czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy państwo jest twoim wrogiem?

Aaa i jeszcze ten wyśmienity PR w tytule strony.

cytuję: "Srebrny Raj - niezła biżuteria" :-)

Nie jest zła, ale dobra też nie, taka średniaka-nijaka :-) Baaardzo zachęcające :-) heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

kupilam je chyba w sklepie na malachowskiego o ile sie nie myle ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

ja mam trzy koloru oczu i sie nie chwale !
idzcie spac lepiej. dobranoc !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Witam wszystkich

Na forum lomzynskim pojawilam sie przypadkiem. Bylam ciekawa komentarzy na temat wtorkowego wypadku w ktorym smiertelnie potracono kobiete. Przejrzalam rowniez dyskusje na temat "Szukam chlopaka", "Poszukuje dziewczyny z Goscinca" (pieknej blondynki), komentarze wzbudzaly we mnie smiech. Ale przypadkiem trafilam tez tutaj ...

I wiecie co ?

Jestem w szoku ...!

Filmik obejrzalam dopiero na szarym koncu, ale jestem naprawde w szoku jak idealnie został skonstruowany! Podziwiam tworce, ile czasu zmarnowal na sledzenie obcych ludzi... i tylko miga BL ... szok, ze istnieja jeszcze tacy ludzie, na tyle odwazni.. lomzynski Lidl, w glowie sie nie miesci! ze jest to o tym na pozor spokojnym miescie.

Wiele osob ktore sie tu wypowiadaja maja swoja racje, popieram po trochu wszystkich.

Nie przepadam za Czeczenami, nie wstydze sie tego, nie znam ani jednej osoby tej narodowosci ( wiec jak moglabym oceniac) lecz wzbudzaja we mnie ogolna niechec, sa wrogo nastawieni, zaczepiaja mlode dziewczyny, po prostu sie ich boje. Slyszalam wiele przypadkow za ich sprawa ... trudno czuc sie bezpiecznie we wlasnym miescie.

Watek mlodych dziewczyn zachwyconych Czeczenami ... racja, wielka fascynacja, bo to przystojni, fajnie sie z nimi zadawac bo "pojda za Toba-to wszyscy", nawet slyszalam ze dziewczyny chca zadawac sie tylko z Czeczenami ... Nie rozumiem, nie pojmuje tego, dla mnie sa po prostu niebezpieczni, tak jak ktos nadmienil wczesniej, robia wiele zlych rzeczy ...

Ale jesli chodzi o ich zycie w Polsce i w Lomzy. Nie popieram tego. Dostaja duzo pieniedzy zeby utrzymac rodzine, zreszta coz mowic, rozmaite auta, nie wnikam jakie-maja ... stac ich za "nicnierobienie" ...

Film byl prawdziwy ale i przykry. Nie bede tu opowiadac historii swojego zycia. Niektorym niechce sie do roboty, gadaja na Czeczenow byc moze z zazdrosci- nie wiem, bo maja pieniadze po prostu. Ale sa i ludzie mlodzi, z rodzin ubogich gdzie panuje alkoholizm i ogolna patologia, chca sie wyrwac, zdobyc wyksztalcenie, dzieci z rodzin zastepczych, z domow dziecka .. ile jest takich ? a dostaja marne 500 zl za co maja sie wyzywic, ubrac, isc do szkoly, kupic ksiazki a MOPS ma gdzies inna pomoc bo niestety dochod na jedna osobe przekracza ?? i wez sie teraz mlody czlowieku zastanow .. nie ma dla Ciebie zadnych szans na zycie we wlasnym miescie a obcy dostaja znacznie wiecej.

To jest wlasnie ta sprawiedliwosc. Niektorym sie poszczescilo, ale jest wiele takich, ktorzy sa zmuszeni w mlodym wieku rezygnowac ze studiow, z marzen z dalszych krokow aby isc do pracy, zarobic na to wszystko, zrealizowac choc jedne marzenie ...

To mnie najbardziej przeraza. Tyle jest w Polsce potrzebujacych, a inni dostaja za darmo ...

Wiec sie nudza i wyrzadzaja przy tym krzywde innym.

Mam nadzieje, ze za pare lat nie dojdzie chociaz do tego ze 3/4 Łomży skladac sie bedzie z Czeczenow. Mam nadzieje ze nie wykorzystaja naszej niecheci do pokazania nam gdzie raki zimuja... Zaden Polak nie bedzie mial juz wtedy juz nic do powiedzenia...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

znalazła normalnego faceta i trzeba go przetestować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Jak nie masz znajomości to marne szanse taka chudzina co mundur na nim -niej wisi tacy zdają policjant-tka to wzrost wygląd i zdrowa psychika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Nie znalazłam:( a gaz do samoobrony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

www.twierdzalomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Ja pamietam disco polo live i disco relax :-)

I to że kiedyś było piwo 10i5 i EB :-)

I to że w miejscu Kauflanda była duuuża górka do zjeżdzania na sankach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

najtaniej w help gsm
obok dworca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

obwodnica ma być ale z tego co wiem to będzie przebiagała przez miasto .Właściciel stacji paliw na Nowogrodzkiej jak słyszałem nawet oto zabiega i namawia ludzi z Kupisk do pisania protestów aby ta obwodnica nie biegła dalej na zachód miasta tylko przez miasto bo wówczas rozjad na Nowogrodzka wypada dokładnie przy jego stacji paliw. Ciekawe co na to ludzie którzy na Nowogrodzkiej dzieki temu beda mieli obwodnice pod oknami domów.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

maruda jezeli chcesz cwelu to mozesz sie przekonac podaj tylko na prive namiar to cie cwelu znajde i skonczysz prowokowac dziecko jestes zbyt żałosny i mozesz sobie podyskutowac ale ze swoim smoczkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

alibaba debilu troche szacunku dla kobiet a po ulicach to sam chodzisz i robisz lody czeczenom w dodatku dlatego tak im u nas w miescie dobrze i niechca sobie pojsc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Witam

jest to mój pierwszy post ale obserwuje to forum już od dłuższego czasu.

3 Sierpnia miałem właśnie multi selekt na którego czekałem 3 miesiące. od razu miałem test a po teście czekałem z godzinkę i miałem rozmowę z psychologiem którą uważam za totalną porażkę. Wydaje mi się że oblałem ponieważ zadawała mi tak dziwne pytania ze sam w to nie mogłem uwierzyć.

np.

Co sadzę o drzewach w lesie??
co czuje człowiek gdy umiera??

szczerze powiem ze nie byłem przygotowany na tego typu pytania.


Jeśli chodzi o test to składał sie z kilku etapów

na początku miałem podane cechy charakteru i 4 możliwe odpowiedzi


nie i inni myślą, że nie
tak, ale inni myślą, że nie
nie, ale inni myślą, że tak
tak i inni myślą, że tak


Dosc ciekawy i łatwo sie samemu wkopac ;)) ( około 60 pytań )

następnie miałem liczenie kostek sześcianu. a dokładniej ile kostek brakuje zbey uzupełnić sześcian

potem teścik na refleks 6 klawiszy i wciskamy w zalerznosci która figura nam sie pojawi.

pootem oczywiscie historyjki zapamietujemy jak najwiecej rzeczy i potem pytania do tego

obrazek a nastepnie wycinki obrazka i pytania czy to czesc obrazka czy tez nie.

3 zadania matematyczne( banalne )

nastepnie pytania dotyczace wszystkiego ( tu bym powiedzial ze mozna sobie ladnie namieszac jak sie nie pamieta co sie wczesniej zaznaczalo )


i na koniec najgorsze według mnie czyli czyli mamy po 10 zdan opisujacych nas i posegregowac od najbardziej nas dotyczacych do najmniej dotyczacyh



wyniki maja byc za 2 tygodnie ale ja juz wiem ze oblalem ;))))


sorki za bledy ale pisze z pracy i nie mam czasu na poprawe tego ;)))))


Katowice KWP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Do Legendarnego_Obywatela: a zwróć uwagę na to, w jakich my warunkach biegaliśmy za piłką. Boisk takich jak teraz nie było w zasadzie (u mnie boisko do kosza pojawiło się w '96 i było chyba jednym z pierwszych porządnych). Ja w kosza grywałam na kawałku piaszczystego terenu, gdzie piłka nie chciała się odbijać. Kosz był bez siatki, ale jaka radocha, że był. A w chowanego bawiliśmy się w zbożu, na okolicznym polu. Też wielka frajda! Teraz tam bloki stoją:(
I jeszcze te pikniki na trawce przed blokiem, w ogródku u koleżanki, na skraju sadku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Minęło ponad 2-a tygodnie naszego głosowania i na miejscach "medalowych" wciąż bez zmian.

1. Stacja Paliw na ul. Wiejskiej ("Ci panowie są przesympatyczni") - 16 głosów
2. Biblioteka na ul. Długiej (" Panie są bardzo bardzo miłe"; "tam chce się wracać"; "Panie z Biblioteki także miłe i rzeczowe. Aż nie chce mi się wierzyć że tyle osób na forum czyta :)" ) - 13 głosów
3. "Sawana" na ul. Browarnej ("też głosuję na panią z Savany...jest bardzo miła i uprzejma"; "pani właścicielka"; jest bardzo milo i powino byc wiecej takich sprzedawczyń") - 12 głosów
4. Stacja paliw BP ("stacja bp najmilsza obsługa"; "Także stacja BP, wszyscy, ale oni mają grzeczność służbową, taki standard. Ale sympatycznie z uśmiechem na ustach") - 9 głosów
5. Kaufland (kasy, stanowisko z alkoholami oraz stoisko z serami i mięsem); ("jak nie mialam zlotowki do koszyka, pani ze stoiska obok drzwi, od razu rozmienila mi na drobne") - 6 głosów
6. Żabka na ul. Księcia Janusza I (".. nie spotkalam nigdy tak miłej ekspedientki jak ona"; "Młoda Pani z Żabki. b. sympatyczna do niej leci mój głos") - 5 głosów
6. Salon Ery ("panowie zawsze mili i pomocni") - 5 głosów
6. Cztery Pory Roku ("napiwek obowiązkowo") - 5 głosów
6. Intercosmetic - 5 głosów
7. Cukiernia na rogu ul. Dwornej i ul. Giełczyńskiej ("często się tam bywało w czasach liceum"; "...pani Danusia extra"; "Cukiernia i pani Danusia oczywiście") - 4 głosy
7. Urząd Skarbowy na ul. Polowej - 4 głosy
8. Polo Market - 3 głosy
8. Alior Bank - 3 głosy
8."Epitafium" Wiktor Tyszko na ul. Kopernika - 3 głosy
8. Lord - 3 głosy
8. Stacja paliw Shell - 3 głosy
8. Pizzeria "Gruby Benek" na ul. Dmowskiego ("taka młoda szczupła pani z ciemnymi włosami..."; "sympatyczna młoda pani") - 3 głosy
8. Unitechnik ("Ten grubasek z Unitechnika, może się nie obrazi to Pan Maciek. Wiecznie zapracowany, sama byłam świadkiem jak w parę minut odebrał kilka telefonów i z uśmiechem obsłużył kilku klientów. Pełna energia i profesjonalizm. Polecam") - 3 głosy
8. Stomatolog - pani Agata Podolak ("dzieci ją uwielbiają") - 3 głosy
8. Sklep obuwniczy "Szmit SC" na ul. Długiej ("pan Krzysiek") - 3 głosy
8. Bar/Pub Savana na ul. Piłsudskiego ("Luudzie NAJMILSZĄ obslugę jaką miałem to w SAVANIE ale tej na PIŁSUDZKIEGO") - 3 głosy
9. Budka z pieczywem "Sulima" obok dworca - 2 głosy
9. Centrum Masażu "Anamed"na ul. Jatkowej - 2 głosy
9. Sklep Mięsny (pawilon na ul. Długiej) - 2 głosy
9. Apteka samoobsługowa d."Jantar" ("bardzo miłe i życzliwe"; "panie w niej pracujące są bardzo miłe") - 2 głosy
9. Apteka na ul. Księżnej Anny 2 - 2 głosy
9. "Empik" - 2 głosy
9. Biebrza ("zapomniałam dołączyć o pani z Biebrzy, zawsze w dobrym humorze, oby więcej takich ;)") - 2 głosy
9. Xeromax na ul. Mazowieckiej - 2 głosy
9. Kebab "Sułtan" na ul Księżnej Anny - 2 głos
9. Stomatolog - pani Wróblewska - 2 głosy
9. Sklep "Vertus" w Galerii Handlowej "Stokrotka" - 2 głosy
9. Kredyt Bank - 2 głosy
9. Stacja Paliw "Orlen" na ul. Piłsudskiego 115 - 2 głosy
9. Farmer - 2 głosy
9. McDonald's (" Młodzież pracująca od początku wakacji w McDonald's (Radek? bodajże, taki wysoki potężny, a najmilszy chyba z całej obsługi, na kasie;); "Radek stojący na kasie - przesympatyczny chłopak") - 2 głosy
8 Targowica miejska ("Pani sprzedającą papierosy bez akcyzy na Manhattanie") - 2 głosy
9. ZUS (pani, która siedzi na dole po lewej; "obsługa klientów na dole - Pani Ewa") - 2 głosy
9. Radio "Eska" ("Panie pracujące tam są przemiłe")- 2 głosy
9. Doktor Wanda Pisowodzka lekarz rodzinny - pediatra ("sympatyczna i rzeczowa"; "...bardzo miła zawsze pomoże porozmawia ma super podejscie do dzieci") - 2 głosy
10. Urząd Skarbowy na ul. Kaktusowej 1 - 1 głos
10. Statoil - 1 głos
10. Sklep mięsny na ul. Wiejskiej - 1 głos
10. Apteka na Al. Legionów przy Wortalu - 1 głos
10. CB 13-ka na Al. Legionów - 1 głos
10. Sklep meblowy "Boss" - 1 głos
10. Biedronka na ul. Wojska Polskiego - 1 głos
10. Szkoła Podstawowa nr 9 (Pani Bogusia - nauczycielka kształcenia zintegrowanego;-) - 1 głos
10. Urząd Miejski (pani kasjerka) - 1 głos
10. Stomatolog - pani Budzanowska - 1 głos
10. Złoty Smok - 1 głos
10. Księgarnia "Ola" k/dworca - 1 głos
10. Bar "Kufelek" ("miła i sympatyczna obsługa - 1 głos
10. Bar "Zibi" - 1 głos
10. Apteka w Stokrotce - 1 głos
10. Apteka na ul. Wyszyńskiego - 1 głos
10. Doktor Danielski - 1 głos
10. BPH ("dziewczyny z BPH są super") - 1 głos
10. Stokrotka (skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Piłsudskiego)– 1 głos
10. Sklep kapeluszniczy na ul. Krótkiej ("miła i fachowa obsługa") - 1 głos
10. Sklep "Tosia' na ul. Kraska - 1 głos
10. Piekarnia/Cukiernia "OKRUSZEK" - 1 głos
10. Urząd Gminy Łomża - 1 głos
10. Księgarnia "Oleńka" na ul. Krótkiej ("ten młody chłopaczek jest bardzo miły, ...") - 1 głos
10. Salon wędkarski "U Edka" - 1 głos
10. Sklep spożywczy "PSS SPOŁEM na ul. Bernatowicza 6 - 1 głos
10. Salon "Orange" w galerii handlowej "Stokrotka"- 1 głos
10. Sklep odzieżowy "Wiktoria" k/dworca - 1 głos
10. Bonar - 1 głos
10. Sklep Komfort - 1 głos
10. Kebab na ul. Lipowej ("Super miła Pani...") - 1 głos
10. Hurtownia Papierniczo - Zabawkarska "Prymus"k/dworca ("taka brunetka, bodajże Monika:) Nigdy nie poznałam tak sympatycznej obsługi") - 1 głos
10. Stacja paliw Kraska-Poznańska naprzeciwko kościoła - 1 głos
10. Sklep w nowo dobudowanej części 4plus- ten z nike połączony z obuwniczym - 1 głos
10. Pizzeria "Da Grasso" - 1 głos
10. Sklep "Avans" przy Farmalu - 1 głos
10. Sklep w galerii stokrotka "50style"- 1 głos
10. Stacja Paliw "Pryma" - 1 głos
10. Kiosk na ul. Księcia Janusza I naprzeciwko sklepu z pieczywem "Kraska" ("Super pani przesiaduje w kiosku na Księcia Janusza naprzeciwko piekarni, blisko sklepu Justa. Przesympatyczna i gotowa do pomocy. Dziękuję że zawsze trzyma dla mnie pisemko") - 1 głos
10. Sklep z pieczywem "Kraska" na ul. Księcia Janusza I naprzeciwko tego kiosku;) ("Miła pani, Jarosińska pracuje w piekarni naprzeciwko tego kiosku. Zawsze uprzejma i miła.")- 1 głos
10. Poczta na ul. Księcia Janusza I ("Poczta na Księcia Janusza - okienko gdzie się odbiera paczki i polecone. Nie pamiętam nazwiska, ale cieszę się gdy mam awizo")- 1 głos
10. Sklep z artykułami dziecięcymi "Bajka" na ul. Kazańskiej ("Super pani jest w Bajce na Kazańskiej w sklepie z art dla dzieci. Aż dziwne jak ona znajduje wszystko w tym sklepie :)- 1 głos
10. Kwiaciarnia "Casablanca" (jedna z pań jest osobą bardzo kontaktową z fenomenalną pamięcią do klientów) - 1 głos
10. Starostwo Powiatowe na ul. Szosa Zambrowska ("zdecydowanie panie rejestrujące samochody na zambrowskiej szosie") - 1 głos
10. Delegatura Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łomży
ul. Nowa 2; 18- 400 Łomża - 1 głos
10. Kawiarnia w Cztery Plus ("piękna obsługa, naprawdę ładne dziewczyny :) Aż miło zajść i wypić kawkę :)")- 1 głos
10. Poradnia Alergologiczna na ul Wyszyńskiego - 1 głos
10. Sklep 5-10-15 w Stokrotce - 1 głos
10. Sklep ZiZi na ul. Długiej - 1 głos
10. Sklep "Patrol" na ul. Dwornej ("taka bardzo miła pani") - 1 głos
10. Sklep "Szefler" na Starym Rynku ("bardzo sympatyczna właścicielka") - 1 głos
10. Zakład Stolarski "Kalisto" na ul. Spokojnej - 1 głos
10. Szpital Wojewódzki ("Pani Jola i Pani Ewa z Oddziału Rehabilitacji w szpitalu- zawsze miłe i uśmiechnięte") - 1 głos
Sklep "Klan" na ul. Długiej - 1 głos
10. Invest Bank na ul. Sienkiewicza ("uprzejmy Pan z obsługi klienta z Invest Banku , który zawsze doradzi") - 1 głos
10. "Biedronka na ul. Porucznika Łagody ("bezapelacyjnie, pani przy kasie w biedronce") - 1 głos
10. Bank Paribas na ul. Radzieckiej - 1 głos
10. Poczta na ul. Słowackiego - 1 głos
10. Księgarnia "Omnibus" na ul. Długiej - 1 głos
10 Lody "Gotti" Stanisław Poleszuk na ul. Stary Rynek - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

wiesz co to lekarz rodzinny??????? zadzwoń i sie zapytaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie tu o gównie bedziesz pisała



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

blondkolek ze z gownem za pan brat wiec wie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

bliska mi osoba właśnie leży na ginekologii i jesteśmy pełni podziwu jaką wspaniałą ma opieke, serio. Mnie tam nie ma ale mam kontakt z nimi i szczególnie chwałą sobie jakąś doktorke i ordynatora. Uratowali dzieciątko przed śmiercią, miało słabe nawet zanikające tętno a teraz serduszko bije normalnie po jednej dobie pobytu, nie żałują czasu na badania.
Ja nie rodziłam w Łomży bo chwilowo mieszkam w innym mieście. Chcę powiedzieć kilka słów o szkole rodzenia. Nie poszłam bo bałam sie że naucze sie tam pewnego schematu, że jeśli podczas porodu wydarzy sie coś nieoczekiwanego, o czym nie uczą w szkole rodzenia to spanikuję. Cały poród współpracowałam z położnymi, one mnie nauczyły w kilka sek jak oddychać, jak przeć itp, nie darłam się jak opętana tylko słuchałam, zadawałam pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Warto droga e-milo poznać trochę fizjologii - każda kobieta inaczej reaguje na ból, ma inne bóle porodowe, zresztą każdy człowiek ma indywidualny dla siebie poziom bólu, który zniesie. A to że Ty nie darłaś się jak opętana to chwała Ci za to, bo może nie było tak źle, jednak nie możesz w ten sposób cechowac i dzielić kobiety na te które drą "chałapę", bo udają że je boli a te które milczkiem znoszą to i owo. To jak chyba powinnaś już wiedzieć, jest bardzo indywidualna sprawa.
Inną sprawą są bezzasadne roszczenia i postawa takich pacjentek, które myślą, że są jedyne na sali i że to o nie, a nie o inne trzeba tylko dbać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-08-10 12:23

blondkolek ze z gownem za pan brat wiec wie


Adamosxx widać Twój poziom inteligencji sięgnął dna-szaletu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

emiilkaxd jak podasz kontakt to ja też się odezwę,hehe :-)

Fajne dziewczyny każdy chce:-)

a może nam Emilka napisz ile masz lat?:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

co dobrego i zlego ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Poppy,szkoda,że nie dałas tu szansy innym z niebieskiemi oczkami,hehe :-),
ale spoko powodzenia z znajomości:-)

a wracając do koloru oczek,to zależy co komu pasuje,
a kontrasty jak to określiłaś są fajne możliwe,ale ciekawe jakie dziecko oczka by potem miało?
hm...
na biologi coś tam kiedyś było,ale nie pamiętam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Autor: lukasz432 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 06-08-10 11:22

jestes zbyt glupi dziecko zebym z toba dyskutowal jestes zwyklym smieciem ktoryn plącze sie po forum a jezeli chcesz to moge ci udowodnic dziecko kim jkestem i ile mam lat wiec zamknij morde i koniec tematu



Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Gryf Gródek - ŁKS Łomża 14.08.2010r.
Autor: lukasz432 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 06-08-10 11:25

maruda jezeli chcesz cwelu to mozesz sie przekonac podaj tylko na prive namiar to cie cwelu znajde i skonczysz prowokowac dziecko jestes zbyt żałosny i mozesz sobie podyskutowac ale ze swoim smoczkiem



Odpowiedz na tę wiadomość
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ale się dziecinko napiąłeś :):):):):):):):):):):):)

Normalnie tak się wystraszyłem że zamilkłem na całe przedpołudnie :):):):):):):)
Najpierw smarku dokończ gimnazjum a potem ustawiaj się z ludźmi .
I proś boga żebym się na priv nie odezwał . Tak będzie lepiej i zdrowiej dla ciebie .

Ale teraz przynajmniej wiadomo jakich kiboli ma ŁKS.
Bo kibiców to on ma niewielu.

A tak na zakończenie to wiesz co mi możesz zasrańcu zrobić ????????????

CMOKNĄĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To było by na tyle z mojej strony .

Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców ŁKS.




Zdrowiej jest zapobiegać niż leczysz , leczenie w Polsce jest drogie. :):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

tak!!!!!
od pn do pt

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

A w Norwegii dobry lekarz ma zapewnione mieszkanie dla siebie i dla rodziny + ubezpieczenie i zarabia okolo 24 tys misiecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

nie ale gdyby nią była to bys po masce dostał a tak powiem tylko tyle ci po co obrazasz kogos nieznajac go czy nielepiej ustąpić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

hurtownia prymus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

nie biora nie dostaniesz sie ... musisz miec zlozona przysiege wojskowa jak nie masz przysiegi nic nie ruszysz ... z cywila biora tylko tych co maja odbyw ta 9 miesieczna zetke teraz nie ,a opcji narazie zlozyc przysiegi na 9 miechow nie biora zadnych kursow nie ma ... a nie moze byc zolnierz bez przysiegi ...

a i tak nam ochotnikow nie brakuje jest z 10 osobo na jedno miejsce

wiec zostaja szkoly oficerskie ... podoficerskich juz nie ma ... ida szeregowi na przeszkolenie dla podoficerow
a w szkolach oficerskich na prawie 5000 chetnych bylo 100 miejsc wiec 1 na 50 byl przyjety ...

na dzien dzisiejszy bez zetki masz zamknieta droge do wojska ...

cos jeszcze chcialbys wiedziec ?

mowie co wiem z tego co slyszalem od kadrowca od 2012 maja ruszyc jakies przeszkolenia dla cywili... bo narazie ochotnikow nie brakuje

ale ten problem ze pozniej bedzie brakowac etatow bo wszystko sie zapcha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Wiem gdzie ona mieszka;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Przynajmniej. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

sklep meblowy na wojka polskiego, ten duzy na duzych swiatlach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Dzieki i nawzajem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

szkoda ci trzech dych na taxi?
sknero ty
jedziesz na zmywak a paru eurasków szkoda !
tramwajem to sobie możesz pojechać do centrum
a nie na lotnisko
chyba zawsze byłeś nawalony jak wysiadałeś
z samolotu i nie zauważyłeś
że szyny zwinęli
cwaniaczku z pompką w nosie

znam twoje niepochlebne komentarze
na mój temat
więc nie będę miła
czeczeński żigolo
kolego transa alibaby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy państwo jest twoim wrogiem?

Do basia12345. Chyba cię oślepiło , jest owszem stan ale jest i miasto a miasto nazywa się na New York a to ogólnie o całości miasta a N.Y. New York a to oznacza Manhattan. A tak nawiasem mówiąc to Ty nie widzisz na mapie miasta w którym mieszka 10. do 12 mln. ludzi a z okolicami ok. 20 mln. KUP SOBIE LUPĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org