poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Edukacja

czyli
stawiajac sobie odpowiednie pytania, dojdziemy z wielkim trudem, zaciskajac piesci, i zeby -do wytyczonego sobie celu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

Zakładu bukmacherskiego (na południu) - najlepiej Totomix. Kiedyś było 5 zakładow, teraz są 3 (Al.legionów, st.rynek, rządowa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

No to w porę się obudziłeś. O takich sprawach myśli się w czerwcu. Przeniesienie warunkowe to tylko dobra wola nauczyciela, bo czesto nie ma tego w statucie.
Trzeba bylo jeden przedmiot poprawic i wtedy prosic nauczyciela. Bo z jednym owszem mozna warunkowo odejsc ale nie z dwoma.
Teraz to juz tylko poprawki i jesli nie zdasz to zostajesz i tyle.
No chyba, że się mylę, wiec pytaj w szkole a nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

zastanawialam sie nad slowem szarża

prosze oto znaczenie tego slowa:)

szarża ranga, stopień wojsk.; natarcie kawalerii; przesadna, karykaturalnie przejaskrawiająca rolę a. nazbyt farsowa gra aktora (komediowego); chem. produkcja otrzymana z danego aparatu (a. zespołu) w czasie jednego cyklu produkcyjnego.
szarżować atakować; przesadzać, przejaskrawiać.
Etym. - fr. charge 'brzemię; wydatek; zlecenie; urząd; nabój; natarcie konnicy; teatr. szarża' od charger 'obciążać; szarżować' z łac. carrus, zob. kariera.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

opanujcie sie ludzie do kosciola!!!!!!!!!!!
jestescie banda zuzytych kapsli!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

karoca konna bez koni
rodzina niech ci ciagnie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

wiele jest takich osob , co przez cale zycie sie staraja i nic im nie wychodzi
do jakich kategorii te osoby mozna zaliczyc????

naiwni romantyczy???a moze te osoby sa wykorzystywane i przez wszystkie lata wyzyskiwane????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

wpycham kilka bledow ortograficznych, z mysla o moim profesorze

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

nie widzicie że to reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

lukasz432 jestem muzykiem i mam wykształcenie muzyczne więc kawałek disco polowy i jego kompozycja to dla mnie jak splunąć mógł bym na dowód coś skręcic ale po co ? nie lubie tego więc nic na siłę wyraziłem swoje zdanie a mam większe pojęcie o muzyce niż ty więc zamknij pysk i debili poszukaj w rodzinie ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

Siema, Moze ma ktos z was szczeniaka amstaffa na sprzedanie? Moze znacie kogos kto ma i chce sprzedac tego pieska?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

Tam przy Senatorskiej 6 na pewno jutro zostanie otwarta restauracja z kuchnią domową i dobrym jedzeniem :D:D warto tam zajrzeć bo ta knajpa ma klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

reklama jak nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

Różyczka: gdyby to nie była reklama to bym chętnie Ci pomógł w wyborze. Poczytaj w internecie jak skutecznie wykonać marketing szeptany ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

Problem odwieczny i dopóki ludzie nie zaczną szanować siebie na wzajem, nie bedą też szanować zwierząt. Smutne lecz prawdziwe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

Wiele pozytywnego słyszałam o tych młodych muzykujących ludziskach, może więc warto się wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

ojej szczebiotce sie zrovilo przykro i krzyczy ... boze jak przykro... dziadek za daleko wstadził ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

nie wiesz oczym masz gadac , to dupodajkach nadajesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja

uwielbiam wierszeEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org