wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

jawiemnawie

zdążasz obskakiwać kilka wątków na raz!


a może chcesz być następny w kolejce po ochroniarzu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

jawie monawie

nie jesteś żadnym serferem, jesteś chyba żałosnym alfonsem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

[URL=http://img163.imageshack.us



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Jesteś Donosicielką, to niedobra cecha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

hahahahahahhahhahahah :d Dooooobre;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Mam wszystko na swoim miejscu, korzystając z okazji chciałbym zaznaczyć, że mam grubego, ożyłowanego na całej długości i oczywiście dłuuugiego. Jestem też dość inteligentny.

Dna dosięgnęłaś Ty, zakładając temat, w którym ZAPRASZAŁAŚ ludzi do wspólnej uczty DONOSICIELSTWA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Czyli krótko mówiąc normalnych ludzi a nie bandę oszołomów włażących szefowi po palcu do d.......y.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

a gdzie Ty widzisz w moim poście symbol religijny ? i co ? doniesiesz komuś ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Mam nadzieję, że nie bo uczyli mnie walczyć z donosicielami. O traumie też mi nie wiadomo. Wystarczy znać historię i BYĆ CZŁOWIEKIEM żeby się do tego zrazić pętaku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Pisząc mam nadzieję, chciałem podkreślić moją pewność. Żałuję, że przyszło mi wymieniać się argumentami (z Twojej strony to są pseudoargumenty bo wysysasz je z eteru) z takim... nierozumiejącym aluzji, a żyjącym w iluzji wiedzy absolutnej człowiekiem.
Podsumowując (tak żebyś zrozumiał): mam pewność



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Żeby być dokładnym i zareagować na CAŁOKSZTAŁT Twojej wypowiedzi odniosę się też do: "To tyle z mojej strony :):):):)"

Mogę to podpiąć pod powyższy post napisany przeze mnie, jednak dodam coś jeszcze... Nie zawiodłem się, że to TYLKO tyle z Twojej strony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

A na jakie gatunki się nastawiasz? Jeśli chodzi o sumy, to tzw. Szur, naprzeciwko baru Krzyś na Starej Łomży jest tak zakręt, który prawie zatacza koło, łatwo go rozpoznać. Głębina i sumy.

Chludnie za Czarnocinem kojarzysz ? Jest kilka ładnych miejsc, pogadaj z miejscowymi jak już będziesz, poprowadzą Cię. Na Chludniach jest też starorzecze (duże liny, szczupak)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Dorośniesz to zrozumiesz .

Do czego dążę ?

Do celu .
Gdybyś potrafił normalnie myśleć to dawno byś wiedział do czego dążę.

Słabo myślący jednak jakiś jesteś.

A tak to myśl, myśl od myślenia głowa nie boli .

Przegadać ciebie ?

Po co mi to i na co ?

Mam swój cel i go osiągnę zapewniam cię :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

No już teraz, po tym co przeczytałem mogę stwierdzić bez obaw, że albo jesteś pijany, albo po prostu tępy. Poplątałeś się zupełnie, ale co do jednego zgadzam się z Tobą : osiągnąłeś cel, wmówiłeś sobie w końcu tą nie-rację.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

hahahaha

Opanuj drżenie rąk bo emocje zniszczą twoją nadwątloną psychikę robaczku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Nie mam traum życiowych związanych z donoszeniem.
Nikt z mojej rodziny nie zajmuje się donoszeniem, od dziecka uczono mnie, że jest to nie tylko nieposzanowanie drugiej osoby, ale i siebie.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Spedemon, ja *******ę, tak miał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

rozmiar buta reż ?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Ty chory jesteś, czy sobie żartujesz tylko ? Jak żartujesz to muszę przyznać, że dobry kaliber, a jak chory to przykro mi, ale ciężko będzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

moja sonsiatka opowiadala ze se lezy myslala ze se pjerdnie a tu bach pelno spodnie .....


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Ps. znamy tylko jedną wersję. Do całości potrzeba jeszcze jednak wersji drugiej strony.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

jasko jestes mily
wiec powiec mi dlaczego organizm nas oszukuje co



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Mętalność Łomży: złe, niedobre, drogo.
Jak Wam lokal nie odpowiada to nie jedz tam, tylko nawpierdalaj się chleba z masłem w domu, tym też można zapchać dupę.
Ktoś próbuje jakoś zarobić na życie, otwiera lokal, stara się przypodobać klijentom, zamiast siedzieć i narzekać, że nic się nie da, to Go trzeba zgnoić.
Otwórz kur... jeden z drugim coś i zobacz jak to wszystko prosto jest zrobić, zamiast siedzieć i pisać te dyrdymały.
W Smoku byłem w niedzielę, "lokal bez fajerwerków", normalnie, czysto i miło. Można normalnie zjeść, sushi było mi za drogie, więc zjadłem coś innego, smakowało i tyle, czego się czepiać.
A co Wy byście chcieli, żeby Was w wejściu w te brudne dupy na powitanie całowali, albo za darmo dali się nażreć. Większość co tu pisze te uwagi pod adresem Smoka, to nawet tam nie była, bo by takich głupot nie pisała.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

ZWYROL_XY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

OnDziewczyno z klubu disko,gdzie twoja kolezanka?
Ona:Ewa odeszla odeszla stad,nie wiem dlaczego a czemu pytasz?
On:Bo mam dla niej zolte tulipany zwiastuny rozstania,a ja sie teraz bawie
Ona:Gdy sie smiala zawsze no i czesc.
On:jestes szalona
Ona: ije ije ijo
On:ale numer ,ale jaja jeszcze ci pokaze masz to u mnie mala
Ona:Bierz co chcesz
On:cialo do ciala
Ona:Olek Olek dzisiaj.,a pan Gucio jutro...
On:To teraz dens:Umow sie ze mna dziewczyno z Lomzy.
uu uu
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

O Oliwii to ja slyszalam juz niesamowite historie, a ze historia lubi sie powtarzac....

wkurza mnie to, ze tak bezkarnie i bezczelnie wykorzystuje sie innych ludzi, niektorzy pracodawcy mysla, ze jak sie nachapia kasy to moga jezdzic po pracownikach jak po taniej sile roboczej...

sloneczko1191 trzymam kciuki za ciebie i nie lam sie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Do autora tematu : to idz to zgłoś a nie na forum swoje żale wylewasz , i tak nic nie zmienisz pisaniem na forum ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piorunek po debacie w TV Białystok nr. 1

Moja kariera policyjna już się zakończyła. We wtorek otrzymałam list polecony w Komendy Wojewódzkiej, a w nim, że postępowanie kwalifikacyjne zostało zakończone z powodu nie zaliczenia testu psychologicznego MS.
Byłam na to nastawiona, ale jednocześnie miałam jakaś tam nadzieję, że jednak zdam. Stało się inaczej.
Nie wiem, czy będę za rok próbować jeszcze raz. Odpycha mnie to, że wszystko trzeba od nowa przechodzic, TWO, TSF, MS...
Denerwuje mnie sam dojazd na TSF, do Piły. Mam kawałek drogi i dojazd nie za ciekawy.
Myślę, że może się wstrzymam do 2012 roku, aż wejdzie w życie nowa ustawa. W tej chwili wszystkich kusi 15 lat do emerytury, dlatego muszą taką selekcję robić. Po 2012 roku będzie 25 lat do emerytury, a więc będzie mniej chętnych, a tym samym łatwiej będzie się dostać. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców i pechowców:) Powodzenia wszystkim:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org