - 3 głosy
9. Pizzeria "Gruby Benek" na ul. Dmowskiego ("taka młoda szczupła pani z ciemnymi włosami..."; "sympatyczna młoda pani") - 3 głosy
9. Bar/Pub Savana na ul. Piłsudskiego ("Luudzie NAJMILSZĄ obslugę jaką miałem to w SAVANIE ale tej na PIŁSUDZKIEGO") - 3 głosy
9. Radio "Eska" ("Panie pracujące tam są przemiłe")- 3 głosy
9. Apteka samoobsługowa d."Jantar" ("bardzo miłe i życzliwe"; "panie w niej pracujące są bardzo miłe") - 3 głosy
9. Apteka na ul. Księżnej Anny 2 - 3 głosy ("zawsze dobrze doradzą")
9. Budka z pieczywem "Sulima" obok dworca ("umilają mi poranek przed męczarnią w szkole")- 3 głosy
10. Centrum Masażu "Anamed"na ul. Jatkowej - 2 głosy
10. Sklep Mięsny (pawilon na ul. Długiej) - 2 głosy
10. "Empik" - 2 głosy
10. Biebrza ("zapomniałam dołączyć o pani z Biebrzy, zawsze w dobrym humorze, oby więcej takich ;)") - 2 głosy
10. Xeromax na ul. Mazowieckiej - 2 głosy
10. Kebab "Sułtan" na ul Księżnej Anny - 2 głos
10. Stomatolog - pani Wróblewska - 2 głosy
10. Sklep "Vertus" w Galerii Handlowej "Stokrotka" - 2 głosy
10. Kredyt Bank - 2 głosy
10. Stacja Paliw "Orlen" na ul. Piłsudskiego 115 - 2 głosy
10. Farmer - 2 głosy
10. McDonald's (" Młodzież pracująca od początku wakacji w McDonald's (Radek? bodajże, taki wysoki potężny, a najmilszy chyba z całej obsługi, na kasie;); "Radek stojący na kasie - przesympatyczny chłopak") - 2 głosy
10. Targowica miejska ("Pani sprzedającą papierosy bez akcyzy na Manhattanie") - 2 głosy
10. ZUS (pani, która siedzi na dole po lewej; "obsługa klientów na dole - Pani Ewa") - 2 głosy
10. Doktor Wanda Pisowodzka lekarz rodzinny - pediatra ("sympatyczna i rzeczowa"; "...bardzo miła zawsze pomoże porozmawia ma super podejscie do dzieci") - 2 głosy
10. Pizzeria "Da Grasso" - 2 głosy
10. Salon wędkarski "U Edka" - 2 głosy
10. Szpital Wojewódzki ("Pani Jola i Pani Ewa z Oddziału Rehabilitacji w szpitalu- zawsze miłe i uśmiechnięte"; "...i pobrała małemu krew z palca i płacz jej nie przeszkadzał-chociaż wcale nie musiała.Więcej takich pielęgniarek!!!") - 2 głosy
10. Statoil ("pan z -cep eenu kolo macdonaldzia, mily sympatyczny, widac nie obcesowy, troche arogancjki , ale szelma zniego - a to bawi")- 2 głosy
10. Sklep sportowy w Cztery Plus ("świetne kobietki, doradzą jak najlepiej") - 2 głosy
11. Urząd Skarbowy na ul. Kaktusowej 1 - 1 głos
11. Sklep mięsny na ul. Wiejskiej - 1 głos
11. Apteka na Al. Legionów przy Wortalu - 1 głos
11. CB 13-ka na Al. Legionów - 1 głos
11. Sklep meblowy "Boss" - 1 głos
11. Biedronka na ul. Wojska Polskiego - 1 głos
11. Szkoła Podstawowa nr 9 (Pani Bogusia - nauczycielka kształcenia zintegrowanego;-) - 1 głos
11. Urząd Miejski (pani kasjerka) - 1 głos
11. Stomatolog - pani Budzanowska - 1 głos
11. Złoty Smok - 1 głos
11. Księgarnia "Ola" k/dworca - 1 głos
11. Bar "Kufelek" ("miła i sympatyczna obsługa - 1 głos
11. Bar "Zibi" - 1 głos
11. Apteka w Stokrotce - 1 głos
11. Apteka na ul. Wyszyńskiego - 1 głos
11. Doktor Danielski - 1 głos
11. BPH ("dziewczyny z BPH są super") - 1 głos
11. Stokrotka (skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Piłsudskiego)– 1 głos
11. Sklep kapeluszniczy na ul. Krótkiej ("miła i fachowa obsługa") - 1 głos
11. Sklep "Tosia' na ul. Kraska - 1 głos
11. Piekarnia/Cukiernia "OKRUSZEK" - 1 głos
11. Urząd Gminy Łomża - 1 głos
11. Księgarnia "Oleńka" na ul. Krótkiej ("ten młody chłopaczek jest bardzo miły, ...") - 1 głos
11. Sklep spożywczy "PSS SPOŁEM na ul. Bernatowicza 6 - 1 głos
11. Salon "Orange" w galerii handlowej "Stokrotka"- 1 głos
11. Sklep odzieżowy "Wiktoria" k/dworca - 1 głos
11. Bonar - 1 głos
11. Sklep Komfort - 1 głos
11. Kebab na ul. Lipowej ("Super miła Pani...") - 1 głos
11. Hurtownia Papierniczo - Zabawkarska "Prymus"k/dworca ("taka brunetka, bodajże Monika:) Nigdy nie poznałam tak sympatycznej obsługi") - 1 głos
11. Stacja paliw Kraska-Poznańska naprzeciwko kościoła - 1 głos
11. Sklep w nowo dobudowanej części 4 plus- ten z nike połączony z obuwniczym - 1 głos
11. Sklep "Avans" przy Farmalu - 1 głos
11. Sklep w galerii stokrotka "50style"- 1 głos
11. Stacja Paliw "Pryma" - 1 głos
11. Kiosk na ul. Księcia Janusza I naprzeciwko sklepu z pieczywem "Kraska" ("Super pani przesiaduje w kiosku na Księcia Janusza naprzeciwko piekarni, blisko sklepu Justa. Przesympatyczna i gotowa do pomocy. Dziękuję że zawsze trzyma dla mnie pisemko") - 1 głos
11. Sklep z pieczywem "Kraska" na ul. Księcia Janusza I naprzeciwko tego kiosku;) ("Miła pani, Jarosińska pracuje w piekarni naprzeciwko tego kiosku. Zawsze uprzejma i miła.")- 1 głos
11. Poczta na ul. Księcia Janusza I ("Poczta na Księcia Janusza - okienko gdzie się odbiera paczki i polecone. Nie pamiętam nazwiska, ale cieszę się gdy mam awizo")- 1 głos
11. Sklep z artykułami dziecięcymi "Bajka" na ul. Kazańskiej ("Super pani jest w Bajce na Kazańskiej w sklepie z art dla dzieci. Aż dziwne jak ona znajduje wszystko w tym sklepie :)- 1 głos
11. Kwiaciarnia "Casablanca" (jedna z pań jest osobą bardzo kontaktową z fenomenalną pamięcią do klientów) - 1 głos
11. Starostwo Powiatowe na ul. Szosa Zambrowska ("zdecydowanie panie rejestrujące samochody na zambrowskiej szosie") - 1 głos
11. Delegatura Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łomży
ul. Nowa 2; 18- 400 Łomża - 1 głos
11. Kawiarnia w Cztery Plus ("piękna obsługa, naprawdę ładne dziewczyny :) Aż miło zajść i wypić kawkę :)")- 1 głos
11. Poradnia Alergologiczna na ul Wyszyńskiego - 1 głos
11. Sklep 5-10-15 w Stokrotce - 1 głos
11. Sklep ZiZi na ul. Długiej - 1 głos
11. Sklep "Patrol" na ul. Dwornej ("taka bardzo miła pani") - 1 głos
11. Sklep "Szefler" na Starym Rynku ("bardzo sympatyczna właścicielka") - 1 głos
11. Zakład Stolarski "Kalisto" na ul. Spokojnej - 1 głos
11. Sklep "Klan" na ul. Długiej - 1 głos
11. Invest Bank na ul. Sienkiewicza ("uprzejmy Pan z obsługi klienta z Invest Banku , który zawsze doradzi") - 1 głos
11. "Biedronka na ul. Porucznika Łagody ("bezapelacyjnie, pani przy kasie w biedronce") - 1 głos
11. Bank Paribas na ul. Radzieckiej - 1 głos
11. Poczta na ul. Słowackiego - 1 głos
11. Księgarnia "Omnibus" na ul. Długiej - 1 głos
11. Lody "Gotti" Stanisław Poleszuk na ul. Stary Rynek - 1 głos
11. Salon Plus na Al. Legionów - 1 głos
11. Sklep zoologiczny przy ratuszu ("pan ze sklepu zoologicznego przy Ratuszu:)Bardzo sympatyczny:)") - 1 głos
11. Sklep spożywczy "Aga" na ul. Długiej - 1 głos
11. Butik na ul. Długiej - 1 głos
11. Doktor M.Zielińska-Tyszka - 1 głos
11. Doktor T.Oleszczuk - 1 głos
11.Sklep "Justa" na ul. Księcia Janusza I - 1 głos
11. Doktor Chomoncik ("życiowa kobieta") - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

a dni treningów nie ulegną zmianie?

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

w d. sobie wsadzcie tą lipną kravmage :) i tak będą zabierac wam nadal kanapki przez reszte posranego swojego zycia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

wydaje nam się ,że jako ludzie mamy rozumy,jednak jesteśmy głupi do potęgi.dziecko chce zwierzaka małego pieska czy kotka oczywiście jak można odmówić kupujemy,a gdy się okazuje że np.sunia nasza będzie miała małe wywalamy ją i nie przejmujemy się tym wcale.ludzie czy wy nie wiecie że takie zwierzę można wysterylizować!!!! zabezpieczyć wcześniej w którym wieku my żyjemy zróbmy coś z tym.schroniska są przepełnione ,biedne zwierzęta się męczą,czy nie mamy sumienia?wydaje się nam że ja,ty jestem mądry wykształcony ,dobrym człowiekiem i co? zero oleju w głowie i brak sumienia dla tych biednych zwierzaków.ZMIEŃMY TO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

scebiotka idiotko normalnie sie pytam, ale teraz spadaj jak żeś taka uczynna. Nie ważnie jak wstawiasz te bezsensowne obrazki - stara głupia rozwódko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

a wierny jednemu bankowi klient zostanie 5 lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

ja wole lody wodne niz smietankowe;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Profesorze... Czy musk to skrot od muskulu? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

jeżeli mamy sumienia wszyscy po troszku możemy spróbować zmienić świat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Już w ten piątek, młodzież zagra w 9ce :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

szczebiota daj zakisic ogura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Kafeteria jest już zamknięta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

To nie Polityka, ale mówisz, że jednak warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Lubię koral i algida :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Przychodnia na Makowej- porażka.
Cukiernia na Al Legionów przy Epoce, niestety niektóre panie nie są przyjemne na czym traci cała firma, chociaż ciasteczka mają wyśmienite.
To samo tyczy się kasjerek w Kauflandzie, zwłaszcza młodych, które pracują jakby za karę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

A ja tam lubię disco i polo też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

z resztą nie ważne - najgorsze to wejść z tobą w dyskusję i zniżyć się do twojego niskiego poziomu...:/

małpa@ masz rację, ja też lubię lody wodne, są bardzo orzeźwiające ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Na co dzień widuje się równie ładne a nawet ładniejsze dziewczyny;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

pocaluj mnie
bleeeeeeeeeeee

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

niby skąd mam wiedzieć czy mi się podoba, skoro nawet numeru biustu nie podali !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak ustawiono Halę z prespektywy Dubaju.

Gdzie w Łomży kupie ubranko do chrztu i inne akcesoria w przystepnej cenie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org